Poprzedni temat «» Następny temat
Dresiarze/Metale
Autor Wiadomość
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2010-09-26, 22:10   Dresiarze/Metale

Cześć Wam! Jako że ostatnio znów wchodzę tutaj trochę częściej postanowiłem zamieścić również i tu info o moich ostatnich wypocinach. I nie ma to nic wspólnego z GTA...

Ostatnio z okazji pewnej uroczystości postanowiłem wspomóc moją szkołę i podjąłem się nakręcenia i zmontowania dwóch krótkich filmików przedstawiających dzień z życia zarówno Dresiarza, jak i Metala. A jako że był to projekt szkolny, nie mogło być żadnych nawiązań do przemocy, broni, bejsboli, alkoholu, używek.. czyli ogółem niełatwa sprawa. xP

Na szczęście jakoś temu podołałem. No właśnie, jakoś.. liczę tutaj na wasze komentarze, co myślicie o tym?

//Znajomi poprosili mnie o pomoc dość późno, a więc miałem morderczy deadline - od razu zaznaczam, że dresiarzy kręciłem + montowałem w 3 dni (niestety zmuszony byłem robić to zarówno w nocy, jak i w dzień, co widać.. bardzo widać), a metali zaledwie w 1. I jestem wyjątkowo dumny z tego wyniku! :D


Metale

Dresiarze
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2010-09-27, 09:48   

Nie wiem czemu, ale początkowa scena z Metalów przypomina mi trochę film "Forest Gump". Tam też tak biegł i biegł.... :D

Obydwa filmiki są zrealizowane dobrze (nie powiem, że doskonale, bo wiele lepszych rzeczy widziałem na tym świecie :P). Ujęcia kamery są dobrze zrobione, "nie wchodzą w ściane" xD Szczerze mówiąc nie mam większych zastrzeżeń co do pracy kamery. Sama historia to hm... W metalach było parę fajnych scen (scena na placu zabaw > all! Ta radość...) W Dresach... Z bierek śmiałem się dobre kilka minut :P Miło jest ujrzeć takie prace. Mam nadzieje, ze będziesz udostępniał tutaj również i inne swoje arcydzieła?
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2010-09-27, 13:56   

Dresiarze - Bierki uratowały cały klimat tego filmu oznaczając go w kategorii "na luzie".

Metale - Tutaj już zdecydowanie bardziej humorystycznie. Dobra aluzja z wykrywaczem metali jak i finał na placu zabaw :> .

Teraz strona techniczna.

Jako kamerzysta: Obraz w miarę płynny i co najważniejsze stabilny (brak efektu trzęsienia ziemi)

Jako montażysta: Bardzo dobry "lekki" montaż. W tej produkcji nie powinien on trzymać góry nad samą przekazywaną treścią.

Jako aktor: Czemu się i tym drobnym wkładem nie pochwalisz ? :> Fajnie ujrzeć Droola w takiej trochę "innej" roli :)
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2010-09-27, 14:44   

Wielkie dzięki za Wasze liczn.. obszerne komentarze!

Szczerze przyznam, że jeśli chodzi o dresiarzy - zlecono mi ich robotę i mam niewielki wkład w scenariusz/scenopis - głównie jedynie nakręcenie/zmontowanie, przy czym jeśli chodzi o metali większością zająłem się sam (wyjątkiem są sceny, w których ja występuję - wtedy ustawiałem kamerę albo na statywie, albo użyczałem koledze - któremu jeszcze raz dziękuję za pomoc). Swoją obecnością nie chciałem się chwalić - bo i nie ma czym. A kto mnie widział, jak Ty, Skam, zauważy to i tak. :wink:

Szczerze - sam jestem niezadowolony ze scen kręconych z samochodu, wtedy kamera trzęsie się niemiłosiernie. Cóż, polskie drogi...

Raziel - można powiedzieć, że to moje pierwsze takiego typu produkcje. Ale jeśli tylko coś jeszcze skleję - jasne, z chęcią pochwalę się tutaj.
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2010-09-27, 18:40   

mam jeszcze jedno pytanie, a właściwie dwa: Czym kręciłeś te filmiki? Bo porównując jakość tych filmików a jakość Twoich nagrań z koncertu czuje pewien niedosyt... I jestem Ciekawy, czy to wina sprzętu czy też kompresji.
A drugie pytanie to nazwa piosenki z końcówki "Dresów" - Wiem, ze to ma już parę lat, gdy byłem młodszy to słuchałem tej piosenki, jednak za choooja nie mogę sobie przypomnieć tytułu!
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2010-09-27, 19:14   

Nagrywałem wszystko tym samym sprzętem. I tak, jest to niestety wina kompresji - jako że było to dedykowane na nienajsprawniejszy sprzęt szkolny oraz projektor nie mogłem sobie pozwolić na więcej. Za to jeśli chodzi o scenę początkową w metalach, aparat wyraźnie nie ogarniał szybko zmieniającej się scenerii - i w efekcie obraz był niewyraźny, bez płynności. I nie będę go winił, i tak jest świetny jak na malutki aparacik fotograficzny mający opcję kręcenia filmików.

A ostatnia piosenka.. niech zobaczę.. mam! Doniu - Uciekaj (feat.52 debiec)
 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5711 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2010-09-28, 06:10   

Metale bardziej humorzaste od dresiarzy , ale i tak oba filmiki mnie rozwalają ,
Pogaratulować takiego pomysłu . :) Najbardziej to w dresach rozwaliło mnie z tym drzewem XD
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2010-10-06, 03:27   

Jedno słowo:

Świetne! = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5248 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2010-10-06, 08:39   

Dresiarze- Uwiodła mnie akcja z 3:16 do 3:28 xD D znam to z jakiegoś filmu, chyba "Nie zadzieraj z fryzjerem" :D . Bierki też rozwaliły konstrukcje xD Leżałem bez kitu :D "Masz temacik? xD ". Bardzo fajne zakończenie, podobało mi się ogólnie.

Metale- Bardzo klimatowy filmik, no omijając tą śmieszną końcówkę, która itak była bardzo fajna :) Bardzo fajnie przedstawiony jest świat "Metali" i chyba puszczę ten vid mojemu kumplowi metalowi :D Się pośmiejemy xD

Wsumie- Wszystko bardzo fajnie zrobione, niektóre momenty troszeczkę niedopracowane no ale poprawkę można na to wziąć ;) Montaż jak już wyżej napisali lekki i prosty, przyjemny dla oczu. Definitywnie, bezprecedensowo i bezsprzecznie najlepiej wypadli Metale, choć dresy nie były też aż tak złe ;)

IMO: pozdrawiam ;)
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Grinderiewicz 
Nowicjusz


Wiek: 28
Dołączył: 4923 dni temu
Posty: 46

Punkty: 550
Wysłany: 2010-10-06, 11:29   

Ujme to krótko..


[cenzura]
_________________

 
     
Gryzlek 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 87
Dołączył: 5985 dni temu
Posty: 423

Punkty: 760
Wysłany: 2010-10-06, 14:10   

Rahim napisał/a:

IMO: pozdrawiam ;)

nie chce mi sie szukac obrazka mojzesza szczelajacego facepalma
Ostatnio zmieniony przez Gryzlek 2010-10-06, 18:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
PrzemOO 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6059 dni temu
Posty: 178

Punkty: 1549
Wysłany: 2010-10-06, 17:58   

Gryzlek napisał/a:
Rahim napisał/a:

IMO: pozdrawiam ;)

nie chce mi sie szukac obrazka mojrzesza szczelajacego facepalma

_________________

 
     
3ruNNer 
Aktywny amator



Wiek: 27
Dołączył: 5224 dni temu
Posty: 132
Skąd: się biorą n00by?

Punkty: 1420
Wysłany: 2010-10-06, 19:47   

Gryzlek to jednak, ma to coś w sobie, że zawsze rozśmieszy, hah! Niezły facepalm.
Co do filmów takie sobie, widać że na szybko kręcone, ale z dresiarzy troszku się 'polałem' ;d
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2010-10-07, 19:39   

PrzemOO, ten temat, to nie galeria. Następnym razem doliczę punkty.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5248 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2010-10-07, 20:04   

Gryzlek napisał/a:
Rahim napisał/a:

IMO: pozdrawiam ;)

nie chce mi sie szukac obrazka mojzesza szczelajacego facepalma


doszukaj się znaczenia skrótu "IMO", a jeśli chodzi Ci o dwukropek po tym to jest niedorobiona emota, niestety przez moje niedopatrzenie. Czasami się zastanawiam, po kiego grzyba w ogóle piszesz takie posty, swoją głupotą na pewno zwrócisz na siebie uwagę ;)

Gryzlek napisał/a:

nie chce mi sie szukac obrazka mojzesza szczelajacego facepalma

*Mojżesza - imiona pisze się z dużych liter polonisto
*Strzelającego - słowniczek mój "drogi"
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka