Poprzedni temat «» Następny temat
[PKS]Fallrise
Autor Wiadomość
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2011-07-03, 19:00   [PKS]Fallrise



Witam!

Mam okazje zaprezentować wam najnowszą produkcję PKS Studios oraz PKS Team. Fallrise to film, który przeszedł na prawdę długa drogę do wydania, bowiem pomysł z jego zrobieniem powstał prawie rok temu! W tym czasie wielokrotnie zmieniani byli edytorzy co niestety odkładało datę premiery. Ostatecznie, 4 dni temu, postanowiłem podjąć się montażu tego filmu. Było to działanie dosyć spontaniczne jednak uznałem to za jedyne wyjście w obliczu faktu, że "główny edytor" zwlekał z wydaniem tego filmu dosyć sporo czasu.

Niestety, długi okres realizacji produkcji wpłynął negatywnie na poziom stuntów do niego przysłanych. Dlatego proszę o wyrozumiałość, jeśli "Ten stunt już gdzieś widzieliście". Również i w filmie zostaną zaprezentowane stunty Kusia, który obecnie jest w WH, ale przysłał on stunty na ten film w trakcie jego przynależności do PKS.

Ten film mogę uznać za moją pierwszą tego typu produkcje zmontowaną w Sony Vegasie. Będę wdzięczny, jeśli podejmiecie się oceny montażu. Będzie to dla mnie bardzo pomocne. Wersja HQ nie jest prawdziwą wersją HQ, gdyż miałem spore problemy przy odpowiednim renderze. Jest ona zadowalająca, ale jeśli ktoś chciałby zobaczyć idealną jakość obrazu, to byłbym wdzięczny za ew. wskazówki w sprawie renderu. Gorąco zachęcam do pobrania, a jeśli nie, to przynajmniej obejrzenia w HD na You Tube.

Pozostaje mi tylko życzyć miłego seansu! Proszę o komentarze dotyczące produkcji!

Stunty:

Adik16
Gesior7
Kusiu
Lady
LaW
Macc
R*God
Raziel
SeNsaS
Skamer
Tedik0




Linki
(kliknij na napis):




Fallrise na Speedyshare
(Wersja HQ do pobrania)




Fallrise na YouTube
(Wersja strumieniowa)


_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-07-03, 19:45   

Sądzę, że z filmem spóźniliśmy się rok. Nie ma co ściemniać, ale prace zaczęliśmy we wrześniu. Gdyby dobrze poszło, film zostałby wydany jeszcze pod koniec października 2010. Ale ciągle edytorzy się zmieniali, którym padały kompy. Dobrze, ze film wyszedł. Fajnie obejrzeć produkcję PKSu. Sądzę, że wyszło tym razem trochę poniżej przeciętnego poziomu, ale i tak dobrze Was widzieć w formie.
_________________


 
     
Cichy 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 6035 dni temu
Posty: 136

Punkty: 1510
Wysłany: 2011-07-03, 20:16   

to chyba jakiś kpina, albo żart. jeśli tak, to na prawde kiepski. po roku nic nie wypuszczania wydajecie za przeproszeniem takie scierwo? raziel jak zwykle, montaz do bani (:*) skamer jak zwykle musial zownic caly film.

2,30 minuty filmu po roku, w tym minuta dziesiec przypada na intro i outro? no sorry.

bardzo podobal mi sie wyskok seansa prosto w dziurawe wejscie do pomieszczenia (to chyba skok rozpoczynajacy caly film :) ) )

law mial kilka dobrych wyskokow i mial kilka swoich fchwil bo tu chodzi o sekundy, no podjezdzal pod kraweznik i dobrze sie wybijal od danych obiektow zeby wleciec na jakies budynki, podobalo mi sie to

raziel tutaj na pewno uzyl jakis plikow podmieniajacych predkosc roweru bo rowery nie moga tak wysoko skakac!!!

macc fajnie wzbil sie jak ptak w powietrze obrucil sie raz o polowe swojej wielkosci i wlecial na jakis plot , bardzo podoba mi sie jego precyzja.

gesior zdonil to co lubi ale to juz nie jest na czasie, zaklinowany motor + jazda do gury po scianie na jakies slizgi, w ogole mi nie podeszlo do gustu, inni jakos tam lamili, tediko oddal kilka dobrych skokuw, pozatym niezbyt

adik bardzo dziwnie obracal sie odbijajac sie jak pilka tenisowa od rakietek tenisowych (tak samo tylko ze od budynkow) chyba w las vegas to chyba las venturas jest bo dawno nie gralem, cos dziwnie mi wyglada jak sie obraca tak jakos bardzo rotacyjnie ,no ale nieh bedzie

law to muj ziomek wiec nei wieże ze mugl cos pozmieniac w plikach ale jak skakac tak wysoko taksuwka???

lady ( lejdi) - to hyba dziewczyna tak?? cos bardzo szybko leci w powietrzu, cos mi sie to nie podoba ale londowanie jest na prawde pienkne ,moge dostac do niej jakis kontakt??

swojo droga co tak mruga w 1:52 po prawej stronie na dole ekranu??

fail rajs

_________________
„Wiosna już przyszła, słońce szaleje
A diabeł nadal w głowie mej się śmieje."


Ostatnio zmieniony przez Cichy 2011-07-03, 20:30, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Tracker 
Maniak postów



Dołączył: 5745 dni temu
Posty: 201

Punkty: 14310
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-07-03, 20:19   

Dobre skoki, ciekawe ślizgi - jestem na tak, ten u góry wyjął mi to prosto z ust.
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-07-03, 20:31   

Ja wymyśliłem tytuł Fallrise i nie pomyliłem się co do niego.

Dlaczego rise ? Ponieważ po prawie rocznej przerwie PKS wydaje swój kolejny crew Vid.
Dlaczego Fall ? Bardzo przykra i mozolna organizacja projektu ( to pali chyba bardziej niż sam efekt końcowy) a co za tym idzie świeżość stuntów całkowicie stracona.

Jednak mimo to bardzo dziwnym uczuciem jest zobaczyć PKS stuntfilm, nie stuntując, nie oglądając żadnych stuntfilmów, straciłem całkiem umiejętność oceny popartej doświadczeniem i wymaganiom obecnego poziomu. Czy film jest słaby ? nie wiem , dziwne jest ocenianie stuntfilmów po tak długiej przerwie. Możliwe, że nie rzuca na kolana jednak nie powiedziałbym, że jest całkowitą klapą.

Montaż nie przeszkadzał w oglądaniu filmu, moje jedyne zastrzeżenie to miejscami dosyć dziwne "przyspieszanie i spowalnianie klipów" puste, (tzn. czarne) przestrzenie w filmie wykazują, że wcale nie trzeba było tak "zasuwać" w pokazywaniu poszczególnych trików. Muzyka dosyć spokojna, nie mam zastrzeżeń.

Film ogółem to jedno wielkie wspomnienie, dla mnie z tej dziedziny czas zatrzymał się właśnie gdzieś w okolicach wakacji 2010... to smutne jednak tych dla których warto było tworzyć nie przekonasz do powrotu, to już nie wciąga, nie jest tak interesujące. Osoby odchodzące porywają za sobą coraz to więcej osób. Głupia sprawa, wspomnienia trzymają a obecna sytuacja bardzo zniechęca.

Dzięki Raziel że miałeś chęć wyrwać się z tego PKSowego marazmu :)
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Sedative 
Maniak postów



Dołączył: 5343 dni temu
Posty: 317

Punkty: 1820
Wysłany: 2011-07-03, 20:34   

Avatar trackera=ocena filmu ;]
_________________
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2011-07-03, 20:45   

ta nazwa była już w collabie który miał wyjść w grudniu 09 o_o
_________________

 
 
     
Cichy 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 6035 dni temu
Posty: 136

Punkty: 1510
Wysłany: 2011-07-03, 20:50   

Sedative napisał/a:
Criben napisał/a:
Sedative napisał/a:
Avatar trackera=ocena filmu ;]

Avatar Cichego = to jak bardzo dla nas znaczy ten komentarz.


+m.in jak bardzo obchodzi mnie twoje gówno warte zdanie ;f


nie klucic sie chlopcy bo kastracja na miejscu!! prosze moderatora o zrobienie porzadku z tymi bandziorami
_________________
„Wiosna już przyszła, słońce szaleje
A diabeł nadal w głowie mej się śmieje."


 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-07-03, 21:20   

Fajnie zobaczyć, że PKS żyje. Film wcale nie był taki zły, były naprawde ciekawe stunty zapamiętałem kilka, Raziel-Mtb-wallride, Skamer mtb combo, ofc Kusiak zownił(szkoda, że te suty były w collabie DV -.-, lecz opóznieniem można to wyjasnic). Montaż, od czasu KS Fancy mam wstręt do przyśpieszanych klipów xD , ale dało się oglądac.


To tyle, dzięki Razielku za wyróżnienie :*

Ale i tak konserwowe są lepsze -_-
_________________





 
 
     
Siemko 
Aktywny amator



Dołączył: 5307 dni temu
Posty: 175

Punkty: 1220
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-07-04, 02:00   

Raziela pierwszy spot, Kusioski grind i Skamerowe combo tylko mi się podobały. Reszta średnia :/
/e A muzyki to się słuchać nie dało.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Siemko 2011-07-04, 21:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5266 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-07-04, 09:42   

myslalem ze bedzie gorzej, ale tak czy inaczej, gz Raziel.
_________________
...
 
 
     
Yama 
Aktywny amator


Dołączył: 6410 dni temu
Posty: 140

Punkty: 2132
Wysłany: 2011-07-04, 11:31   

Czujecie ten smród? To woń odgrzewanych kotletów oraz żółci nieudacznictwa. Ale nie jestem zaskoczony. W końcu za organizację odpowiadał obecny PKS.
 
     
Tracker 
Maniak postów



Dołączył: 5745 dni temu
Posty: 201

Punkty: 14310
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2011-07-04, 12:15   

Jednak to nie był sen :////
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-07-04, 16:15   

Yama napisał/a:
Czujecie ten smród? To woń odgrzewanych kotletów oraz żółci nieudacznictwa. Ale nie jestem zaskoczony. W końcu za organizację odpowiadał obecny PKS.


Szczyptę Twojego nieudacznictwa dobrze znamy 2006-2007... dziękuje śmierdzielu.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Yama 
Aktywny amator


Dołączył: 6410 dni temu
Posty: 140

Punkty: 2132
Wysłany: 2011-07-04, 16:24   

Skamer napisał/a:
Yama napisał/a:
Czujecie ten smród? To woń odgrzewanych kotletów oraz żółci nieudacznictwa. Ale nie jestem zaskoczony. W końcu za organizację odpowiadał obecny PKS.


Szczyptę Twojego nieudacznictwa dobrze znamy 2006-2007... dziękuje śmierdzielu.


No fajnie. Tylko co jedno ma do drugiego?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka