Poprzedni temat «» Następny temat
Best of Poland & Trick Attack 3
Autor Wiadomość
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5937 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2011-08-07, 11:27   Best of Poland & Trick Attack 3

W porozumieniu ze Skamerem upnąłem 2 wasze stuntfilmy na youtube. Poprosiłbym paru ekspertów i profesjonalistów o wypowiedzenie się w sprawie lekko zmienionej tonacji ścieżek audio która spowoduje że będziemy mogli się cieszyć dłuższym ich pobytem w internecie w formie stramingowej.

_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-08-07, 11:33   

Masz dużego plusa za swoją działalność. Zdecydowanie robisz przydatne rzeczy. Zmiany w ogóle niezauważalne (niesłyszalne). Zakładam że nie było możliwości zuploadowania tego w HD?
_________________


 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5937 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2011-08-07, 11:44   

Mariusz napisał/a:
Zakładam że nie było możliwości zuploadowania tego w HD?

Jest to dokładna wersja wysłana przez Skamera. Ja tylko zmieniłem tonacje w Vegasie, ale ustawienia renderowania przeniosłem z oryginalnego filmu (PPM>Właściwości>Szczegóły) - co by szybciej się renderowało, wiadomo że bez zmian efektów. I renderowało się tak samo jak zgrywanie filmu przez firewire. A jakość ta sama. Jakby coś to pisz/piszcie na gg - konto idzie w odstawkę i robie z niego archiwum :)
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-07, 12:45   

SA,VC Wszystko połączone w jeden film dobra robota. Zmiany w muzyce naprawde nie zauważalne, fajnie, że jest konto w którym można znaleść takie produkcje jak owy Best of, mam tylko jedno zastrzeżenie co do podpisu, w filmie nie występują tylko członkowie PKS :J Zmienił bym to na By Poland czy cos ^^, ale to tylko moja głupia uwaga.
_________________





 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-08-07, 21:04   

Żałuję, że nie mogłem wziąć udziału w tak wielkim przedsięwzięciu jak Best of Poland, oczywiście byłem wtedy obecny już w stuncie, ale nie wiedziałem o istnieniu tego forum i organizacji tego collabu, to forum odkryłem dopiero za pośrednictwem krs'a, to on mi o was wspomniał. Wiem do dziś, że jest to prawdopodobnie najstarszy klan stunterski w Polsce :) A co do best' of to część z San Andreas bardzo mi się podobała jak na tamte czasy, to bardzo dobrze wypadliście. VC zostawie jak wiadomo nie wypowiadam się w sprawach Vice City bo się nie znam. Pasowało by zrobić Best of Poland 2 część ale to pewnie jest w tych czasach problem, natomiast jeśli by powstał takowy temat to chętnie się zapiszę i myślę, że reszta też na pewno by się zapisała :) Noi to chyba tyle... nie będę się rozpisywał :D
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Crack 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5809 dni temu
Posty: 328

Punkty: 3680
Wysłany: 2011-08-07, 22:36   

http://www.youtube.com/watch?v=DaWbtylxR0A

Ten film miał być Best Of Poland 2, ale po co robić kolejne best of?
_________________
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-07, 22:46   

Best of Poland 2009-2011 już prędzej, innej opcji nie widzę na kolejną część.
_________________





 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-08-08, 07:55   

Na pewno nie po dwóch-trzech latach. Tytuł tego filmu ma zbyt wielką rangę dla całej gromadki stunterów z Polski żeby był robiony jak tasiemiec. BOP budził wiele emocji, film doceniły osoby zewsząd (nawet na GTASite, lol), zresztą nie muszę mówić i wspominać jakie komentarze pisali. Ludzie "trzeci" dzięki Best of Poland dowiedzieli się chyba co to stunting. Powiedzmy sobie szczerze, gdyby nie muzyka w obydwu częściach, ten film byłby mistrzowski w każdym calu. Fajnie jest sobie odpalić ten film po roku i dopiero zauważyć w sekcji VC O kurczę, mój stunt był pierwszy =o.
_________________


 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-08-08, 08:59   

Mariusz napisał/a:
Na pewno nie po dwóch-trzech latach. Tytuł tego filmu ma zbyt wielką rangę dla całej gromadki stunterów z Polski żeby był robiony jak tasiemiec.
Nie koniecznie tytuł zawsze można zmienić, nadając temu innego znaczenia. Ewentualnie zrobić tak jak Poti napisał. No ale jak sam napisałeś: "Na pewno nie po dwóch-trzech latach." W sumie co w tym złego? Jednak, jeśli ma to dla Ciebie aż taką wartość jak i dla innych, to na pewno nikt kto nie odpowiada za organizację nie będzie tutaj rządził. Ja nic nie sugeruję, po prostu pisze w tym temacie, że może przez to, jakoś by się bardziej "ożywiło". :D
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-08-08, 09:34   

Nie dla mnie, lecz dla organizatorów którzy zrobili tutaj burdę gdy jakieś osoby chciały się brać za robienie wielkiego "Best of Poland 2". Nie rozumiesz chyba sensu "Best of" - To oznacza że coś jest najlepsze. Co niby miałoby się tam teraz znaleźć? Jak obejrzysz sobie wszystkie większe projekty jeszcze z niepamiętnych czasów, to zauważysz widoczny progress. Teraz to byłoby tylko walenie na gwałt stuntów.
_________________


Ostatnio zmieniony przez Mariusz 2011-08-09, 07:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-08, 09:42   

Mariusz napisał/a:
film doceniły osoby zewsząd (nawet na GTASite, lol)
Serio o.O? Kurfa, można to jeszcze znaleźć? Byłbym bardzo wdzięczny za link o.o
Zgadzam się z Mariuszem, 3-4 lata były by już odpowiednie według mnie, ale i tak stunt pewnie tyle nie przetrwa.. xD
_________________





 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-08-08, 09:57   

Kod:
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=55498.msg838047#msg838047


Niestety znalazłem póki co to.

A jednak nie -
Kod:
http://forum.gtasite.pl/index.php?topic=58745.msg918952#msg918952
_________________


 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-08, 10:10   

Wow, naprawde docenili, nie spodziewał bym się tego po osobach które znają stunt tylko z "przy*ierdolenie o krawężnik i wskoczenie na dach"

A nawiasem mówiąc to Skamer móglby zedytować tamtego posta i wstawić teraźniejszy link :J
_________________





 
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2011-08-08, 10:37   

Poti ale zobacz, tyle lat stunting przetrwał i dalej trwa więc czemu kolejne 6 lat ma nie trwać :p ? myślę że jak wyjdzie gta 5 to bd gitara i dalej bd ludzie stuncić :p zresztą jeszcze nie znamy wszystkich możliwych bugów w gta IV ( oprócz tego że tam się praktycznie da latać xD )
_________________
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-08, 11:14   

No w sumie racja ^^
_________________





 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka