Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gesior7
2011-11-10, 12:54
PKS High Five
Autor Wiadomość
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2011-11-11, 12:19   

szybki napisał/a:
bo oni niesmiali sa w stosunku do ciebie G7


lul
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4835 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-11-11, 19:21   

Gesior7 napisał/a:
Skoro wszystko jest takie fajne, to czego, lepszego mógłbyś oczekiwać? Oczekuję rzetelnej krytyki.


Stunty były na nie dość wysokim poziomie.
_________________


 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-11-11, 21:27   

Ten film jest zaskakujący.

Z jednej strony były momenty w których pomyślałem "Co to w ogóle ma być ?" a z drugiej odczucie po obejrzeniu całości całkiem przyjemne.
Możliwe, że kunszt G7 w tworzeniu stuntfilmowych produkcji przysłonił wszystkie słabe strony tego filmu a konkretnie mówiąc bardzo słabe i bez pomysłu stunty niektórych uczestników.
Jest mi troszeczkę smutno z tego powodu, sądziłem, że stunting w SA czy VC rozwinie się w tę stronę zwaną kreatywnością. Skończyła się era heightów, wiele spotów jest już zdonowanych, dlatego trzeba coraz więcej kombinować aby zaskoczyć odbiorcę. Zamiast kombinować wielu nadal idzie na łatwiznę, tego bardzo nie lubię oglądać w stuntfilmach.

Pozrzędziłem troszeczkę ale to na starość cecha przewodnia. Mogę jednak powiedzieć, że nie wszystkie stunty były złe. Oczywiście wiele rodzyneczek wybiło się na tle innych, to i fajne small landy , czasem ładne grindy, mogłem też pooglądać i szczyptę kreatywności w wykonaniu G7.

Muzyka mnie dosyć zaskoczyła z początku, jednak z czasem zdążyłem się przyzwyczaić i nie wyszła na tle obrazu tak źle jak przypuszczałem od pierwszych sekund oglądania.
Montaż tej produkcji jest jak zwykle perfekcyjny, ciężko mi coś wytknąć nawet jakbym szukał na siłę :) .

Troszkę żałuje, że przespałem ten projekt, powinienem się z Nim znaleźć (jeszcze wtedy stuntowałem).

No cóż... To planowany już jest stuntfilm na 6ste urodziny PKSu :D ?
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Diggy 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 4975 dni temu
Posty: 156
Skąd: Jestem ?

Punkty: 1820
Wysłany: 2011-11-11, 22:13   

Skamer napisał/a:

No cóż... To planowany już jest stuntfilm na 6ste urodziny PKSu :D ?


Dobry tekst walnąłeś :D Już lepiej teraz zacząć zbierać repy na 6ste urodziny to G7 może zdąży w czasie zmoncić collab :D
_________________



Counter Strike Source :*
 
 
     
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2011-11-11, 22:38   

Youtube:

YT
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-11, 23:14   

Skamer, co do filmu na szóste urodziny PKS, pomyślałem dokładnie to samo. ; ) Można by już zacząć projekt filmu na tę okazję. Z drugiej strony pomyślałem o zrobieniu jakiejś mniejszej produkcji na dosłownie kilka uczestników. Większe projekty, takie jak "PKS High Five" to dużo pracy ze strony całej grupy zaangażowanych ludzi. Mam już w tym odrobinę doświadczenia, ale montaż filmu nie szedł mi najlepiej, co widać po ogromnym opóźnieniu. Chciałbym przed tym wykonać jeszcze jeden lub dwa krótkie filmy ze stuntami, coś typu "Stunt or Die" lub "Roof Attack". Napewno wielu z was kojarzy te filmy. Chodzi mi o taki nieduży film, żeby się trochę odświeżyć, doszlifować montaż, nabyć pomysłów.

Wracając do "PKS High Five": Dostałem tricki, które są na różnym poziomie trudności. To, że taki, a taki trick jest znany, nie znaczy, że jest zły. Są tricki łatwiejsze i też trudniejsze technicznie, jest parę znanych tricków, które były na innych filmach, lub wykonane przez kogoś innego. Podam przykład: Popatrz na trick Grindera taksówką Cabbie. Robiłem kilka tricków tym pojazdem, ale nigdy nie zrobiłbym czegoś podobnego. Ten trick podoba mi się, bo wygląda zabawnie, no i dla tego, że jest zaawansowany technicznie, muszę przyznać. Spójrz na inny trick. Teraz trick How High, hydrą. Jest dla mnie całkiem prosty w grze. Mógłbym robić takie tricki dziesiątki razy. I to również mi się podoba. Między innymi dlatego, że znam ten trick i potrafię zrobić podobny, ale też dla tego, że jest fajnie wykonany, no i dostałem ten trick od kolegi, który bardzo chciał wystąpić w filmie.
Można narzekać, że tricki są nudne, nie fajne, lub powiedzieć, że źle wykonane. Ale narzekać na to, że nie jest tak, jak się oczekiwało, to coś chyba poszło nie tak, bo robiłem to po innej myśli.
Skamer, gdyby w filmie były same tricki, których byś oczekiwał, nie było by tego miłego zaskoczenia. ; )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-11-12, 11:40   

Może nie do końca mnie zrozumiałeś G7. Ja oczekuje tego od stuntów aby mnie pozytywnie zaskoczyły wykonaniem, pomysłem, odmiennością i nie ukrywam, że w niektórych momentach byłem zaskoczony ale negatywnie. Zdaje sobie sprawę i to zauważyłem, że niektóre osoby bardzo chciały znaleźć się w tym projekcie i dałeś im szanse. Nie powiem żeby to było złe, gdyż np. nie wiem kiedy ostatni raz widziałem How Higha w jakimkolwiek stuntfilmie.

Ja jestem perfekcjonistą jako stunter i jako widz, to i świetny montaż nie mogę przyrównać do poziomu niektórych ewolucji =] . Stąd też nie mogę powiedzieć, że film mi się w pełni podobał (co jak na ironię i tak nie jest Twoją winą).

Co do ostatniego zdania to właśnie jest inaczej :) . Oczekiwałem, że stunty po tak długim czasie w tym filmie nie będą pierwszej jakości i sprawdziło się to w ok 80%. Stąd ten pozostały procent jest miłym zaskoczeniem, i takich miłych zaskoczeń chciałbym jak najwięcej podczas oglądania każdej kolejnej produkcji.

Podsumowując :)
Im bardziej jestem pozytywnie zaskoczony tym bardziej film mi się podoba ;) .
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Matej_pl 
Amator postów



Dołączył: 6094 dni temu
Posty: 63
Skąd: Warszawa

Punkty: 670
Wysłany: 2011-11-12, 13:40   

Wg. mnie wyszedł ładny i zgrabny film ,w ktorym każdy kto chciał mógł wziąć udział a potem cieszyc sie że jest w większej produkcji .Rozumiem Skamera ,wiadziałem ze wiele stuntow było do wykonania w minute albo mnie .Ja jednak starałem sie szukać czegos kreatywnego i mam nadzieje że moje stunty sie podobały. Pozdrawiam
_________________

 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4835 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-11-12, 15:09   

Deidara, popraw nazwę filmu z PKS High Hive, na PKS High Five. :wink:
_________________


 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-12, 17:29   

Matej_pl napisał/a:
Ja jednak starałem sie szukać czegos kreatywnego i mam nadzieje że moje stunty sie podobały.

Nie tylko Ty, Matej się starałeś. Uwierz mi. Każdy, kto brał udział w tym filmie, postarał się. Dbaliście wszyscy o to, aby film wyszedł jak najlepiej, no i żeby w ogóle wyszedł. Nie wynoś się nad innych, bo to nie jest w porządku w tej sytuacji.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6207 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2011-11-12, 20:19   

Ja nie stuntuje od ponad roku a stunty które wysłałem do tego filmu były trochę "wygrzebane" z pamięci komputera, mimo to fajnie że film powstał i mogłem w nim wziąć udział ponieważ jest to dobra zabawa nawet po tylu latach.

I wyszedł bardzo bardzo fajny, stunty ciekawe, niektóre to nawet zaskakiwały kreatywnością, muzyka dobrze dobrana, montaż przejrzysty i pasujący do całości. Nie jestem krytykiem więc nie rozpisuję się za mocno ale daje 8/10 za całość.
_________________

 
     
Matej_pl 
Amator postów



Dołączył: 6094 dni temu
Posty: 63
Skąd: Warszawa

Punkty: 670
Wysłany: 2011-11-12, 21:20   

Skamer chodzi mi poprostu o to że pare osób poszło na łatwizne
_________________

 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2011-11-12, 21:57   

Hmm, pierwszy film w którym jestem zupełnie niezasłużenie w Special Thanksach (Tak, zauważyłem, że wszyscy tam są, ale jednak...). Cóż, trzeba się odwdzięczyć przynajmniej smarując konstruktywny komentarz na forum.

Intro z pomysłem, zaskryptowany high five w wykonaniu CJa i Tommego wyszedł bardzo dobrze. W temacie stuntingu od dłuższego czasu się nie obracam więc moje odczucia są raczej subiektywne, ale jestem mile zaskoczony trickami w filmie. W moim odczuciu były one kreatywne i oryginalne. Chciałbym tu wyróżnić Droola (2:10), Nyquala (4:34), Gesiora (5:55), Grindrera (6:30), Screama (6:42) i znów Gesiora (12:37). Specjalne wyróżnienia należą się 3rnEyowi (3:37) za zOLDzenie mojego grinda z BOPa (Nie sądziłem, że dożyję tej chwili :P ).

O muzyce słów kilka. Jak cały projekt, jest oryginalna - można by się spodziewać jakiegoś rockowego kawałka z darciem kotów w refrenie, ale nie. Pierwszy utwór - cóż, nie jestem fanem czarnego hip hopu, ale kawałek był naprawdę gruby (używając nomenklatury raperskiej). Później klimatyczny, chilloutowy numer, który również mi się podobał. Na koniec trochę starego, dobrego Bomfunka MC, który świetnie pasował do całości.

Na koniec trochę o montażu. To akurat najbardziej przewidywalny element całego stuntmovie, co nie znaczy, że najgorszy. Wszyscy przewidywali, że Gesior zrobi film w swoim stylu - nie przesadzonego,nie nasadzonego efektami, takiego, jaki być powinien. Całość spięta ładnie klamrą kompozycyjną.



Wielkie dzięki za ten projekt, G7. Do zobaczenia gdzieś w Białymstoku :) .
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5304 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2011-11-12, 22:43   

fristajluch napisał/a:
Specjalne wyróżnienia należą się 3rnEyowi (3:37) za zOLDzenie mojego grinda z BOPa (Nie sądziłem, że dożyję tej chwili :P ).


Haha :P . To był mój pierwszy stunt w Vice City, wtedy nie ogarnąłem, czy to stary czy nowy stunt, w każdym bądź razie słabo go wykonałem. Dla mnie jednak najważniejsze było wystąpienie w tak zacnym filmie ;)
_________________


Hiya
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5248 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2011-11-14, 16:28   

to może ja się wypowiem teraz ;)
Tak jak Skamer już powiedział wcześniej były momenty, które stawiały w głowie pytanie: "Co to ma być?", ale dosłownie po chwili wszystko było rozwiewane. Film momentami zaskakiwał. Troszkę mała różnorodność stylów, momentami było dość monotonnie w stuntach, ale to i tak nie popsuło uroku tego filmu. Wywarł na mnie naprawdę dobre wrażenie, gratulacje Gesior ;)
PS: Dzięki za podziękowania na końcówce ;)

Pozdrawiam :)
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka