Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gesior7
2012-07-22, 20:40
Przyszłość stuntingu - Nie tylko tego polskiego.
Autor Wiadomość
~PKS|Deather 
PKS Team



Wiek: 28
Dołączył: 4846 dni temu
Posty: 116

Punkty: 1480
Wysłany: 2011-12-03, 18:39   

To chodzi tylko i wyłącznie o polski stunting, GTAS trzyma się dobrze z tego co wiem.

Powinniśmy się z organizować jakoś. Może coś wydać ,a nie ciągle siedzimy i tylko wyzywamy się nawzajem. Powinniśmy się trzymać razem ,a nie ciągle walczyć między sobą. Proponuję jakąś większą produkcje + najlepszych polskich edytorów :) . Myślę że powinniśmy skończyć z tą wzajemną nienawiścią...


A ta zmiana narodowości na GtaS to już decyzja Streem'a - wstydzi się Polski i tyle.
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4836 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-12-04, 12:07   

Deather napisał/a:
To chodzi tylko i wyłącznie o polski stunting, GTAS trzyma się dobrze z tego co wiem.

Powinniśmy się z organizować jakoś. Może coś wydać ,a nie ciągle siedzimy i tylko wyzywamy się nawzajem. Powinniśmy się trzymać razem ,a nie ciągle walczyć między sobą. Proponuję jakąś większą produkcje + najlepszych polskich edytorów :) . Myślę że powinniśmy skończyć z tą wzajemną nienawiścią...


A ta zmiana narodowości na GtaS to już decyzja Streem'a - wstydzi się Polski i tyle.


Jest tylko kilka ludzi na tym forum, którzy toczą wojnę ze wszystkimi użytkownikami. Inni nie walczą między sobą, tylko wymieniają swoje poglądy na różne tematy. Jeśli chodzi o "jakąś większą produkcję" to przecież Stranger niedawno organizował community video.
_________________


 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6354 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-12-04, 14:33   

Przede wszystkim w polskim stuntingu było tylko parę osób, które napędzały całą scenę, gdy odeszli, lub są nieaktywni wyszło, że pozostała reszta to albo zadufani w sobie indywidualiści albo osoby o zerowej inicjatywie. Gdzieś na marginesie są jeszcze haterzy o wygórowanej samoocenie, ale na temat takich osób szkoda się w ogóle wypowiadać :) .

Zamiast roztrząsać "co to będzie". Póki kto ma czas, organizować i tworzyć. Wygląda to tak jakby niektórzy na coś czekali, ten czas oczekiwania zamienia się w znudzenie i oddalanie się od tematu, po czym w efekcie kończy się to totalnym brakiem chęci na zrobienie czegokolwiek.

Wzięlibyście się tak po prostu za robienie trików co ? ;)
(macie okazje coś zrobić np. na Stunt Christmas)
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6127 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2011-12-07, 07:58   

Jozio napisał/a:
Alibi zły przykład podałeś, wiesz czemu ? Powinieneś wiedzieć :p w dzisiejszych czasach nie ma narodowości są pieniądze, dal tego tym się kierują wszyscy ludzie, jeżeli masz co jeść i masz dostojne życie i TO by ci państwo dawało to byś był patriotą, ale jeżeli sam musisz zapracować na siebie i rodzinę to jedziesz tam gdzie ci będzie najlepiej i w tedy nie liczy się narodowość czy prezentowanie polskiej dumy, tylko kasa i wyżywienie własnej rodziny, nawet jeżeli byś musiał zmienić religię. Dla tego podałeś zły przykład, no chyba że odnosisz się do lat polski pod zaborami, to w tedy się zgodzę :)

Stunting po prostu potraktował bym jako rywalizacje narodową i prezentacje własnych możliwości, ale nie w celu pieniężnym tylko zatrzymania polskiej dumy. Streem zrobił tak że zmienił narodowość i w świecie GRY wyjechał za chlebem jak maniak gier komputerowych co przeniósł się z rzeczywistości do świata wirtualnego. Streem do ciebie : weź rusz dupę i idź do g2 czy jakiegoś dostojnego baru, a nie siedzisz przed kompem i zamulasz o stuntingu :)

Hahha, wpadne tutaj raz na rok i zawsze jest kopalnia beki, pierwsza sprawa skad ty mozesz wiedziec czy rzeczywiscie siedze przed tym kompem - od razu wyjasniam, niekoniecznie, co do g2 to jesli tam chodzisz to troche mi cie szkoda, super disko dla niewyzytych lamusow ktorzy desperacko szukaja zaliczenia jakiegos 25-letniego paszczura z dwojka dzieci, osobiscie traktuje kluby jak wielki syf, nie poczuwam sie w najmniejszym stopniu zeby tam pojsc (wyjatkiem sa jakies koncerty)




Alibi napisał/a:
"udaje idiote" czy "modujace łaki " kierowane do stunterów których nie znasz, są nie na miejscu, bo gdybyś go znał i się kumplował z nim od początku kiedy zaczołeś stunting ? Takie pytanie... Jeśli uważasz, że ktoś coś zmodował to pisz o tym w delikatny sposób żeby nie tworzyły się na forum tematy typu: "On powiedział, że zmodowałem a ja wcale nie zmodowałem tego"

nie na miejscu? a kto o tym decyduje, ty? spojrz obiektywnie na to co pisze gesior, potem obczaj jego zdjecie i wysuniesz bardzo proste wnioski, a ktos kto moduje i pali jana ze to fps albo cokolwiek innego (m.in. hot, chaos itd) tylko udowadnia mi jakimi sa kretynami, nie potrzebuje ich potwierdzenia zeby wiedziec ze mam racje

Dodatkowo, co ma flaga do tego wszystkiego? Co za roznica co tam ustawie? No bez kitu, z igly widly, nie staram sie pomoc 'polskiej scenie' i nigdy nie bede sie staral bo mam ja gleboko w dupie

utrzymujcie to forum dalej pod respiratorem ja juz odlaczylem swoja wtyczke dawno temu
_________________


"Google is the key"

 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-12-08, 11:54   

Streem napisał/a:
spojrz obiektywnie na to co pisze gesior, potem obczaj jego zdjecie i wysuniesz bardzo proste wnioski, a ktos kto moduje

A niby jakie wnioski potrafisz wyciągnąć? Co właściwie masz na myśli?

P.S. Myślisz, że robale nie stuntują?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6354 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-12-09, 16:08   

Streem napisał/a:
[...]nie na miejscu? a kto o tym decyduje, ty? spojrz obiektywnie na to co pisze gesior, potem obczaj jego zdjecie i wysuniesz bardzo proste wnioski[...]
wybacz, ale skompromitowałeś się teraz, bardzo. Marginalizujesz osobę, której nawet nie znasz...
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6148 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2011-12-31, 02:38   

Ależ pierdo*icie... Mówicie o Polskiej scenie, mówicie, że się skończyła, że musimy się zorganizować, wydać film, a prawda jest taka, że Polska scena stuntingu nigdy nie zdążyła się dobrze rozwinąć.
Jako ktoś kto nigdy nie przykładał większej wagi do własnych umiejętności stunterskich mogę obiektywnie stwierdzić, że dobre czasy tego forum na prawdę się skończyły.
Kiedyś nie byliśmy żadną potęgą, o nie. Ale potrafiliśmy (a w zasadzie potrafiliście) wydać takie filmy jak Trick Attack 2, lub Speed Up, a na czym polegała różnica ? Nie na tym, że chłopcy się zbierali i mówili "tak być nie może, niemcy zrobili comm vid'a to my też musimy, nie możemy być gorsi", tylko na tym, że ludzie się pchali do stuntowania, po prostu chcieli bo ich to bawiło.
Dlaczego takie podejście zniknęło ? Proste. Bo już jesteśmy kur*a za starzy.
Swoją drogą podziwiam Gesiora i Skamera którzy wciąż starają się podtrzymywać forum (już nie mówię o Polskiej scenie stuntingu) i zawsze będziecie kimś w rodzaju wzoru do jakiego starałem się dążyć, ale spójrzmy prawdzie w oczy.
Czas odłożyć zabawki. I nawet nie o nich zapomnieć, ale pilnować, aby Ci młodsi, którzy może jeszcze wykrzesają z siebie trochę zapału, bawili się nimi prawidłowo :)
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-12-31, 09:51   

Bardzo mądre słowa, ale wspominasz o zabawkach dla młodszych. O ile zabawki po sobie niektórzy zostawili lub pozostawiliśmy, to nie ma ich kto przejąć. Taka prawda - Nowych stunterów z ostatniego roku którzy tutaj wydali jakiś fajny film można policzyć na palcach jednej ręki. Brakuje tej całej otoczki sprawiającej, że ktoś się tym zainteresował i próbował swoich sił. Pamiętam tutaj przykład Danio (przynajmniej mi się wydaje, że to ten Danio) który jedne z pierwszych swoich stuntów wrzucał tutaj jako SOTMy, nakręcił się i robił [cenzura] tricki.

IMO o to teraz ciężko. Ale fajnie widzieć że w ogóle coś się dzieje. Czasami nawet sam mam ochotę postuntować i wchodzę poskakać taksówką do gry ale nie mam w ogóle na to czasu, a dwa, że to już nie to samo :D
_________________


 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-01-01, 02:12   

Nie zgadzam się z Tobą, Dogger. Nie próbowaliśmy być lepsi, robiąc filmy. Robiliśmy te filmy (Speed Up, Trick Attack 2), ponieważ kochaliśmy stunting i miło spędzaliśmy czas, robiąc fajne stunty w GTA. Mniej lub więcej, to samo trwa do dziś. Nadal robimy kolejne projekty, montujemy filmy. Nadal znajdą się krytycy, którym się podoba i krytycy, którym się nie podoba. Nie wszyscy, co kiedyś się tym zajmowali, nadal stuntują. Ja jednak nadal uważam, że stunting jest fajny.

Przy okazji, życzę wszystkiego dobrego w nowym roku. = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Maverick 
Amator postów



Wiek: 34
Dołączył: 6075 dni temu
Posty: 56

Punkty: 580
Wysłany: 2012-01-01, 16:56   

Nie Stuntuje już ale Dogger ma racje :)
_________________








www.gladio.com.pl
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6148 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2012-01-01, 17:39   

Gesior7 napisał/a:
Nie zgadzam się z Tobą, Dogger. Nie próbowaliśmy być lepsi, robiąc filmy. Robiliśmy te filmy (Speed Up, Trick Attack 2), ponieważ kochaliśmy stunting i miło spędzaliśmy czas, robiąc fajne stunty w GTA.


Gęsiorku, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem ;)
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-01-02, 22:51   

Nie doczytałem. Jednak zgadzam się z twoim poglądem na stare czasy. Wtedy aż chciało się stuntować. = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4584 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2012-02-21, 19:46   

Nom, jak by PKS zrobił coś ala Speed Up to bym sobie zwa***
_________________
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-02-22, 21:35   

Kolejny collab 'ala Speed Up to nie powód, żeby dać się zwariować.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Kiper 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5334 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2012-07-07, 21:07   

Właściwie to czemu by nie, dlaczego każdy jest na nie, o ile ktoś daje jakiś pomysł ? Ja mimo tego , że czasu nie mam dużo, to i tak zawsze mam czas, żeby zobaczyć co dzieje sie na forum i nie musze sie do tego jakoś specjalnie zmuszać, myślę, że znajdzie się kilka osob, które robią podobnie. To jest kwestia nastawienia do stuntu. Chciał bym bardzo, żeby pks chociaż jeszcze raz pokazało, że ma potencjał, nie mamy sie czego wstydzić, na forum jest sporo osob, które potrafią na prawdę robić zaje*ste stunty i nie są w cale gorsi od tej zgraji z gtas. Myślę, że taki film jak Speed Up 2, był by przez samą nazwę sporą reklamą i motywacją do zrobienia czegoś na prawdę dobrego. Ja osobiście starał bym się dac z siebie wszystko i jeżeli każdy by się tak zmotywował, to był by na prawdę fajny projekt. Do tego forum na jakiś czas ożyło by i ogólnie, same pozytywy. Co tym myślicie ? Kto był by za ?
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka