Poprzedni temat «» Następny temat
Stunt Christmas
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-12-29, 21:38   Stunt Christmas

Witam kolegów i koleżanki stunterów i gości!

Jeszcze niedługo przed świętami zaczęliśmy organizację stunt-filmu na święta Bożego narodzenia. Jak przy każdym filmowym projekcie było sporo pracy. W święta postanowiliśmy odciąć się od chwilę od komputerów i świętować ze swoimi rodzinami. Stąd nieduże opóźnienie.
Film planowaliśmy od początku zrobić jak najbardziej prosty. Chociaż ..., podczas pracy nad projektem, nawinął się pomysł, aby zrobić krótkie intro. Cóż, na intro już zabrakło czasu. Może w kolejnym projekcie dorzucimy coś ekstra.
Stąd jeszcze pragnę podziękować:
wszystkim uczestnikom projektu,
Diggy'iemu, który zmontował cały film,
a także wszystkim zapisanym do projektu. Wielkie Dzięki za współpracę! = )

A teraz zapraszam wszystkich do oglądania filmu "Stunt Christmas".

Stunt Christmas
YouTube: mirror
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5305 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2011-12-29, 21:50   

Szczerze, to zżerała mnie ciekawość jak ten film wyjdzie. Nie spodziewałem się, że mimo tak małej liczby uczestników będzie to tak długi stunt film. Moim zdaniem wszyscy spisali się świetnie, dobra robota! ; )
_________________


Hiya
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2011-12-30, 12:18   

Szczerze, to nie spodziewałem się że wyjdzie aż tak dobry film O_O

Na prawdę ciesze się, że ten projekt wyszedł. Nie było nas za wiele osób, dlatego spodziewałem się dosyć krótkiego filmu. A tutaj suprise - stuntów co niemiara a na dodatek - stunty są na poziomie! Jednak przed oceną stuntów musze wytknąć jeden błąd a mianowicie - klimat filmu. Intro zapowiadało dobrą produkcję, choć samo wyglądało trochę... amatorsko xD Jednak to, co zapowiadało intro jakby nie miało nic wspólnego z tym, co zostało zrobione w części głownej filmu (main). komletnie inna muzyka, ciemny obraz no i takie to żadne nawiązanie do świąt. Edit jest na prawde dobry, ale jak mówię - nie nawiązuje on w żaden sposób (no, nie liczac intro i outro) do świąt. Liczyłem na jakieś użycie modu z podmienieniem tekstur na śnieg, świąteczna muzykę i czegoś w tym typie. Ale cóż, jest jak jest.

Stunty - wow! Jak wspominałem - nie spodziewałem się takiego poziomu!

Gesio7 - świetne stunty MTB, tylko troche słabo widoczne :D
Diggy - p2b2wallride w VC to na prawde dobra robota
Lady - Tylko jednego stunta sie dopatrzyłem xD Ale i tak - swietny smalland.
Raziel - Zje*ałeś cały film, tyle
3rney - Grind freeway'em i BW stoppie 2 grind faggio to jedne z moich ulubionych stuntów w tym filmiku.

Fajnie wystąpić w takim filmie! Mam nadzieje, ze jeszcze kiedyś będzie okazja do wzięcia udziału w czymś równie dobrym :D

Stunty 8/10
Muzyka 4/10
Montaż 2/10 (to przez brak tego klimatu :( )
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-12-30, 13:51   

Mam nadzieję, że zrobimy jeszcze nie jeden dobry film. W te święta brakuje trochę śniegu. Może jeszcze będzie okazja zrobić film ze stuntami w GTA na śniegu. Znam bardzo dobrą modyfikację, zasypującą San Fierro śniegiem. = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Diggy 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 4977 dni temu
Posty: 156
Skąd: Jestem ?

Punkty: 1820
Wysłany: 2011-12-30, 17:19   

Raziel, chciałem zrobić film z modyfikacją śniegu w SA, lecz jak nagrywałem stunty na tym modzie były duże lagi. Teraz, jak mam już nową kartę graficzną mogę nagrywać stunty na tym modzie. A co do klimatu, to było trochę za mało czasu żeby coś lepszego zrobić. Intro i Outro też zrobiłem na szybko żeby nie opóźniać projektu. Gdyby było więcej czasu zrobiłbym o wiele lepsze intro i outro.
_________________



Counter Strike Source :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka