Poprzedni temat «» Następny temat
PKS 6-pack (Sixpack)
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-05-14, 20:57   PKS 6-pack (Sixpack)



PKS 6-Pack


PKS Sixpack, czyli sześciopak, to stunt-film zorganizowany z okazji szóstych urodzin (rocznicy otwarcia) forum (projekt). O urodzinach forum pisałem w newsie. Dzisiaj chciałem przedstawić Wam film nakręcony z tej okazji przez naszych stunterów.
Tytułowa szóstka mówi generalnie o szóstych urodzinach, ale sześciopak to również skład stunterów występujących w filmie. Tak, jest nas sześciu.

A oto szczegółowy skład stunterski naszego filmu:
• Ulltra
• Tracker
• Gesior7 (organizacja)
• Art
• Erney (montaż)
• Nyqual

Długość filmu: ♣ 6min 21s
Format: ♣♣♣♣♣ 1440x1080 (4:3) Windows Media Video (WMV)
Download: ♣♣♣ PKS Sixpack (Multiupload)http://www.multiupload.nl/42317DQHIG
Stream: ♣♣♣♣♣ PKS Sixpack (Youtube) ♣♣ http://www.youtube.com/watch?v=sqcsrt904CY

Bardzo gorąco chcę podziękować Erney'owi za porządny montaż, a także stunterom, którzy wzięli udział w tym projekcie. Wielkie DZIĘKI dla was za wszystko. = )

A wszystkich ciekawych zapraszam do oglądania PKS Sixpack.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~PKS|Nyqual 
PKS Team



Wiek: 29
Dołączył: 6170 dni temu
Posty: 520
Skąd: Vice City

Punkty: 10260
Wysłany: 2012-05-15, 15:59   

Jestem ciekaw nazwy za rok. Moje refleksje i opinie zamieszczę później.
_________________




 
 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5937 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2012-05-15, 16:21   

Nie jestem stunterem, nie znam się na kunszcie tricków motorem i samochodem, ale patrząc na ogół filmu, napiszę że źle nie było. Tylko widzę że jak na szósty rok działalności to wam coraz gorzej idzie, mało teraz mieliście ludzi w porównaniu do poprzednich lat. Jak się ta tendencja utrzyma to może i za rok nic już nie będzie, a po pks zostaną tylko stare filmiki i stuntfilmy do wspominania, ale to tylko gdybania.

Oby wam się wiodło, chociaż ja już w to nie wierzę...
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-05-15, 17:33   

How High napisał/a:
mało teraz mieliście ludzi w porównaniu do poprzednich lat.
To raczej nie jest na minus (gorzej), a raczej na plus. Pracowało się całkiem przyjemnie. Myślę, że Erney też to potwierdzi. Uważam, że nie było wcale źle. Myślę że w niedługiej przyszłości będzie nawet coraz lepiej.

Dzięki za komentarze.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2012-05-16, 13:55   

Fajnie, że komuś chce się to jeszcze ciągnąć. Film miły dla oka, warto obejżeć
_________________





 
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6079 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2012-05-17, 08:33   

Całkiem fajny filmik. Stunty nie oszałamiają.. To już nie ten PKS co kiedyś. Jest parę fajnych sztuczek Gesiora, Trackera i Arta. Montaż zaczyna się bardzo ciekawie, później już trochę kuleje. Czasem efekty Ci uciekały, w outrze klipy z chmurkami przeskakiwały i parę innych błędów widać. Jak na taką produkcje i tak jest nieźle. Fajnie że to jeszcze wszystko jakoś działa i się nie rozpadło.
_________________

 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2012-05-17, 11:47   

Zdawało mi się, że wysyłałem stunty o_O Jeśli nie to szkoda, ze mnie w tym filmie nie ma. Fajna produkcja, kontunuacja takiej tradycji PKS'owskiej, oby trwała jak najdłużej :D Aby przyszła odsłona wyszła jeszcze lepiej należy już stunty robić.

Co do filmu, jak wspomnialem - fajny. poziom zróżnicowany i to bardzo, jednak przyjemnie oglądało się te "ewolucje", jak zwykle stunty G7 mi do gustu przypadły, aczkolwiek nie rozumiem finishera. Ujrzenie Nyquala jest czymś niepowtarzalnym, dlatego też co jakis cczas pojawiał się ten banan na ustach. pozostali rownież fajne stunty, choć trzeba zaznaczyć, że wiele stuntów jest już typowo starych i obcykanych ( smalland w dokach infernem Trackera bodajże czy boost Arta chyba na drzewo w miejscówce, gdzie się rekordy odległości dawniej biło). Ale i tak, plus dla was. Montaż... No cóż, niestety nie jest to najmocniejszy aspekt filmu. momentami nietrafiony, wlepianie jakby efektów na siłę. moim zdaniem powinna być wybrana do tego inna piosenka - fakt, klasyk i te sprawy, ale obcykana nuta, wykożystana również w niejednym filmie, utrudnia ukazanie czegoś nowego w montażu. Myślę, że inna piosenka dała by wam szersze pole do popisu. Inna sprawa, która w sumie nie jest najwazniejsza, ale sam osobiście nie za bardzo jej lubię to digartowa ramka - czesto po prostu zamisat się na filmie skupić to zwracałem uwage na nią. Ale to moje zdanie, moje zboczenie.

Oby do następnego filmu, panowie ;]
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka