Poprzedni temat «» Następny temat
Porozmawiajmy o lidze
Autor Wiadomość
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2013-08-28, 11:09   Porozmawiajmy o lidze

Witam, jako że większość z was zakończyła swoje zmagania w lidze na GTAS a to forum już ledwo dogorywa, postanowiłem rozpocząć dyskusję na temat ligi PKSowej, którą mamy szanse jeszcze zoorganizować, nim zabraknie osób opłacających serwer i okazujących tu jakąkolwiek aktywność ;) Czemu napisałem "mamy"? Bo chciałbym w to zaangażować także i was.

Nowa forma rozgrywek
Tworzenie całego sztabu, który miałby prowadzić tą ligę, moim zdaniem nie ma sensu. Prócz organizatorów wymaga się obecności co najmnej 3 sędziów i jednego od wymyślania zadań. Obecność ta powoduje, że przynajmniej 3 osoby nie mogą być zawodnikami w lidze. Jeśli odejmiemy te 3 osoby od grupy potencjalnych osób które mogłyby wziąć udział w lidze to podejrzewam, że nie zgromadzimy wystarczającej ilości stunterów, aby to ruszyć ;) W zamian tego proponuję inne rozwiązanie, o wiele prostsze: Wyeliminować sędziów a głosowanie, kto powinien wygrać dany mecz zostawić pozostałym użytkownikom strony, którzy wybiorą zwycięzce poprzez ankietę. Rozwiązanie to ma przypominać formułę SOTMu, tyle że bez głupich ograniczeń - w temacie walki mógłby mieć możliwość wypowiedzenia się każdy, wywołując przy tym jakąś ciekawa dyskusję. A skąd wziaść zadania? tutaj proponuje dwa rozwiązania:
- zatrudnić kogoś do wymyślenia, który po wymyśleniu zadań w dalszym ciągu będzie mógł brać udzial w lidze jako stunter
- wykorzystać zadania z poprzednich lig

Jak mówię, liga ta ma dać zabawę i rozrywkę użytkownikom, dlatego im mniej ograniczeń tym lepiej. Tym samym też mogę pełnić rolę "organizatora", jak to było w poprzednich latach :)

Nowe nagrody, SENSOWNE nagrody

Punkty na forum straciły wartość dawniej niż ostatnia "18-letnia dziewica" a rangą VIP nikt się nie przejmuje. Userbar wyglądał fajnie, ale też sensu większego w nim nie było. Zamiast tego chciałbym, aby w tegorocznej lidze do wygrania było coś wartościowego i realnego, coś do czego potrzebne są PIENIĄDZE. Oczywiście nie mam tutaj zamiaru zbierać od was pieniązków i potem z nimi uciec, chciałbym natomiast zostać sponsorem i zachęcić jescze pare osób do tego, aby i one zasponsorowały nagrodę. Co to moze być? Póki co jedynym pomysłem, najprostszym i najbardziej realnym, są dla mnie doładowania do telefonum Przykładowo, miejsca na podium były by nagradzane w formie:
1 miejsce - doladowanie za 30 zł w dowolnej sieci na kartę
2 miejsce - doładowanie za 20 zł w dowolnej sieci na kartę
3 miejsce - doładowanie za 10 zł w dowolnej sieci na kartę

Mogę zasponsorować pierwsze miejsce, miło było aby znalazł się ktoś kto mógł zasponsorowac również 2 i 3 miejsce. Jeśli chętnych na sponsoring było by więcej, możemy tutaj wymyślić dodatkowe nagrody. Licze na wasza kreatywność w tym temacie i propozycje, które mają sens :D

Zachęcam was do dyskusji na ten temat. Co o tym myslicie? Kto wzialby udział? Kto ma jakiś pomysł ktory mógłby urozmaicić tą ligę?
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5305 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2013-08-28, 12:47   

Ja bym w sumie mógł, o ile forum nie zostanie znów przeniesione na nowy adres jak 3 lata temu, przez co nie mogłem wziąć udziału :J
_________________


Hiya
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5341 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-08-28, 13:12   

ok dodaj mnie
_________________

 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2013-08-28, 15:45   

nie chce mi się stuntować za żadne skarby, nie wracam na singla. Ale zadania bardzo chętnie mógłbym powymyślać :D
_________________





 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5341 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-08-28, 18:54   

kto mi usunal posta lol

^ale nie wymyslaj zadań takich jak były ostatnio, najlepszy stunt pojazdem uprzywilowanym na pustyni nas­raj se do ryja ok

mysle ze dobry system byłby 8 osób każdy z każdym i tak jak np liga piłkarska, tylko że jeśli byłoby tych 3 sędziów to 1 głos to 1 punkt w tabeli, i wygrywa tą ligę ten co bedzie mial 1 miejsce po tych wszystkich meczach
_________________

 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5305 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2013-08-28, 19:20   

Trzeba najpierw tych ośmiu uczestników wygrzebać :D
_________________


Hiya
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2013-08-28, 19:22   

Też myślałem aby zrobić to systemem "każdy z każdym", poprzez kolejki można by zdobyć 3 punkty za wygrany pojedynek a jeśli głosowanie w pojedynku zakończyło by się remisem (głosowanie publiczne, bez oficjalnych sędziów) to jest po 1 punkcie dla obydwu zawodników. Dalej to wiadomo, najlepsze wyniki przechodzą do dalszych rund gdzie walki już w normalnym systemie ;)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4836 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2013-08-31, 20:30   

Wezmę udział. Doładowania mnie zachęciły. :P
_________________


 
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6127 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2013-09-04, 19:33   

KU,RWA NIE SĄDZĘ
_________________


"Google is the key"

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka