Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość forum
Autor Wiadomość
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2013-11-25, 22:50   Przyszłość forum

Nadszedł ten dzień, kiedy trzeba postawić sprawę jasno - forum upada. Miejsce, w którym swój czas pędzało dziennie co najmniej 30 osób (a w lepszych miesiącach nawet 60) dziś świeci pustkami niczym opuszczony plan filmowy westernów (brakuje tylko podmuchu wiatru i krzaku mknącego po ekranie).

Stunt liga zakończona, czyli wszelka forma która przyciągnęła by tu kogokolwiek poszła w [cenzura] jak fundusze na autostrady. Raz na półtorej miesiąca ktoś wrzuci nowy temat, raz na parę dni ktoś coś napisze na SB a Art będzie komentował co popadnie - sens jest ciągnięcie czegoś takiego?

Na forum nie ma już aktywnych stunterów, średnia wieku poszła w górę, mało kto z obecnych ma teraz czas by "zawodowo" stuntowac czerpiąc przy tym choć odrobinę przyjemności, podejrzewam że większość nawet już GTA nie ma na kompie zainstalowanego.

Sekcja z crewami to bardziej Hall of Fame i przeglądanie albumu ze zdjęciami niż walczące o chwałę, sławę i prestiż organizacje. W sumie... tak było od dawna więc nie wiem czemu poruszam coś aż tak oczywistego.

Nowi stunterzy lgną do GTAstuning które swoją drogą też najlepsze lata ma za sobą, jednak pomimo tego jakoś się trzyma. Nowe osoby z Polski zamiast szukać wsparcia na rodzimym podwórku rejestrują się gdzie indziej, no ludzie!

Administracja jest jaka jest, Gesior jak morze próbuje to wszystko ciągnąć, ale też ma swoje życie i mało czasu na problemy forum.

TAK DALEJ BYĆ NIE MOŻE


Serwer z tego co wiem jest oplacony do lutego, trzeba zadać sobie pytanie czy dalej ciągniemy to co jest, ulepszamy i odnawiamy PKS czy też kończymy z honorem?
Chcę wywołać dyskusję, która może wyłoni jakieś rozwiązania i jakieś ambitne osoby.

Co proponuję?
Jeśli chcemy, aby to forum odżyło, trzeba nam nowych stunterów - okazja do zdobycia świeżej krwi z pewnością pojawi się w momencie wydania V na PC - na próżno szukać teraz kogokolwiek w SA czy VC czy też w IV - nie widzę (przynajmniej ja) sposobu zdobycia tam nowych ambitnych osób w łatwy sposób. Oczywiscie, można siedziec całymi dniami na serwerach i zapraszać każdego do stuntowania, ale nie sądze aby znalazła się tutaj osoba, która by miała na to i czas i chęci -.-
Z V też biznes taki, że jeszcze chwilę na Nią poczekamy a do tego czasu pewnie forum wymrze już kompletnie. Chciałbym w takim razie zachęcić trochę osób do reklamy i stuntowania

SOTM z nagrodami- udało mi się zachęcić przynajmniej paru stunterów do zmagań w lidze przy pomocy pieniędzy, myślę że i teraz da to jakiś rezultat. Mogę sponsorować nagrody w zmaganiach SOTM'u - raz w miesiącu najlepsze zgłoszenie dostawało by doładowanie badź wpłatę na konto. Ile? To już zalezy od tego czy będą inni chętni do odbudowy forum. Obowiązkiem było by tyutaj zamieszczanie informacji o forum na końcu każdego zgłoszenia - sprawa do obgadania i ustalenia, da nam choć "trochę" reklamy i zachęci innych do prób ;) Jedyne czego tu potrzebuje to osoby która by tego nadzorowała (zakladała tematy, przypominała mi sie na PM/GG/FB) bo mam mało wolnego czasu aby samemu wszystko robić.

Reklamy na stronie- serwer musi się z czegos utrzymywać, gesior stale wpłaca pieniądze, równiez i tu ja mogę dopłacac się do wykupywania serwera, ale warto też zastanowić się nad reklamami na forum - wszelkie adsence to mały zysk ale zysk

Promowanie na innych stronach- mogę zająć się prośbą o współprace z innymi stronami, jak to miejsce miało keidyś. Jednak w tym temacie bardziej działac będzie można dopiero przy okazji V - teraz to po prostu za mało opłacalna robota ;)

Fejsbuki- więcej aktywności na FB to łatwiejszy dostęp do informacji - fajnie było by rozwinać Fanpejdża bądź założyć grupę.

A co jeśłi chcemy odejść z honorem?

Ostatni filmik na urodziny PKS, potem baju baju i po problemie

Chce aby forum odżyło ale nie chce wywalać pieniędzy w błoto. Licze że taki Art rozpocznie tutaj sensowną dyskusję i wypowie się pod tematem więcej niż 2 osoby. Macie pomysł? Hccecie coś zrobić? piszcie a to zrobimy ;)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-11-26, 15:40   

a moze po prostu wsadzimy skamerowi pstrąga do spodni
_________________

 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4835 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2013-11-26, 16:28   

Wątpię, żeby utrzymywanie tego forum przy życiu miało jakikolwiek dalszy sens. Reaktywowanie tego forum wymagałoby od nas wiele starań i poświęcenia czasu. Na ten moment posiadamy minimum motywacji i nie sądzę, żeby to się zmieniło, bo wszystkim nam zwyczajnie przestało zależeć, czy ktoś będzie jeszcze grał w GTA czy nie równocześnie udzielając się na forum. Gdyby jednak jakimś cudem udało się odnowić forum, to ono już nigdy nie będzie takie samo, gdyż będzie składało się głównie z nowych użytkowników, a ostatecznie my całkowicie stąd odejdziemy. Wspominając jeszcze o GTA V, to tylko niektórzy stąd mają czas oraz sprzęt na to, by móc sobie pozwolić na grę w GTA V, nie wspominając już o stuntingu w tej grze. Podsumowując, myślę, że nie warto reaktywować forum i "odejść z honorem".
_________________


 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5304 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2013-11-26, 17:09   

Niestety, ale moim zdaniem to nie ma sensu, ciężko teraz nakłonić kogoś do stuntu w gta sa, a tym bardziej w vc, wiem po tym co się dzieję u mnie w teamie, bo ratujemy się gta piątką. Nowi użytkownicy będą robić stare stunty, a za nim ogarną w ogóle jak szukać nowych spotów itd, to minie sporo czasu i im obrzydnie. Według mnie to jedyne co można zrobić, to walnąć jakiś stunt film pożegnalny i tyle w temacie. Dodatkowo admini / moderatorzy wchodzą tutaj raz na ruski rok, bo mają własne zajęcia, studia , szkołę, pracę czy coś innego tak więc nie sądzę, by komuś chciałoby się to dalej ciągnąć , ogarniać reklamy itd. bo na to też trzeba czasu, którego brak. Młodsi ludzie grają w nowsze gry, nie patrząc już na takie starocie jak gta sa czy vc. A co do pieniędzy, to lepiej wydać je na coś innego, niż na coś, co nie ma sensu i przyszłości. Masz u mnie wielki szacunek Raziel, że masz chęć ciągnięcia tego, ale daj sobie spokój, nie oszukujmy się, nic z tego nie będzie.
_________________


Hiya
Ostatnio zmieniony przez Erney 2013-11-26, 17:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6126 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2013-11-26, 17:12   

zamknij forum

ps nikt nie polubi fanpage na fb bo ludzie sie wstydzom tego forum


MNIE TU NIE BYLO

PS2 DZIEKI ZA HAJSIK
_________________


"Google is the key"

 
     
wrath 
Amator postów



Wiek: 29
Dołączył: 5701 dni temu
Posty: 58
Skąd: z polski

Punkty: 210
Wysłany: 2013-11-26, 18:36   

hah beka :D :D:D powiem szczerze nie bylo mnie tu ohohhohoh az mi sie leska kreci ile tu siedzialem na tym forum na tym GTA juz naprawde nikt nie stuntuje nic WSZYSTKO OFF??


Pozdrawiaaaam Wrath z FS FS FS FS FS !!!!
_________________

 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-11-26, 19:11   

dobra, robimy pozegnalny i elo
_________________

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2013-11-26, 19:39   

Ja tu wchodzę codziennie jak dam radę, ale tutaj przewija się tylko ten wspomniany snopek z westernu, pustka podparta pustką, o ile sam stunting jeszcze jako tako ma sens to już nie ma tutaj w ogóle do tego ludzi :)
_________________


 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2013-11-26, 21:02   

Nie zamykaj, poczekajmy aż V wyjdzie na pc i może coś ruszy. Możesz liczyć na 10zł miesięcznie odemnie, daj nr konta na fb ^

Cytat:
ps nikt nie polubi fanpage na fb bo ludzie sie wstydzom tego forum
/

polać mu
_________________





 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2013-11-27, 00:24   

Mój plan działania:

- Wydanie pożegnalnego filmu.
- Zamknięcie forum, co a tym idzie oficjalne rozwiązanie PKS Teamu.
- Rozejście się do swoich zajęć (z pewnością dużo ważniejszych od stuntingu).
- Pojmanie i zamknięcie Arta w psychiatryku.

Lepiej zamknąć pewne sprawy raz a dobrze, niż sztucznie przytrzymywać przy życiu.

Mam nadzieje, że moja opinia ma jeszcze tutaj jakieś znaczenie.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-11-27, 14:53   

odkad masz pstronga w spodniach twoje zdanie sie nie liczy
_________________

 
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6126 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2013-11-27, 21:18   

skamer nie da sie filmu w polsce zrobić
_________________


"Google is the key"

 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4835 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2013-11-27, 22:18   

Nie sądzę, żeby udało się nam w takiej sytuacji zrobić godny film. Na forum na jeden miesiąc wchodzi może maks. 10 osób z czego maksymalnie 5 weźmie udział w filmie co da zdecydowanie niezadowalający efekt.
_________________


 
 
     
Cysiek 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5962 dni temu
Posty: 110
Skąd: ~ Olkusz

Punkty: 970
Wysłany: 2013-11-27, 22:39   

http://www.youtube.com/watch?v=n8DK76Q4Z5w

Jezu ludzie, nie możecie w tym siedzieć jak już z tego wyrośliście. To normalna kolej rzeczy.
_________________


 
     
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2013-11-28, 18:10   

czesc i czolem
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka