Poprzedni temat «» Następny temat
Przyszłość forum
Autor Wiadomość
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5638 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2013-11-29, 17:41   

Cytat:
Lepiej zamknąć pewne sprawy raz a dobrze, niż sztucznie przytrzymywać przy życiu.


zawsze jest to jakies miejsce w którym można "spotkać" kogoś z kim można będzie powspominać, no i całe archiwum tego forum, fajnie jest je czasem przejżeć. A tak to pójdzie wszystko w [cenzura] i kazdy o tym zapomni.
_________________





 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6380 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2013-11-29, 18:54   

Podobnie jak Poti, mam straszny sentyment do tego miejsca :D Z drugiej jednak strony innego sensownego wyjścia nie widzę. Grupę na FB założę i tak, aby w razie czego miec jeszcze gdzie się z kim ugadac na sentymentalne stunty ;)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5638 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2013-11-30, 15:29   

Zostawcie to forum, inna sprawa gdyby to było znane na całą polskę, wtedy można zamknąć wcześniej, aby pozostały tylko miłe wspomnienia, a tak to jest tylko i wyłącznie dla nas, dla określonej grupy osób. Forum nie straci na swoim prestiżu bo jest ono dla nas i możemy sobie gadać o nim co chcemy. Co szkodzi rzucić te pare złotych raz na jakiś czas, a forum na którym od czasu do czasu jednak coś się pisze pozostanie? Zawsze z chęcią zaglądam tutaj mimo to, że świeci tu pustkami, że na sb są tylko durne posty (min. moje), mamy tu dość spore archiwum które po pewnym czasie będzie się naprawde przyjemnie przeglądało. Zresztą, forum wymarło, ale jednak kilku ludzi wciąż tu zagląda, przykładem jest ten topic. Dziękuje dobranoc.
_________________





 
 
     
DanielO 
PKS Team


Wiek: 29
Dołączył: 5865 dni temu
Posty: 69

Punkty: 1110
Wysłany: 2013-12-04, 19:42   

Popieram. To miejsce do którego i ja mam sentyment, zresztą jak co niektórzy odwiedzający to forum. Zawsze można zgadać się aby pograć coś na SAMP rzecz jasna dla rozrywki. Wiem, że co niektórzy odwiedzają to forum żeby sobie beke cisnąć, ale są osoby które choć dla niewielkiej grupki osób chcą utrzymać to forum. Nie mówie tu o reklamowaniu strony czy poszukiwaniu nowych graczy, choć przy dobrym zoorganizowaniu to kto wie, może by się mogło udać, jednak trzeba było by poświęcić na to troche czasu którego co niektórym obecnie brak.
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5261 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2013-12-04, 20:09   

W krytycznych momentach najlepiej zebrać dużą ekipę i po prostu kontynuować hobby (dla niektórych pasję) do tego się wraca później pamięcią. Niektórzy jednak nie chcą, bo im się nie chce albo po prostu brakuje im czasu. Nie wszyscy mają sentyment do tego miejsca. Szczerze: inni mają głęboko gdzieś to forum albo jak DanielO napisał wbijają potrollować (czyt. pożartować, zrobić beke).

Jeśli chcecie coś konkretnie poprawić tutaj, to aktywność, ale to już wiecie. Przykładowo zorganizować jakieś video typu Best of Poland. Moim zdaniem sam ten film jest troszkę prze kolorowany tytułem, bo za produkcję nie odpowiada jakaś firma tylko grupka ludzi z forum o którym większość stunterów z innych serwerów nie wie.

Czy wystąpili tam wszyscy stunterzy z całej polski?
Sami sobie odpowiedzcie. Oczywiście jakbyśmy mieli organizować takie coś parę lat to nikomu by się nie chciało.

Do rzeczy: jeśli chcecie mieć więcej użytkowników; wysyłajcie zaproszenia zamiast tworzyć nowe tematy, na które zaledwie garstka osób odpowie. Nikt sobie nie przypomni o forum jeśli nie będzie dynamicznie funkcjonować.
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka