Poprzedni temat «» Następny temat
GTA SA - (No) Lucky Day II
Autor Wiadomość
Across 
Nowy użytkownik


Dołączył: 3691 dni temu
Posty: 8

Punkty: 140
Wysłany: 2014-03-23, 21:08   GTA SA - (No) Lucky Day II

http://youtu.be/GGGWcP0fz74


(No) Lucky Day II (komedia) -- Kontynuacja przygód Jack'a, pracownika firmy budowlanej. Tym razem postanawia
on razem ze swoim przyjacielem, Josh'em, założyć kafejkę internetową. Czeka ich mnóstwo zbiegów okoliczności,
przedziwny casting na pracowników, a także remont w towarzystwie...córki bogatego posiadacza willi, którą
niegdyś Jack uratował przed ciężkim pudłem! To o jej względy w drugiej części „(No) Lucky Day" będzie
zabiegał główny bohater. Czeka nas kolejna porcja dobrego humoru oraz dynamicznej akcji, która przyprawi
widza o zawrót głowy!

Zapraszam na nasz kanał - subskrybuj by być na bieżąco z naszymi materiałami!
http://www.youtube.com/INFStudioTV

oraz na nasz Facebook:
http://www.facebook.com/infstudiotv
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6576 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2014-03-28, 21:33   

Nigdy dotąd nie widziałem polskiej produkcji z GTA tworzonej z takim zaangażowaniem!
Obejrzałem obie części: (No) Lucky Day, oraz (No) Lucky Day II. W odwrotnej kolejności: najpierw II potem pierwszą część.

W (No) Lucky Day szczególnie podobał mi się specyficzny humor pracowników i szefa z budowy. Szef co chwila wtrąca "generalnie".
W obu odcinkach widać ogromne zaangażowanie w produkcję filmu. Są dialogi z całkiem nieźle zrobionym dubbingiem. Każdy aktor ma swój charakter: na przykład Josh, kumpel Jacka Pijak i niezły wariat: Chcąc - nie chcąc spotyka dziewczynę tak samo zwariowaną, jak Josh. W końcu tylko wariat rozumie wariata. Krótko mówiąc, film ma to coś.
Otoczenie i scenografia są przygotowane z zadbaniem o szczegóły. Stworzyliście z elementów dostępnych w grze i modyfikacji całkiem nową scenografię. Do tego odgłosy z ulicy, dźwięki otwieranych drzwi, kroków, dubbing, aktorzy poboczni, tzw. statyści. To wszystko tworzy, że czuję się, jakbym oglądał nowy film, już nie tę samą grę jeszcze raz i jeszcze raz.
Na uwagę zasługuje również całkiem dobre tłumaczenie na język angielski. Nie widziałem jeszcze tego w polskich filmach z GTA. W drugim odcinku jest zdecydowanie lepsze tłumaczenie. W pierwszym odcinku jest na przykład fraza: "(...) zginęła by... na moich oczach", co w tłumaczeniu brzmi "(...) she would die... On my eyes", albo w innym miejscu "Time's not rabbbit, won't run awayy...". Polski i angilelski to dwa różne języki. Nie można wszystkiego tłumaczyć słowo w słowo. W (No) Lucky Day II tłumaczenie było o niebo lepsze. Tak, czy siak, tłumaczenie na angielski, to świetna rzecz, odróżniająca film od innych.
(No) Lucky Day, oraz (No) Lucky Day II jest według mnie wyjątkową produkcją wśród zwykłych filmików. Niewiele brakuje takiemu filmowi do profesjonalnej produkcji. Ale, jak się chce się, to się może (się).
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Across 
Nowy użytkownik


Dołączył: 3691 dni temu
Posty: 8

Punkty: 140
Wysłany: 2014-04-05, 00:32   

Dzięki za opinie :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka