Poprzedni temat «» Następny temat
Hey ! :D
Autor Wiadomość
myszonek 
Nowy użytkownik



Dołączyła: 3651 dni temu
Posty: 4

Punkty: 50
Wysłany: 2014-04-23, 15:11   Hey ! :D

Cześć! ;) . Może nieliczne osoby mnie pamiętają z przed paru lat :) . Często grałam pod nickiem myszonek[pl] ( o ile mnie pamieć nie myli ). Fajnie było by ponownie razem sobie pograć i odkopać stare znajomości! :)
Pozdrawiam,
Mysza :)
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6569 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2014-04-23, 19:00   

Witaj! Dobrze Cię pamiętam z multiplayera SA-MP już od długiego czasu. Aż dziw, że na forum zawitałaś zaledwie od wczoraj.
Może i fajnie byłoby przywrócić nieco starych znajomości. Nie żebym zapomniał. Dobrze pamiętam stare czasy: początki forum, poznanych ludzi, chwile i godziny na multiplayerze, kiedy dużo się chatowało i grało z przyjaciółmi. Stare czasy były piękne i to bardzo. Ale teraz jest troszkę inaczej.
Owszem, chętnie zagrałbym jeszcze z tymi samymi ludźmi, ale dzisiaj to chyba nie wyglądałoby tak samo. Dla mnie to tak, jakby odkopywanie grobowców. Miałem znajomych, których dobrze wspominam, czasy spędzone razem, których nie zapomnę. Ale to już nie żyje. Im głębiej odkopujesz grobowiec tym bardziej śmierdzi. Mam mieszane uczucia.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5362 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2014-04-23, 21:37   

sam smierdzisz


elo
_________________

 
 
     
Szmytek 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 6086 dni temu
Posty: 156
Skąd: Turek

Punkty: 1555
Wysłany: 2014-04-23, 21:56   

pierdo­­lisz się czy trzeba z tobą chodzić?
_________________

 
 
     
myszonek 
Nowy użytkownik



Dołączyła: 3651 dni temu
Posty: 4

Punkty: 50
Wysłany: 2014-04-23, 22:12   

Gesior7 napisał/a:
Witaj! Dobrze Cię pamiętam z multiplayera SA-MP już od długiego czasu. Aż dziw, że na forum zawitałaś zaledwie od wczoraj.
Może i fajnie byłoby przywrócić nieco starych znajomości. Nie żebym zapomniał. Dobrze pamiętam stare czasy: początki forum, poznanych ludzi, chwile i godziny na multiplayerze, kiedy dużo się chatowało i grało z przyjaciółmi. Stare czasy były piękne i to bardzo. Ale teraz jest troszkę inaczej.
Owszem, chętnie zagrałbym jeszcze z tymi samymi ludźmi, ale dzisiaj to chyba nie wyglądałoby tak samo. Dla mnie to tak, jakby odkopywanie grobowców. Miałem znajomych, których dobrze wspominam, czasy spędzone razem, których nie zapomnę. Ale to już nie żyje. Im głębiej odkopujesz grobowiec tym bardziej śmierdzi. Mam mieszane uczucia.


Hej! No ale nie mowie ze musisz odkopywać wszystkie grobowce. Mówiłam ogółem, kto będzie chciał to będzie mógł i nikt nikogo tu zmuszać nie będzie. Teraz to i ja mam mieszane uczucia. Nie wiem, może to był zły pomysł. Wiadomo ze nigdy już nie będzie tak samo bo co nowy dzień to nowe zmiany/nowości. Powspominać zawsze można. No cóż nie będę nikomu dupy zawracać bo wiadomo ze teraz każdy żyje swoim życiem.
Pozdrawiam :) .
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6569 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2014-04-24, 18:37   

Czemu i ty wątpisz dobry patent? Patent jest dobry. Tak, jak napisałem, też chętnie bym jeszcze zagrał ze starymi znajomymi. Jednak dla mnie coś zmieniło się nie do odwrócenia i już nie jest takie samo. Patent na takie spotkanie jest świetnym pomysłem, o ile tylko nie skończy się na chceniu i deklaracjach. Wiecie, żeby nie było, że nikt nie przyjdzie zagrać, albo co gorsze, w ogóle odechce się wam wszystkiego.

Nie przejmujcie się mną ponure ludziska. Grajcie razem, chatujcie i spotykajcie się razem.
Chciałbym coś zmienić. Ale to nie jest takie łatwe jak pstryknięcie pstryczkiem od światła. Jakby co, może się do czegoś przydam. Mam spore doświadczenie z SA-MP.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6380 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2014-04-30, 00:26   

Chyba kiedyś z Tobą grałem.. XD Nie, no raczej na pewno :) Swoją drogą ciekawa sprawa jak się potoczyło życie niektórych osób. To Ty mieszkałaś w anglii?
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
myszonek 
Nowy użytkownik



Dołączyła: 3651 dni temu
Posty: 4

Punkty: 50
Wysłany: 2014-04-30, 12:59   

Raziel napisał/a:
Chyba kiedyś z Tobą grałem.. XD Nie, no raczej na pewno :) Swoją drogą ciekawa sprawa jak się potoczyło życie niektórych osób. To Ty mieszkałaś w anglii?


Siema Raziel! Tak z tego co pamiętam graliśmy razem :D . Tak mieszkałam i nadal mieszkam :) .
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5261 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2014-05-01, 18:48   

Cześć! też Cię znam. Chyba... W 2009 roku jakaś kobita z Angli wbiła na jakiś ch ujo*y polski serwer i okazało się, że to polka... Przy okazji odbijając trochę od tematu to myślałem, że PKS już padł. O_o
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Cysiek 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5984 dni temu
Posty: 110
Skąd: ~ Olkusz

Punkty: 970
Wysłany: 2014-05-02, 02:04   

Hejo ;)
Pamiętam cię.
_________________


 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5270 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2014-05-02, 21:32   

Coś mi świta w głowie jakbym Cię kiedyś widział na SAMP'ie :)
W każdym razie : WITAJ!
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
myszonek 
Nowy użytkownik



Dołączyła: 3651 dni temu
Posty: 4

Punkty: 50
Wysłany: 2014-08-12, 22:12   

:) Fajnie ze niektórzy mnie jeszcze pamiętają! :D
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6569 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2014-08-12, 22:29   

Pamiętają. Nawet, jeżeli nie wszyscy jeszcze Ciebie znają czy pamiętają, to zawsze możesz z nowymi ludźmi się zapoznać.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka