Poprzedni temat «» Następny temat
Pierwszy skate&MTB edit
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2014-09-23, 23:17   Pierwszy skate&MTB edit

Od kilku miesięcy nie mam wystarczająco mocnego PCta, żeby nagrywać stunty z GTA do filmów. Pomyślałem, że skoro PC nie działa i w moim ulubionym GTA:SA stuntów do filmu, póki co, raczej nie nagram, to nakręcę stunty gdzie indziej. Razem z kolegą nagrywaliśmy tricki, a przy tym mieliśmy sporo frajdy. Gdy miałem wystarczająco nagrań postanowiłem w końcu zrobić pierwszy edit Skateboard & MTB. Nie jest Pro-elo, ale jak stunting w PKS, robiliśmy to for fun.


http://www.dailymotion.co...video-001_sport


Mile widziane komentarze.



Skate Video #001 przez gesior7
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6354 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2014-09-25, 00:40   

Mówisz, że nie jest to jakiś "pro-elo" poziom ale mimo wszystko nie jest to też totalna amatorszczyzna, ładnie wywijasz na deskorolce G7 ! :)

Fajnie dla odmiany obejrzeć coś z "reala" takie stuntowanie jest dużo zdrowsze dla człowieka niż katowanie się przed komputerem ;)
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2014-09-25, 12:13   

Dzięki. = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Trackuś 
Nowy użytkownik


Dołączył: 3463 dni temu
Posty: 5

Punkty: 50
Wysłany: 2014-10-29, 17:23   

No w sumie, to Janek nie mam cię za co shejtować.

Cytat:
ładnie wywijasz na deskorolce G7 !
 
     
lukas 
Nowy użytkownik


Dołączył: 370 dni temu
Posty: 1

Punkty: 10
Wysłany: 2023-03-25, 14:32   

czy stuny jeszcze żyją?
_________________
Najlepsze filmy i seriale online
 
     
kokos90 
Nowy użytkownik


Dołączył: 341 dni temu
Posty: 1

Punkty: 10
Wysłany: 2023-04-23, 13:31   

jest tu jeszcze ktoś?
_________________
zacznij rozwijać się
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6079 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2023-05-19, 22:27   

Prawie jak Rodnej Mulen :) Fajnie jest mieć taką zajawkę. Sam kiedyś trochę jeździłem na bmx.
Filmik przełom 2007-2009. Proszę Bardzo.
https://www.youtube.com/watch?v=T0gqP_MpEos
Ołpener i finiszer jest mój :D
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2023-05-30, 19:52   

Niezłe! Przyjemnie się ogląda. Aż chce się jeździć. Nie widziałem, że jeździłeś na BMX. Nadal jeździsz?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6079 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2023-07-01, 20:20   

Gesior7 napisał/a:
Niezłe! Przyjemnie się ogląda. Aż chce się jeździć. Nie widziałem, że jeździłeś na BMX. Nadal jeździsz?

Już za stary jestem na to i brak czasu..
_________________

 
 
     
robtent 
Nowy użytkownik


Dołączył: 248 dni temu
Posty: 1

Punkty: 10
Wysłany: 2023-07-25, 21:04   

Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się kontynuować nagrywanie stunty i tricki, pomimo problemów z komputerem i brakiem możliwości nagrywania w GTA:SA. Tworzenie filmów sportowych, takich jak skateboard i MTB, to świetny pomysł, a frajda wynikająca z tego jest najważniejsza. Ważne jest, aby robić to dla zabawy i pasji, nawet jeśli efekt nie jest profesjonalny. W końcu to wspólne z kolegą działanie, które przynosi wam obu radość.

Pamiętaj, że w przypadku takiej działalności często jest tak, że im więcej ćwiczysz i robisz, tym lepiej się rozwijasz. Dlatego nie zniechęcaj się, jeśli pierwszy edit nie jest tak perfekcyjny, jakbyś chciał. Każda próba jest okazją do nauki i poprawy. Ciesz się procesem tworzenia, a umiejętności poprawią się z czasem.

Trzymam kciuki za kontynuację twojej pasji i mam nadzieję, że będziecie nadal cieszyć się nagrywaniem i tworzeniem tricków. Powodzenia! najlepsza giełda krypto
  
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2023-07-30, 20:16   

robtent napisał/a:
Bardzo dobrze, że zdecydowałeś się kontynuować nagrywanie stunty i tricki, pomimo problemów z komputerem i brakiem możliwości nagrywania w GTA:SA. Tworzenie filmów sportowych, takich jak skateboard i MTB, to świetny pomysł, a frajda wynikająca z tego jest najważniejsza. Ważne jest, aby robić to dla zabawy i pasji, nawet jeśli efekt nie jest profesjonalny. W końcu to wspólne z kolegą działanie, które przynosi wam obu radość.

Pamiętaj, że w przypadku takiej działalności często jest tak, że im więcej ćwiczysz i robisz, tym lepiej się rozwijasz. Dlatego nie zniechęcaj się, jeśli pierwszy edit nie jest tak perfekcyjny, jakbyś chciał. Każda próba jest okazją do nauki i poprawy. Ciesz się procesem tworzenia, a umiejętności poprawią się z czasem.

Trzymam kciuki za kontynuację twojej pasji i mam nadzieję, że będziecie nadal cieszyć się nagrywaniem i tworzeniem tricków. Powodzenia! najlepsza giełda krypto


Dzięki! = D
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka