Poprzedni temat «» Następny temat
PKS
Autor Wiadomość
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
  Wysłany: 2014-12-15, 17:25   PKS

PKS (2006-2014)

Najnowszy film wykonany przez ekipę Polskiego Koła Stunterskiego. Film zawiera w większości stunty wybrane z naszych najlepszych / zapadających w pamięć stuntów, oraz kilka nowych. Cały film powstał przy porozumieniu byłych i obecnych członków zespołu dla upamiętnienia okresu dobrej współpracy i rozwoju PKS.


Info
 Tytuł: PKS
 Czas trwania: 8 min, 08s
 Stunterzy: Art, Aibi, Danielo, Deather, Erney, Gesior7, Kiper, Poti, Raziel, Skamer, Thecrev, Tracker
 Monter: Art







Edit (by Gesior7): Zedytowane. Mam nadzieję, że nie jest brzydko.
Edit (by Art): spoko jest
_________________

Ostatnio zmieniony przez Gesior7 2014-12-30, 19:48, w całości zmieniany 6 razy  
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2014-12-15, 20:39   

2006-2014 rozje*aleś mnie, w sumie miałem odrazu napisać "lol serio dali Ci to zmontowac?" ale w sumie było ok, tylko ostatni stunt mógłbyc przedostatni a przedostatni ostatni, ale i tak dzienks za openera, fajny vid
_________________





 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2014-12-15, 21:24   

dalem najlepszy stunt na koniec, tak sie robi od zawsze
_________________

 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5239 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2014-12-16, 01:27   

Dlaczego tak mało osób tu piszę? Dałbym ci oskara za ten film tylko, że nie mam... Ale spoko, Poti ci słoik kiszonych już wisi. Zadbam o to!

A tak na poważnie to nie spodziewałem się, że ostatnią osobą montującą pks'u będzie art. Jestem więcej niż zaskoczony. Θ ΠΠΛ£σ ∫|ξ η|ε ζε∫Ÿᖇα£ξ ζ ؟ŸŸᖇΛζεη|Λ.

Btw. Wygląda jak crew vid.
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2014-12-18, 19:08   

Poważnie, jak oglądam ten film, czuję się, jakbym wrócił do starych i dobrych czasów. Są nasze najlepsze stunty, z których zdecydowaną większość przypominam sobie z innych naszych filmów, jest nasze logo, jest w końcu w tym tym filmie szacunek oddany poprzez proste podziękowania dla GTAstunterów, ekipy PKS i dla ludzi będących częścią tego zespołu. Jest nawet screen z układem samochodów na wzór loga, który kiedyś zrobiłem. Nie wiem, skąd go wziąłeś. Ogólnie klimat jest jak za starych, bardzo miło wspominanych czasów, z zachowaniem naszych stunterskich tradycji. Przyznam Tobie Art, że zrobiłeś ten film porządnie. Szacun. Cała ekipa postarała się, aby ten film wyszedł dobrze, bo bez Waszych stuntów, nie było by takiego porządnego filmu. Dzięki Wam wszystkim! Dzięki Skamer, Dzięki Erni, Dzięki Raziel, Dzięki Poti, Art, Deather, Mariusz (Ciebie, Mariusz nie było w filmie, ale również dzięki za współpracę na forum), TheCrev, Tracker. Dzięki także ludziom, z którymi współpracowałem na forum (pewno już nie stuntują w GTA): Dami, FireDragon aka Namen, Drool, Czikita. Byłaby jeszcze niemała lista, gdybym kontynuował, ale tych kilka nazw dobrze zapadło mi w pamięć podczas bycia tu na forum z Wami. Dzięki!

P.S.: Art, to tego finiszowego stunciora tak męczyłeś? Moim zdaniem, stunt jest zdrowo stuknięty, ale szacun się należy.
PP.S.: Poti, opener i tak był najlepszy*. ; )

*) Najlepszy według mnie, ale piszę tu swoje zdanie. Jeżeli ktoś się nie zgadza, niech pisze swoje zdanie na temat filmu.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2014-12-18, 23:33   

Stuntfilm niczego sobie, jedynie o co mogę mieć żal to o to,że w moim mniemaniu wybrano najsłabszy trik jaki przesłałem :P , w zasadzie to nie pamiętam co dokładnie znalazło się w paczuszce no ale cóż...
Sporo stuntów dobrze pamiętam z innych produkcji (zwłaszcza Raziela i G7) zatem pewna nostalgia się pojawiła.

Co do spraw technicznych to szkoda, że nie chciało Ci się bawić z vinylami Art, niby taka pierdoła ale dobre oko wypatrzy, podobnie ma się sprawa czcionek.

W każdym razie całościowo film prezentuje się dobrze, fajnie, że udało mi się w ogóle w nim wystąpić. Czyżby to autentycznie ostatnia produkcja z tak licznie przedstawionym logiem PKS ?
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2014-12-19, 16:52   

dostalem chyba tylko 2 czcionki i 2 vinyle, a z twoich "trików" dostałem tylko ten
_________________

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2014-12-19, 18:08   

czyli z tego wynika, że RIPLEJ CZEKER mnie wykolegował :P
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5248 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2014-12-20, 13:35   

Już nie patrząc na to, że z Artem nie zbyt się lubimy (zasadniczo to po dziś dzień nie mam pojęcia dlaczego ;p) to film wyszedł na prawdę dobrze! Nie wiem czy replaychecker mnie również wykolegował, czy może to kwestia mojego spóźnienia czy może... Art mnie nie lubi :P
W każdym razie bardzo dobra produkcja! Szkoda mi tylko było zamykać okno YouTube'a z przeświadczeniem, że obejrzałem ostatni film produkcji PKS. Nie byłem tu ze wszystkimi od początku, również nie uczestniczyłem tak czynnie w życiu forum jak inni, ale... Coś nie coś mi utkwiło w pamięci jeśli chodzi o światek stuntingu :)
To chyba tyle ode mnie, daję zdecydowane 5/5 :)
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6358 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2014-12-20, 15:25   

Skamer napisał/a:
czyli z tego wynika, że RIPLEJ CZEKER mnie wykolegował :P

Ups... :D

Art, gratuluje! Na prawdę fajnie zrobiony film, podoba mi się ten montaż i wszystko z Nim związane. Teraz wiem, że oddanie Tobie tego projektu było dobrą decyzją, choć nie zaprzecze - miałem swoje obawy, że dasz coś chamskiego :D W każdym razie wyszło tak, jak chciałem, żeby to wyszło. DZIĘKI! Wiem ile pracy i czasu w to włożyłeś, więc cześć i chwała Ci za to.

Stunty również, fajne choć wiadomo - jest to zbieranina w większość juz starych i zzużytych spotów, ale cieszę się że pomimo nawet tego i tak poziomowo prezentuje się dobrze!

Spędziłem z Wami tyle czasu, że aż musiałem trochę się przygotować do obejrzenia tego filmu. Pamiętam moment, w którym pierwszy raz spotkałem reprezentantów tego fora, pamiętam moment mojej rejestracji i pierwszej aktywności. Społeczność, jaką zbudowaliśmy, była niesamowita! Wiele bym dał, by móc choćby na chwile wrócić do czasów, kiedy aktywność tutaj była największa, gdy forum tętniło pełnią życia. Czasem jestem przerażony, gdy wchodzę na stronę i widzę te pustki ale... Dorośliśmy, doszły nowe obowiązki i już stuntowanie nie sprawia takiej radości, jak wtedy. Zmieniło się tez podejście do stuntowania. Nie raz z Gesiorem rozmawialiśmy o tym, że stronę należało by oddać w ręce nowego pokolenia, najlepiej w ręce tego, które wyrośnie przy okazji wydania GTA V ale nie widzę tutaj osoby, która by wyjść z taką inicjatywą i szukać kogoś, kto by to pociągnął. A szkoda, bo historia, doświadczenie i wiedza, jaka jest zgromadzona w niektórych wątkach na tym forum mogła by byc dobrze użyta i przez inne osoby... Trochę nie chcę do siebie dopuszczać wizji, że tego forum kiedyś już tu nie będzie, ale... No ciężko mi z tym walczyć.

Pomimo wszystkiego dziękuję WAM. Dziękuję za te wszystkie chwile spędzone na goracych dyskusjach dotyczacych tego, czy duży w skate jest trudniejszy od kasyna w LV. Dziękuję za te godziny, dni, tygodnie przegrane na SAMP'ie poczynając od Dami's Place a kończąc na Sexos'ie i ISS. Dziękuję za wszystkie projekty, czy to mniejsze, grupowe bądź ogólnoforumowe. Dziękuję za współpracę z na prawdę dobrymi organizatorami i project menagerami. Po części doświadczenie tu zdobyte wykorzystuje teraz w pracy :D Dziekuję, że mieliście cierpliwość co do mnie i nie raz służyliście mi pomocą! DZIĘKUJĘ!

Mam nadzieje, że uda się nam kiedyś spotkać przy piwie i podyskutowac o tym jak to było :)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2014-12-20, 20:02   

wrzućcie to na GTAS, marcin albo janek
_________________

 
 
     
Rachet 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 32
Dołączył: 6179 dni temu
Posty: 462
Skąd: Józefów

Punkty: 6240
Wysłany: 2014-12-21, 12:43   

Swoje lata też spędziłem w PKS ;p.
Szkoda, że kończycie działalność, uważam, że drugiej takiej instytucji nie będzie, która na takim poziomie i w takiej atmosferze promuje polskie community stunterskie :(


Pozdrawiam wszystkich, którzy mnie pamiętają.
Życzę wam przede wszystkim Wesołych Świąt i wielu wspaniałych ze znajomymi, rodzinami itd :) .

Mam nadzieję, że spotkamy się kiedyś w GTA V i razem będziemy mogli spróbować zdobyć wszystkie dachy Los Santos :) .

Czołem ;]
_________________
 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5304 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2014-12-21, 23:51   

Zapomniałem się tutaj wypowiedzieć :P

Chciałbym powiedzieć, że [cenzura] było wystąpić w ostatnim filmie PKS'u, nawet jeśli nie zawitałem na długo w w waszym teamie i nie wniosłem nic do niego ciekawego, fajnie było przebywać na tym forum, przeglądać stare tematy ze starymi filmikami i czasami śmieszne falmewarsy. Ogólnie byliście długo 'zipiejącą' grupą, która potrafiła wydać coś dobrego, a w szczególności byliście fundamentem Polskiego Stuntu. Co do editu, dobrze Ci on wyszedł Art, świetny soundtrack i dość fajne efekty oraz przejrzystość, intro/outro nie za długie i to mi się podoba. Dobra robota i żegnaj Pe-ka-esie ! ;)

9/10
_________________


Hiya
 
     
Trackuś 
Nowy użytkownik


Dołączył: 3462 dni temu
Posty: 5

Punkty: 50
Wysłany: 2014-12-28, 23:40   

ernej wariacie dlaczego wszedzie dajesz 9/10 xD
 
     
Diggy 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 4975 dni temu
Posty: 156
Skąd: Jestem ?

Punkty: 1820
Wysłany: 2015-02-08, 14:46   

No to i ja może coś napiszę. Tak na początek to witam wam wszystkich po tak długiej nieobecności w sumie to ponad 2 lata już minęły kiedy ostatnio tutaj byłem. Pierwszy raz zarejestrowałem się na tym forum dokładnie 2010-08-14, 12:10 i powiem wam, że w świecie "internetowym" było mi tu chyba najlepiej. Co prawda nie wniosłem tutaj praktycznie nic oprócz tego, że miałem okazję zmontować "Stunt Christmas" i wystąpić w kilku projektach czy też w Lidze najlepszych stunterów. Miałem propozycję już nie pamiętam za bardzo od kogo ale jak mnie pamięć nie myli to od Deathera abym wysłał też własne stunty do tego filmu ale, że nie miałem wtedy komputera, który mi się popsuł i nie miałem też zbytnio czasu aby coś wysłać nie wystąpiłem a bardzo żałuję bo film jest mega, stunty na poziomie, edit też całkiem niezły. No to tak jeszcze dopiszę tylko tyle szkoda, że czasy PKS'u już mijają i nikt praktycznie z tego forum już nie stuntuje, ale wielki podziw, że forum jeszcze istnieje bo tak na prawdę nie sądziłem, że to jeszcze działa ale dziś mnie tak podkusiło żeby wejść tutaj no i sobie obejrzałem ten film i żal dupy ściska, że nie wystąpiłem no ale trudno. Także ja życzę wam wszystkiego dobrego i mam nadzieję, że kiedyś gdzieś jeszcze wspólnie zrobi się coś podobnego i podbije całą Polskę w jakąś grę :P Trzymajcie się :)
_________________



Counter Strike Source :*
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka