Poprzedni temat «» Następny temat
Test Drive unlimited
Autor Wiadomość
Kret 
Amator postów



Wiek: 31
Dołączył: 6285 dni temu
Posty: 56

Punkty: 190
Wysłany: 2007-03-06, 22:53   Test Drive unlimited

Wlasnei jestem po pierwszej 2 godzinnej sesji z ta gra i powiem ze jest SUUUUUUUUUUUUUUUUUPPPPPPPPPPPPPPPPEEEEEEEEEEERRRRRRRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Najlepsza
samochodwka w jaka kiedys gralem.grafa jest boska,model jazdy supr(I ten widok zza kolka)Niesty drastyczni zmniejsza on ilosc fps.Ja pozamiastem gram z kamera ze srodka i jest plynnie.W miescie jest plynnie dopoki nie pojawi si duzy ruch.Wtedy przestawnaim kamere z zderzaka i chodzi miodio na pwno ponad 40 fps.Wg mnei ta gra jest super.Niedlugo sciagn sobie plik ini i mysle ze nawet w miescie bege mogl spokojni posmigac z kamerka zza kolka.Co sadzice o tej grze.Wiecje informacji http://gry.wp.pl/core.htm...a,25,11546,3743

P.S.Drool Twoja wersja juz do ciebie smiga:)

Przepraszam ze czesto w moich postach brakuje literki"E" bo mi cos ona na klawiaturze nie kontaktuje:)
_________________
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-03-06, 23:07   

Ech... ja jedynie z beta-testów (załapałem się, a teraz kupiłem pełną wersję :) - paczka przyszła do Kreta) powiem co o niej sądzę. Jest to samochodówka. Bezsprzecznie. Ale jeżeli chcesz się pościgać - źle trafiłeś. Tu delektujesz się każdym kamykiem na drodze, rykeim silnika, wybraną przez siebie tapicerką samochodu... Jest to symulator życia fanatyka samochodów - wyścigi to tylko urozmaicenie. Jeżeli szukasz emocji - daruj sobie tą grę. Ale jeżeli chcesz się poczuć jak był byś za kółkiem Astona Martina DB9 Vantage w kolorze srebrnym z czarną tapicerką i drewnianymi elementami (moje cudo :P) i odprężyć się choć przez chwilę - to najlepsza gra na jaką mogłeś trafić. No. A to była beta. A teraz dochodzi jeszcze gama stacji radiowych, której nie pozazdrościłaby żadna gra z serii GTA, lepsze zoptymalizowanie i tak wspaniałego silnika graficznego, więcej pojazdów (w tym motorów)... Do tego tak samo jak w GTA możemy dowolnie wybrać sobie wygląd naszego bohatera (jest to jeszcze bardziej rozbudowane - możemy mieć mężczyznę, kobietę...) Zachciało wam się grać? Bo ja nie mogę doczekać się jutra. Wiem, że temat jest bez sensu, ale mam nadzieję, że ten post (a raczej mini-recka) doda mu jakiegoś... ożywienia. :P
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6314 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-03-06, 23:27   

W porownaniu do Gran Turismo to jest kaszana... GT to najlepsza wyscigowka i nic tego nie zmieni. Radziu, right?
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-03-06, 23:30   

Dami napisał/a:
To sie ani nie umywa do Gran Turismo 4...


Które wyszło na PC... :roll:
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2007-03-07, 02:17   

Sporo czytałem o tej grze i oglądałem kilka filmików. Bardzo mnie azciekawiła i zazdroszczę wam. xD
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6314 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-03-07, 07:31   

Drool napisał/a:
Które wyszło na PC... :roll:

Niestety... Ale są straszne części: 1, 2 które można odpalić na ePSXe (emulator PSXa). Sam już sprzedałem PSa bo kupuję kompa :551: I nie mam GT4
 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2007-03-07, 07:54   

TDU rulez ! no takiej pięknej ścigałki na kompy to jeszcze nie było! ponad 1000 mil tras do przejechania, prawie 150 różnych pojazdów(w tym motocykle i legendy motoryzacji) i nade wszystko : opcja jazdy próbnej! grać nie umierać!
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-03-07, 09:41   

Drool napisał/a:
Dami napisał/a:
To sie ani nie umywa do Gran Turismo 4...


Które wyszło na PC... :roll:

Emulatory PS2/PS3 to tylko kwestia czasu, a wtedy nic nie będzie GT dorównać. :)
_________________

 
 
     
Kret 
Amator postów



Wiek: 31
Dołączył: 6285 dni temu
Posty: 56

Punkty: 190
Wysłany: 2007-03-07, 15:00   

Ale mnie rozsmiszyles.Jeszcze nie zrobiono wpeli funkcjonalnego emulatora ps2 (nekitore gry dzialaja ale jakosc-plynnosc jest zatrwazajaca)Nawet na 8800 GTX ,4gb ,ram i C2D 2,93 extreme w nie wszystko da sie pograc:)A ty mowisz o emulatorze PS3 .Dzisiejsze mocne kompy maja problem z emulacja PS2(300mhz,42 mb ram,4mb grafika,2mb dzwiek)Tak wyglada ps2 od strony technicznej.OD premiery tej konsolki minelo juz....7 lat(jak ten czas szybko leci)Emulator PS3 i X360 moze za 10-12 lat.Chyba ze dokona sie jakis neibywaly postemp technologiczny.emulator ps2 moze powstanie za 3lata.Ale mulator PS3 to smiech na sali..
_________________
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2007-03-07, 15:23   

Spox gierka! Czytałem jej opis, i jestem ciekawy czy by u mnie poszla? Ale... gdy się ma cięki komp:( zazdroszcze wam:):
 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-03-07, 21:28   

Kret napisał/a:
Ale mnie rozsmiszyles.Jeszcze nie zrobiono wpeli funkcjonalnego emulatora ps2 (nekitore gry dzialaja ale jakosc-plynnosc jest zatrwazajaca)Nawet na 8800 GTX ,4gb ,ram i C2D 2,93 extreme w nie wszystko da sie pograc:)A ty mowisz o emulatorze PS3 .Dzisiejsze mocne kompy maja problem z emulacja PS2(300mhz,42 mb ram,4mb grafika,2mb dzwiek)Tak wyglada ps2 od strony technicznej.OD premiery tej konsolki minelo juz....7 lat(jak ten czas szybko leci)Emulator PS3 i X360 moze za 10-12 lat.Chyba ze dokona sie jakis neibywaly postemp technologiczny.emulator ps2 moze powstanie za 3lata.Ale mulator PS3 to smiech na sali..

Wiesz... Umm... PS3 i XboX360 są już na normalnych procesorach, których emulowanie jest dużo prostsze, a nie jak to jest z PS2 który ma bodajże 233MhZ a działa jak komputer 1GhZcowy. Inna struktura procesora przez co trudniejsze emulowanie.
Wiesz, nie sądze. Grafa ma chyba najmniej do emulacji, najwięcej zaś ram i procesor. Na tym co powiedziałeś na bank emulator PS2 by poszedł. Zresztą widziałem na GoogleVideo, jak koleś odpalał GT4 na 1GB i około 2,5GhZ i mu działało płynnie.
_________________

 
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6314 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-03-07, 23:28   

radziuinblack napisał/a:
Kret napisał/a:
Ale mnie rozsmiszyles.Jeszcze nie zrobiono wpeli funkcjonalnego emulatora ps2 (nekitore gry dzialaja ale jakosc-plynnosc jest zatrwazajaca)Nawet na 8800 GTX ,4gb ,ram i C2D 2,93 extreme w nie wszystko da sie pograc:)A ty mowisz o emulatorze PS3 .Dzisiejsze mocne kompy maja problem z emulacja PS2(300mhz,42 mb ram,4mb grafika,2mb dzwiek)Tak wyglada ps2 od strony technicznej.OD premiery tej konsolki minelo juz....7 lat(jak ten czas szybko leci)Emulator PS3 i X360 moze za 10-12 lat.Chyba ze dokona sie jakis neibywaly postemp technologiczny.emulator ps2 moze powstanie za 3lata.Ale mulator PS3 to smiech na sali..

Wiesz... Umm... PS3 i XboX360 są już na normalnych procesorach, których emulowanie jest dużo prostsze, a nie jak to jest z PS2 który ma bodajże 233MhZ a działa jak komputer 1GhZcowy. Inna struktura procesora przez co trudniejsze emulowanie.
Wiesz, nie sądze. Grafa ma chyba najmniej do emulacji, najwięcej zaś ram i procesor. Na tym co powiedziałeś na bank emulator PS2 by poszedł. Zresztą widziałem na GoogleVideo, jak koleś odpalał GT4 na 1GB i około 2,5GhZ i mu działało płynnie.

To nie zależy od sprzętu. Wszystko zależy od gry. PS3 i Xbox 360 mają procki na architekturze takiej jak w Macach. Emulacja powinna być prostsza, ale to się okaże jak wyjdą emulatory.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka