Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:52
Reckoning
Autor Wiadomość
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6170 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2007-08-29, 15:32   Reckoning

Witam.
Chciałbym przedstawić wam moje już 3 Solo z Vice City, tym razem robione przez mniej wiecej 24 godziny. Sam byłem dość zbulwersowany nagłymi reformami w PKS'ie gdyż dopiero co dołączyłem do tego teamu stunterskiego i odrazu musiałem robić szybkie solo, aby pozostać w wyborowym gronie najlepszych stunterów w Polsce...
Co ja będę dużo gadał...
Reckoning
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
VIP|Mewka 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6119 dni temu
Posty: 649
Skąd: STM

Punkty: 1370
Wysłany: 2007-08-29, 16:15   

Pierwszy, jupi...

Spoko filmik Dogger jak na pierwsze 24h solo ;)
Pierwszy raz ocenie w ten sposób:

Plusiki:
Stunty
Montaż
Ładna praca kamerą

Minusiki:
Za wolny stuntfilm
Muzę słyszałem (ale to bardzo drobny minus, bo tylko raz w mało znanym filmiku)

Twój stuntfilm zasługuje wg. mnie na 7+/10
_________________



>>Database<<
 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6381 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2007-08-29, 16:37   

Dla mnie filmik jest bardzo zadowalający.

Stunty. Poziom Stuntów jest na wysokim poziomie biorąc pod uwagę, że zostały zrobione w ciągu 24 godzin. Bardzo cenie sobie 24h, ale solówki są zawsze najlepsze. Tak dzieje się nawet w przypadku tego filmu.

Montaż: Tu mam problem, czy został on zrobiony w ciągu 24 godzin, czy po za okresem. Jak w ciągu \, to duży plus. Jedyny minus to to, że prawie ciągle(albo może się mylę) dawałeś ten sam efekt. Mianowicie ruszanie się kamery na wszystkie strony...

Muzyka. Muzyka jest, jak dla mnie, niezbyt dobrym wyborem do tego filmu, ale cóż. Taki twój gust. Mogę się mylić...

TAK więc dam Ci zasłużoną ocenę 8/10 i jestem za tym, że zdałeś (wiesz, co:P)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Tatar 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6366 dni temu
Posty: 181
Skąd: Stare Kurowo

Punkty: 30
Wysłany: 2007-08-29, 17:04   

Kolejny film z VC, kolejna ocena, jak mniemam kolejny raz będę musiał napisać co było źle, a co dobrze...

Zacznę klasycznie od stuntów, tak więc:
1. Stara miejscówka, dobre wykonanie (jak dla mnie 0)
2. Fajne stoppie, rzadziej używane, ale ostatnio takie coś gdzieś widziałem, możliwe, że na GTAS (+0,5)
3. Starszy bump, mnie on nie zadziwił (nie wiem co dać, więc nie dam nic)
4. Stare + krótkie (-0,5)
5. Fajny i nowszy trick (+1)
6. Stary i prosty, sam też robiłem ten trick (0)
7. Proste BSM, zrobiłem je za drugim razem, za pierwszym infernus mi spadł... (-0,5)
8. Stara miejscówka, dość poprawne wykonanie (0)
9. Stary bump (0)
10. Kolejny stary bump, coraz więcej zapychaczy... (0)

Ogółem: 5,5/10

Montaż - jak dla mnie przez większą część muzyka swoje a obraz swoje, nie było wlotów kamery w ściany (bynajmniej ja takowych nie zauważyłem), brak napisów końcowych - ich zrobienie nie zajmuje więcej niż 10-15 minut. Przejścia i użyte efekty były zastosowane dość poprawnie, dlatego też nie ujmę wielkiej ilości punktów.

Ogółem: 7-/10

Muzyka - kołysanka? chciałeś zrobić musical? Bardzo wolna nuta, mi przeszkadzała (bardzo nielubie monotonii), gdybym oglądał ten film o 23, bądź później jestem przekonany, że pomógłby mi zasnąć...

Ogółem: 4,5/10

Ocena ogólna - stunty jako-takie, za dużo zapychaczy, montaż poprawny, muzyka mi się nie spodobała, dlatego 5+/10 (średniak)...
 
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6170 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2007-08-29, 17:08   

Muszę się przyznać, że nie starałem się montując ten filmik... Montowałem go około 3 godzinki... Z tą kamerą to masz rację :P zainspirowałem się filmem Drool'a i postanowiłem sobie poruszać kamerą :P niestety jak widać to w niektórych momentach było dość wkurzające, ale mam nadzieję, że pare z tych moich wariacji spodoba się wam... Co do piosenki to jak dla mnie jest dość dobra do filmu... Podczas, gdy szybko wybrałem tą piosenkę z prawie nieskończonego morza piosenek mojego taty...

Ahh tak... Znów wypowiedział się nasz mistrzu Tatar, który sam nie zrobił, żadnego pożądnego filmu... Co do muzyki, to twój gust, w tym miejscu nie mogę się z tobą kłócić, ale z tego co powiedziałeś to wynika, że miałeś bardzo ciężkie dzieciństwo skoro rodzice puszczali Ci takie kołysanki...
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
VIP|Michu 
Przyjaciel



Wiek: 31
Dołączył: 6155 dni temu
Posty: 906
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 2530
Wysłany: 2007-08-29, 17:35   

Przestancie sie znów kłucić xP
Twoje 24/7 h Solo,zasługuje na ocenkę
A) Stunty 7/10
B) Montaż 6+/10
C) Muzyka 6+/10
Jest to 24/7,wiec nie zawacham wystawic ocenki : 7+/10
 
 
     
Smajl 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 30
Dołączył: 6102 dni temu
Posty: 527
Skąd: Leszno

Punkty: 47422
Wysłany: 2007-08-29, 18:51   

Mi muzyka się podobała. Wreszcie cos oryginalnego, a nie wrzaski. Muzyka nie byla az tak wolna, pozatym pasowała to klimatu stunt filmu. Montaz równiez ok. Zabawa z kamerą mi się spodobała. Muszę powiedzieć, ze stunty wyglądały super jak na 24h solo. Ładnie wykanczales stunty stoppiem.

W 24 godziny zrobiles przyzwoity stunt film. Dlatego nalezy ci sie 7.
 
 
     
Kakarot
[Usunięty]


Punkty: 47422
Wysłany: 2007-08-29, 19:06   

fajne stunty montaz tez dam 8/10
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 30
Dołączył: 6149 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2007-08-29, 19:54   

Mi sie podobał. Fajna muza, stunty.
Ciekawe intro

8+/10
_________________


"Google is the key"

 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6230 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2007-08-29, 20:11   

podziwiam to jak wy edytujecie te filmy xD ja się pocę i męczę i tak wychodzi słabo xD

film bardzo fajny lecz muzyka już dawno mi się przejadła po jakimś filmie moose-(costam xD )

8/10 i bardzo dobry film jak na 24h solo xD

jak patrze na twój motor to mi smutno bo też chce taki :545:
 
     
Ryan 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 6141 dni temu
Posty: 358
Skąd: Żagań

Punkty: 2940
Wysłany: 2007-08-29, 20:25   

Stunty 7/10
Muzyka 5/10
Montaz 7/10

Ogolem 7+/10
_________________
Dla przyjaciół

Dla fanów xP

 
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6170 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2007-08-29, 20:47   

Dzięki wszystkim... Charnel, fakt, ten motor to chyba najlepszy skin jaki zrobiłem w mojej karierze... Ale robienie go było straszne... Powstawał on chyba z jakieś 5 godzin... Ale przynajmniej ja sądzę, że warto było tyle nad nim posiedzieć...
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Destin 
Aktywny amator


Wiek: 29
Dołączył: 6141 dni temu
Posty: 187
Skąd: Żory

Punkty: 480
Wysłany: 2007-08-30, 01:08   

Cytat:
Ahh tak... Znów wypowiedział się nasz mistrzu Tatar, który sam nie zrobił, żadnego pożądnego filmu... Co do muzyki, to twój gust, w tym miejscu nie mogę się z tobą kłócić, ale z tego co powiedziałeś to wynika, że miałeś bardzo ciężkie dzieciństwo skoro rodzice puszczali Ci takie kołysanki...


Dogger może byś skończył zaczynać że to tak nazwe "sapać" do tatara? Zachowujesz się jak dziecko z przedszkola.Myślisz że jak jesteś w PKSie to Ci wszystko wolno? Może tatar troche gorzej od Ciebie stuntuje?Jeżeli nie chcesz żeby Tatar wypowiadał się nt. twoich filmów to może ... nie wystawiaj wogóle filmu?.. Jesteś Ż.A.Ł.O.S.N.Y

A co do filmu:
Nie znam sie na VC ale miejscówki stare.(3/10)
Montaż 4/10
Muzyka... Mam podobny gust do Tatara.Też mi się nie spodobała (2/10)
Ogółem 5/10
_________________

 
 
     
DeadMan 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6127 dni temu
Posty: 339
Skąd: www.wroclaw.pl

Punkty: 26725
Wysłany: 2007-08-30, 10:34   

^ lizusek xP

Film fajny :)
Stunty 7/10
muzyka nie jest taka zła ;) 4/10
Montaż 7/10
_________________
 
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6170 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2007-08-30, 11:14   

Zacznijmy o paru dość ważnych spraw... Po pierwsze ja nie "sapie" tylko mówie...
Ja wiem, że jestem w PKS'ie, ale jestem też pewny, że oprócz możliwości wejścia na forum tylko dla członków to mi nie daje, żadnych dodatkowych praw, i każdego traktuje na równi... Wiesz, ja nie zabardzo chciałbym się przechwalać, ale z tego co widze, to masz jak narazie 60 postów, i nawet nie wiesz, jak nasze kłótnie się zaczęły...
Ja wcale nie twierdze, że Tatar stuntuje gorzej ode mnie, wręcz twierdze, że jest dość dobrym stunterem, ale zabardzo się przechwala. Mówi, że robił wiele trików, poznawał wiele sław z GTAS, i że ma dość spore doświadczenie w stuntingu co nie jest prawdą...
Twierdzisz, że zachowuje się jak dziecko z przedszkola... Ciekawi mnie po czym to wnosisz, bo ja twój temat mógłbym stwierdzić pare podobnych rzeczy... Naprzykład skrót "nt." spróbuj poszukać w słowniku języka polskiego (jeśli wiesz co to jest) takiego skrótu, założe się, że nic powiązanego z tym skrótem tam nie znajdziesz...
Zastanawiałem się również po co oddzielasz litery słowa "żałosny" kropkami ?
Co do oceny filmu to raczej nie będę nic mówił, ponieważ każdy ma swój gust...
Swoją wypowiedź mogę zakończyć słowami:
Nie S.A.P do mnie kiedy nie wiesz o co chodzi, a nawet jeśli wiesz to i tak jesteś Ż.A.Ł.O.S.N.Y
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka