Poprzedni temat «» Następny temat
Niesłuszne ostrzeżenie.
Autor Wiadomość
Smajl 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 30
Dołączył: 6080 dni temu
Posty: 527
Skąd: Leszno

Punkty: 47422
Wysłany: 2007-11-01, 22:07   Niesłuszne ostrzeżenie.

FAQ napisał/a:
Czy jest możliwość reklamacji?
Jeżeli uważasz, że niesłusznie dostałeś ostrzeżenie zawsze możesz spróbować się odwołać. Prawie na każdym forum jest miejsce gdzie rozmawia się na tematy dotyczące spraw forum.
Powrót do góry



Jest to moje prawo, a więc z niego skorzystam. A teraz przedstawię moje argumenty.

Dostałem ostrzeżenie od Administratora Gesior7, za "pisanie nie na temat w złym dziale". Jak się dowiedziałem od G7, chodzi o post w temacie "Gesior7 Hater". Według mnie post nie był nie na temat. Zacytowałem jego słowa z innego tematu, ponieważ była to forma riposty na inny post G7, w którym napisał, że nie mam szacunku i kultury. Uważam więc, że ostrzeżenie było niesłuszne. Podejrzewam, że wynikało ono z tego, że Gesior7 nie darzy mnie sympatią.

Nawet jeśli ten post był trochę nie w porządku, to chyba coś tu jest nie tak. Wielokrotnie widzę, jak użytkownicy, którzy nabijają posty najpierw dostają ostrzeżenia słowne. Dlaczego nie dostałem ostrzeżenia słownego, skoro napisałem już na tym forum jakieś 200 postów, i była to moja pierwsza wpadka?

Prosiłbym resztę administracji o rozpatrzenie mojej "reklamacji".


Edit: 200 post :)
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-11-01, 22:43   

Hmm, nie zdaje mi się, abym widział żaden nieprawidłowy post z Twojej strony, jednak swoje zdanie powinien wyrazić tu Gesior7, bo przecież on wstawiał warna.
 
     
Smajl 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 30
Dołączył: 6080 dni temu
Posty: 527
Skąd: Leszno

Punkty: 47422
Wysłany: 2007-11-03, 21:54   

Byłem pewien, że G7 nie odpisze, i będzie liczył na to, że sprawa ucichnie a ja o niej zapomnę Otóż podaję dobitny przykład posta SaTo w Forum Awards, który chociaz zostal usuniety, SaTo nie dostal warna, a zasady Forum Awards mialy być regorystyczne. Moze reszta administracji wypowie się czy wg. nich mój warn jest niesłuszny ?
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-11-03, 22:39   

Nie widziałem żadnego dowodu Twojej winy. Gesior7 mimo wcześniejszych wizyt na forum nie wypowiedział się tutaj. A znając Ciebie mam prawo wierzyć, że tego nie zrobiłeś (z szacunkiem do niektórych innych userów, którym bym za nic nie uwierzył). Tak więc zdejmuję Twojego warna zgodnie z danym Ci prawem do odwołania, w razie następujących powikłań licz się jednak z tym, że po okazaniu argumentów Gesior7 ma prawo wstawić Ci go na nowo.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka