Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Skamer
2008-01-27, 15:40
Literówki
Autor Wiadomość
StrangeR 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5950 dni temu
Posty: 191

Punkty: 50
Wysłany: 2008-01-26, 23:10   Literówki

W tym temacie będziemy pisali jakie to uwidzieliśmy literówki na forum. A więc proszę to zmienić :P

Tu możesz wejść do pokoju "Poskie Kolo Stunterskie" na Polchacie i porozmawiać z forumowiczam
_________________

 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6375 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2008-01-26, 23:14   

Ehh nie rozumiem tego tematu. Wytłumacz mi racjonalnie po co on jest ? przecież można napisać Adminowi na PW o błędzie. Musi być osobny temat na taką pierdółkę ? . Może chcesz ośmieszyć naszą administracje bo faktycznie nikt dotąd nie zauważył tego błędu ? .

Błąd został poprawiony.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5993 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-01-26, 23:26   

Myślę, że niepotrzebny w ogóle temat i to okazja do nabijania postów tylko. Aczkolwiek nie sądzę, aby chciał ośmieszyć administrację :) po prostu mówi co widzi, ale nie specjalnie o tym myśli.

ps. Zawsze chciałem o coś zapytać. Czemu na tym forum jest tak "sztywno" w sensie, że co coś dam nie do tematu, albo zacznę dyskusję w jakimś temacie, to odrazu Off Top i być może warn. Trochę luziku by się przydało. Raz pociągnąłem rozmowę, to odrazu poleciało, że ten u góry to nabijacz. Np. nie wiem jak wy, ale ja nie jestem tu dla postów, tylko aby pogadać, pokomentować, podowiadywać się różnych rzeczy. Trochę to dla mnie dziwne.. Może to co napisałem jest dla Was bez sensu.. jeśli tak to to zignorujcie :)
 
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6283 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2008-01-26, 23:35   

Przepraszam ale powstrzymać się nie mogę :
A więc to forum
po 1 nie jest sztywne (czytając niektóre posty można z krzesła spaść )
po 2 gdyby został wprowadzony ten twój "luzik" to forum stało by sie jednym wielkim śmietnikiem gdzie posty nie posiadają sensu i ładu .
Ale powiem że jeśli szukasz "luziku" to scena Hydeparku na forum jest bardzo rozbudowana trzeba tylko ruszyć głową i poszukać ciebie ciekawiący temat
_________________
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 440
Wysłany: 2008-01-26, 23:52   

Brak sztywności [swoją drogą jaka sztywność ? Luz tu panuje niesamowity, ja bym wyeliminował połowę tej dzieciarni], to pierwszy krok do ogromnego syfu.

Komentować i rozmawiać można, wystarczy robić to z sensem i na określonym poziomie.

Cytat:
po prostu mówi co widzi, ale nie specjalnie o tym myśli


;]
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5993 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-01-27, 00:18   

No tak ale ja wyraźnie określiłem w jakim sensie mówie sztywne, a wy mi dajecie przykłady, których się mógłbym spodziewać, jakbym nie określił. Co do tego, że gdyby panował mój luzik to był by tu śmietnik. Nieprawda, ja staram się trzymać regulaminu, nie spamować, floodować, OT'ować itp. To było tylko pytanie, które wcale nie musiało się do mnie odnosić :/
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 13387
Wysłany: 2008-01-27, 00:38   

ViRuS napisał/a:
No tak ale ja wyraźnie określiłem w jakim sensie mówie sztywne, a wy mi dajecie przykłady, których się mógłbym spodziewać, jakbym nie określił. Co do tego, że gdyby panował mój luzik to był by tu śmietnik. Nieprawda, ja staram się trzymać regulaminu, nie spamować, floodować, OT'ować itp. To było tylko pytanie, które wcale nie musiało się do mnie odnosić :/


Moja wypowiedź nie była skierowana bezpośrednio w Twoją osobę, mówiłem o ogólnej sytuacji...
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6283 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2008-01-27, 01:02   

x2 dokładnie , nikt nie wspomniał o tym że akurat ty będziesz dla nas "utrapieniem" a ludzie tacy jak np Carlo który w rekordowym czasie zarobił 3 osty .
_________________
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6375 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2008-01-27, 15:40   

Tyle na dzisiaj z "Życia forum" . Do usłyszenia.

///ZAMYKAM -.-
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka