Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:57
Quickly
Autor Wiadomość
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu

Punkty: 666626558
Wysłany: 2008-02-14, 19:30   Quickly

Właściwie opis tego tematu mówi wszystko. Jest to pierwsza moja taka produkcja. Stunty przedstawione w filmie zostały zdonowane podczas 4 godzin. Montaż zajął mi bardzo długo na co przyczyniły się 2 czynniki:
-Trochę lenistwo ;]
-Sprzęt który spłatał mi figla podczas gdy montowałem film.

Mój własny opis tej produkcji. Trwa ona 4:00 jednak nie przygotowujcie się na długi pokaz umiejętności stunterskich ponieważ wyliczyłem że tylko 1.5 minuty to konkretna treść (czyli stunty).
Sam od siebie co do stuntów: Nie jest ich dużo (bo i nie dużo było czasu) poziom sami ocenicie. Jednak ja jestem zadowolony z stuntów jakie udało mi się zrobić przez tak krótki czas.

Więc usiądźcie wygodnie na fotelach, krzesłach. I przygotujcie się nad film w którym otoczka dominuje nad treścią. Mam jednak wrażenie że przypadnie wam do gustu.

Linki:

Quickly SQ [ 800 x 600, 3,5 Mbp/s ] około 92 MB
>>>>QUICKLY<<<<

TWOJATUBA

Zachęcam do pobierania (tych co lubią pooglądać w pełnej jakości obrazu i dźwięku) tym bradziej że jak zauważyliście jakość jest znacznie lepsza niż w przypadku "Find Destiny".
No dla ludzi streamujących też coś jest bo na FF mamy także wersje stream, której oczywiście nie polecam.

P.S Jak na razie nie jestem wstanie wstawić filmu na YOUTUBE z powodu licznych błędów jakie wyskakują na stronie xP

VIP|Michu 
Przyjaciel

Punkty: 2530
Wysłany: 2008-02-14, 19:36   

Jak na 4 godzinki to bardzo dobrze, bo patrząc na mnie teraz ja w 4 godziny to nie znajdę chyba żadnego stunta :P. Niektóre stunt cool, niektóre mniej i w miarę łatwe, ważne że nowe (no były tam chyba z 3 stare, jeden miałem użyć w This Moment, ale pominąłem). Muzyka wpadała w ucho, montaż też był dobry, szczególnie że masz niezłe pomysły na intra/outra.
Podsumowując podobało mi się, ale wcale niczym tutaj mnie nie zaskoczyłeś.
Nie pozostaje mi nic innego jak wystawienie ocen, a oto one :D .

Muzyka 8/10
Montaż 9-/10
Stunty 7+/10

GJ.
Ostatnio zmieniony przez Michu 2008-02-14, 20:25, w całości zmieniany 2 razy  

Rolek
[Usunięty]

Punkty: 2530
Wysłany: 2008-02-14, 19:36   

Gdybym był złośliwy, to całość zdefiniowałbym tym jednym zdaniem...

"Bardzo niedobre dialogi są. W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje."

Złośliwy nie jestem, przynajmniej dla osób które cenię, bądź też szanuję, dlatego postaram się wszystko dokładnie wytłumaczyć, przedstawić. Parafrazując powyższą wypowiedź, a raczej cytat, jestem skłonny stwierdzić, iż jest to najdziwniejszy przerost formy nad treścią z jakim kiedykolwiek miałem okazję się zapoznać, oczywiście tyczy się to tylko środowiska stuntfilmów. Cały paradoks, odmienność polega na negatywnym odczuciu, wrażaniu jaki wywołał u mnie owy filmik. Zasadniczo jestem zdania, iż możliwości przedstawienia czegoś nowego, nowatorskiego w tej dziedzinie, graniczą z cudem. Scena wynalazła i wypróbowała już wszystko, każdy trick, większość miejscówek i możliwości, jedynym środkiem rozwoju, czymś wprowadzającym pewną świeżość, odmienność jest montaż, czyli sposób przedstawienia nudnych, ogranych już do bólu stuntów. Oglądając każdy następny film, skupiam się bardziej na formie niż treści, ma to swoje minusy i plusy.

Zdziwienie jakie ogarnęło mnie tuż po seansie, jest najlepszym dowodem, potwierdzeniem moich argumentów, to w nim zawarte jest sedno, całość. Ponieważ doznałem oto uczucia całkowitego marnotrawstwa, straty czasu, mimo braku jakichkolwiek wygórowanych oczekiwań. Być może przestało mnie to bawić, a może, jednak istniały jakieś wymagania ?

Suma sumarum, dobry montaż i muzyka. Średnie stunty, średni przekaz, brak miodności i efektywności...

5/10
Ostatnio zmieniony przez Rolek 2008-02-14, 21:33, w całości zmieniany 2 razy  

Streem 
Dziecko neo

Punkty: 63862
Wysłany: 2008-02-14, 19:38   

dlingajaktaka

"Google is the key"

Smajl 
Prawa ręka mafii postowej

Punkty: 47422
Wysłany: 2008-02-14, 19:57   

aaaaaa czwarty :D

zedytuje, zedytuje!

ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-02-14, 19:57   

Bardzo fajny filmik i stunty bardzo fajne jak na 4h :) Ten pierwszy infernusem też zrobiłem i wiem jaki jest trudny dlatego też + ;)
Montaż i muzyka... no to baaaaaaa nie można było się po Tobie spodziewać jakiejś kaszany no i nas nie zawiodłeś. Bardzo fajne intro/outro w main ładnie się wszystko zgrywało. Wysoka jakość, przejrzyste stunty.. MEGA po prostu :P

Ogółem 8+
Stunty 8
montaż 10
muza 7

VIP|radziu 
Przyjaciel

Punkty: 14912
Wysłany: 2008-02-14, 20:11   

No nareszcie coś porządnego się ukazało co można było miło oglądnąć.
Skamer pokazuje że ciągle jest w formie, i chwała mu za to ;)
Montaż, muzyka jak i stunty perfekcyjne, nie ma sensu się rozpisywać.
9/10

Kukiel 
Lewa ręka mafii postowej

Punkty: 50
Wysłany: 2008-02-14, 20:18   

Fajna edycja... naprawde fajna :) Stunty... nie były super wow... nie które fajne inne gorsze... dam 8/10

[cenzura] pomysł z tymi zegarami :P

PrzemOO 
Aktywny amator

Punkty: 1549
Wysłany: 2008-02-14, 20:47   

Nie lubię się rozpisywać, Montaż przejrzysty, muzyka stara, ale jara, stunty mnie zadowoliły jak na 4h :D
9/10

Danio 
Maniak postów

Punkty: 1070
Wysłany: 2008-02-14, 20:55   

No, no fajny film jak na 4h, najbardziej podobal mi sie montaz.
Mysle ze na 8/10 zasluguje

CJWIELKI 
Nowicjusz

Punkty: 240
Wysłany: 2008-02-14, 21:10   

Muzyka 9/10
Montaż 9/10
Stunty 10/10

Ogólnie 10/10 ;)

Tak trzymaj!
http://img408.imageshack....cjwielkipw7.jpg
http://img147.imageshack....kopiafr5ip4.jpg

Dash 
Wymiatacz

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-02-14, 21:15   

9/10 film bardzo,bardzo dobry jak na tak krótki limit czasowy.

Quaz
[Usunięty]

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-02-14, 21:27   

O kurde jak na 4h to super tak ja wczesniej niektore stunty bylu trudne a niektore latwe:)
NAjlepszy byl montaz nardzo fajny wogole intro/outro bylo poprostu super:D
teraz ocenki^^

Stunty: 8/10
Muzyka: 9/10 (bardzo mi sie podobala i pasowalo do montazu^^)
Montaz: 8/10

Ogółem: 8+/10

Pozdro^^

P4wloo 
Aktywny amator

Punkty: 19
Wysłany: 2008-02-14, 21:29   

Film jest bardzo dobry ja na produkcję w 4h. oceny:
Montaż:9/10
Stunty:8
Muzyka:10/10
9/10 razem :564:
Mam nadzieję że jeśli dojdzie do nastepnych produkcji jeszcze milej nas zaskoczysz :D

VIP|Mewka 
Przyjaciel

Punkty: 1370
Wysłany: 2008-02-14, 21:34   

Zasysam :) Przygotuj się na objechanie xP

Uwaga objeżdżam!!! xd

Intro: Bardzo dobrze wykorzystany Sone Vegas. Normalnie początek jak w filmie akcji. Muzyka dobrze dobrana i idealnie zgrana :) Motyw zegara i pośpiechu jest fantastyczny. Sama nazwa wskazuje, że Skamcio się śpieszy. Przez film raz na jakiś czas przewija się ciągle ten pomysł co mi się bardzo podoba. Nie jest to stunt po stuncie. ;)

Main: Idealnie dobrane efekty do muzyki, która sama w sobie pasowała, ale nie była charakterystyczna. Co jakiś czas przewijają się zegary w filmie, cudne :) Stunty różne, raz dobre nowe raz takie stunty co mi się można rzec przejadły. Ale ogółem dobrze to wszystko wypadło. Opisze wszystkie stunty żebyś wiedział co o nich sądzę :P

1. Stunt jakby wprowadzający, na pewno nie prosty iBSM, ale niestety tego tricka widzę w filmie chyba czwarty raz.
2. Pomysłowy i nowy stunt Faggio, podobał mi się, sądzę że nie należy do prostych.
3. Dobry TB Infernusem, widziałem go tylko raz, a w zasadzie sam go zrobiłem i wiem, że nie jest prosty.
4. Średni b00st aczkolwiek nowy.
5. Ładna kombinacja ;) . Sądzę, że niełatwo jest coś takiego wymyśleć, szczególnie w filmie o określonym czasie robienia stuntów.
6. Bardzo dobry i bodajże nowy wyczyn hydrą, yea xP
7. Niezły trick MTB, również wymyślny.
8. iBSM ze small landem, bardzo dobre ;) Trudno jest nakierować dokładnie tak gdzie się chce wylądować przy iBSMie.
9. Tu pojawia się motyw lecącego czasu i ukazanie zegara, po czym następuje niczego sobie CF.
10. Dobry nowy TB ;)
11. Ciekawa kombinacja przy pomocy MTB, ale zdaje mi się, że nie wyszła Ci do końca.
12. Na koniec bardzo dobry, złożony stunt FCRem, jeżeli się nie mylę, dobry an zakończenie przedstawienia.

Outro: Nastrojowa muzyka, dobrze wykonane outro i schludne napisy w Twoim stylu. Podziękowania dla mnie za co bardzo dziękuje :* ...

Ocenki:
Muza: 8+/10
Montaż: 10-/10
Stunty: 8-/10

8+/10

>>Database<<

Odpowiedz do tematu