Poprzedni temat «» Następny temat
Sky Studios
Autor Wiadomość
M4C!3J3T 
Nowy użytkownik



Dołączył: 6457 dni temu
Posty: 12

Punkty: 230
Wysłany: 2006-11-24, 14:56   Sky Studios

Sky studios jest fajne.Wszyscy do Sky bedziemy najlepsi. :569: Sky rullez

[Sky]M4C!3J3T
_________________


 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-24, 15:22   

Eee... gdyby nie to, że znam Cię osobiście myślałbym, że ten post napisało dziecko neostrady mające poniżej 8 lat. Jeżeli chcesz (chyba tak wynika z Twojej wypowiedzi) zachęcić kogś do przejścia do inego studia (co też uważam tu za niestosowne), radziłbym Ci ubrać to w trochę barwniejszą formę literacką. Jeżeli chcesz, aby Twoje studio się rozwijało - poszukaj sobie członków, którzy są wolni i raczej chcialiby dołączyć do niego, bo wątpie, aby ktokolwiek z (nie chcę tak twierdzić, ale chyba mam rację) najbardziej szanującego się studia stunterskiego w polsce chciał dołączyć do grupki xyz. Przemyśl to. Na razie nie stawiam ostrzeżenia, ale licz się z tym, że mam Cię na oku.
 
     
Zoolwiq 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 32
Dołączył: 6378 dni temu
Posty: 495
Skąd: Z nienacka

Punkty: 30
Wysłany: 2006-11-24, 15:43   

"Sky studios jest fajne.Wszyscy do Sky bedziemy najlepsi" - właśnie... na jakiej zasadzie "będziemy najlepsi"...? Poza tym, jak chcesz "robić reklamę" jakiemuś nowemu, niewiem, klanowi czy zespole i namawiać ludzi do wejścia do niego, to forum innej grupy nie jest chyba dobrym miejscem... Czemu zakładacie nowe? Bo macie kompleksy bo nie możecie dostać się do tego? Czemu nie postaracie się o dojście do PKS-u zamiast zakładać nowy klan? Moim zdaniem to jest po prostu "dziecinada" bardzo łagodnie mówiąc...
_________________





 
 
     
WenaStudios 
Nowy użytkownik



Wiek: 31
Dołączył: 6565 dni temu
Posty: 4
Skąd: z przed monitora

Punkty: 70
Wysłany: 2006-11-24, 15:58   

rozumiem, ze chcesz sprobowac czegos nowego ale, przynajmniej moim zdaniem, robisz to w zbyt napastliwy sposob. Jezeli naprawdę zależy Ci na werbunku nowych czlonkow do Sky studios to moglbys tego nie robic na forum, zktorego wlasnie zdezrterowales... Nie zamierzam więcej gnębic Cie z tego powodu wszkole( :) ) ale mysle, ze sam przed sobą mozesz zadac sobie pytanie : "czy nie postępuję ja skończony mały sk...yn?" Pragnę rowniez dodac, ze goroco zaluje twojego odejscia, gdyz zapewne spowoduje to nastepny rozlam w naszym i tak juz mocno powasnionym gronie(klasowym)...
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-24, 21:29   

Koleś! Wasze super genialne studio istnieje dopiero od paru dni. Nie ma jeszcze nawet jednego filmu. A co wspominać o wspólnym filmie? Dopiero, co zaczynacie, a już bredzisz, że jest wsaniałe. nie zgarniecie w ten sposób członków studia, bo i tak jest wspaniałe. Nie wiem, po co wychodzicie lenie z tego forum i tworzycie nowe, które nie będzie lepsze od tego? nioe rozumiem.
Na koniec skomentuję krótko twoją wypowiedź M4C!3J3T:
BULLSHIT!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
BenieQ 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 6414 dni temu
Posty: 151
Skąd: Cleveland

Punkty: 1950
Wysłany: 2006-11-24, 21:49   

ehh zgadam sie z toba G7 wieki BullSHIT!!
M4C!3J3T CZY TY WIESZ WOGóLE CO PISZESZ?? chyba nie ile ty masz lat chłopie 5,6,7??
a zakładaj se te gów*o a po jakims czasie bedziesz prosił zeby wrucic do PKS te Twoje Sky Studio jest wielkie gów*o warte na jakis czas
myslisz ze zdobedziesz tym szacunek wobec stunterów PKS i innych klanow innych ?
własnie ze nie w ten sposub odwracasz sie od całej Ekipy PKS i All stunterów !
dobra koniec tego dobrego xD
_________________

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-24, 22:10   

Nie no ludzie pare sprostowań dla obu stron:
1. Maciejet przegiął i hmm.. ośmieszył is ei Sky Studios
2. Benieq też przeginasz z tym że to gówno
3. Sky nie ma zamiaru być lepsze od PKS a tylko z nim rywalizoawać albo poprostu współistnieć co powiecie o gtastunting? tam jest jedno wielkie grono ( PKS ) i mniejsze kółczeka jak TMS ( Sky ) więc jest ono po to by ktoś kto nie chce badź nie może być w PKS był w czym innym a ten ktoś LukeSkywalker to mój ziom którego znam od 8 lat i nie maiłem i raczej nie będę miał leszego ziomka niż on więc proszę nie nazywajcie go SKUR dlatego że Maciejet przekształcił jego zamiary i przekrecił założenia.
4. Podam przykład Black Studios należacego do radziuinblacka jest to studio " mnijesze " niż PKS ale nie przeszkadza wam że jest i w black studios i w PKS więc nie miejcei pretensji do nas że my jesteśmy w Sky a jestesmy w nim z sympatii do Luka Skywalkera ( :D ) i checi pomocy jemu by stał sie tak dobry jak my. Do Sky nalezy tez cała moja klasa która nie ma zielonego pojęcia o stuntach ale chce je tworzyć ja chce ich nauczyć wprowadzić jak Drool mnie ( jak to zrobił to inna sprawa ale wtedy stunty to było zupełnie co innego więc o to nie mam do niego pretensji a jestem mu wdzięczny, tak jak g7 Kanosha itd... ) Ja chce teraz wprowadzić ekipe sky'a na dobre tory by podązali ŚLADAMI PKSu a nie PRZECIERALI SZLAKI. Nazwa SkyStudios powodzi do Luke SKYwalker jesli nie zauważyliście więc to coś podobengo jak z radziem.
5. Pomyślcie czy lepiej beignie się wam gdzy spieszycie do sklepu czy gdy ta samą drogą uciekacie przed psem sąsiada? bo ja osobiście tą druga opcję wybieram więc pomyślcie czy lepiej będzie gdy PKS będzie tylko i wyłącznie jednynym ( nie najlepszym - JEDYNYM ) kołem stunterskim w Polsce czy będzie NAJLEPSZYM ( nie jedynym ) kołem w Polsce!
6. Przepraszam Droola jako zioma i jako przełożonego za to co powiedziałem w tym poście i was bracia i siostry :D i nie zrobuzmcie mnie źle bo szanuje PKS i nie chce z niego odchodzić ale chce pomóc ziomom którzy są za słabi żeby do nas dołączyć poza tym chcą stworzyć coś swojego ja nie widzę w tym nic złego wy pewnie tak choć nie wiem co !? Drool postawił ultimatum Sky Lub PKS co jest ( sory ) Debilne bo Sky jesli wogóle dorówna PKSowi to za baardzo długi czas a do tego czasu powinno być traktowane troche po amatorsku troche z przmróżeniem oka nie na rwni z PKS mamy zamiar konkurowac a nie wygrywać konfrontacjie jesli już do fighta zmierzają nasz porównania w tym temacie
7. Wime że mój post nie jest spójny i może bez sensu :P ale chciałem sprostowac wypwoiedź Maciejeta z którym to razem mamy POMÓC SKY STUDIOS a NIE ZASZKODZIĆ PKSowi. Jestem tu bezstronny i wisi mi co postanowicie co do Sky ale zrozumcie ze to żaden bunt a nazywajcie sobie Skya jak chcecie jest to poprostu zrzeszenie znajomych z klasy/ szkoły którzy razem kręcą filmy PKS jest stowarzyszeniam z całej Polski i choć niby rywalizujemy z TMS XSA czy innymi kalnami z gtastuntning to jednak to nie jest ten pułłap jestesmy za ciency i tam naprawde sami musimy przetrzeć szlaki a im szybciej tym lepiej a w szybkości może nam pomóc konkurencja rywalizacja Jeszcze raz powtarzam TO ZĄDEN BUNT
8 To wszytko :)
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-24, 22:37   

Na wstępie - w swoim poście przeczysz sam sobie - przeczytaj go doklanie. :P A teraz do konkretów: Sky jest to duże, zorganizowane studio - jak mówi LukeSkywalker ma 12 członków, czyli niewiele mniej (o 3)od PKSu. Black Studios to pojedyncza wytwórnia radziuinblacka - Gesior7 Studio, Black Studios... - niech LukeSkywalker będzie w Sky Studios jako swojej małej wytwórni, a Ty załóż zobie chociażby... Macius_ Studio. Inaczej jest to już naprawdę wielkie studio, które niestety, trochę się różni od ww. wytwórni. Nie ma co przeczyć, M4C!3J3T ośmieszył was na całego swoją wypowiedzią rodem z... (no comment). Ale czy nie uznajecie za niestosowne również namawianie do członków PKS do przejścia do Sky, po czym pisanie tutaj jak by nigdy nic? - ja uważam to za zachowanie dosyć... niestosowne do danej sytuacji.
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6529 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2006-11-24, 22:50   

Eee, Black Studios nie ma :) Tak jakoś sobie zrobiłem żeby zobaczyć jak wygląda :D
Wole zwykłe radziuinblack presents :>
 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-24, 23:01   

Potwierdzam że zachowanie Maciejeta było no ee... itd możliwe że przecze sam sobie i temu nie przecze bo pisałem to żeby szybko sprostowac wypowiedź Maciejeta a jeśli chodzi ci o to że raz piszę bedziemy konkurowac a w drugim zdaniu nie po to by rywalizoawac to jednak sobie nie przeczę bo oznacza to ze nie będziemy na to patrzyli z boku ale nie będziemy tez wam zagraża przynajmniej przez najbliżesze pare miesięcy. Black studios to studi jednoosobowe ale profesjonalisty a Sky to koło założione przez wchodzącego do tej dziecdziny i należe do tego studia nie przez mianowanie ani przez chęc bycia w Sky tylko po to by im pomóc radziu sory że porównałem to do ciebie i nie chce żweby Black Studios przestało istnieć mówie tylko że jest to studio "secyficzne" sky to też studio " specyficzne" i nikt sie nie brącha o black studios a o Sky się czepaicaie ;) przemyśl to Drool i zastasnów się czy 12 amatorów i tak naprawde połowa odpadnie ( może nie ale pewnie tak :D ) zostanie 6 osób 2 profesjonalistów i reszta amatorów to raczej na dobry początek niż na stałe dlatego chce wiedziec jasno czy dopuszczasz oodwójne członkostwo czy mam występowac w filmach sky jako "gość" ?
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-24, 23:20   

Te porównanie do collabsów z GTAStunting to bezsens, bo collabsy z GTAStunting to co innego. to są grupy, które organizują własne collab vids i mają do tego specjalne miejsce na forum GTAS. Mogą mieć własną stronę internetową, ale nie tworzą zupełnie nowej stunterskiej społeczności. Przypominam, że GTAStunting to jest stunterska społeczność ogółu narodów, w tym forumowiczów z całego świata. My stworzyliśmy forum na wzór GTAS. To ma być społeczność stunterów, głównie polskich stunterów. A jeżeli chcesz tworzyć tu collab, to no problem. Stworzę specjalny dział, a ty założysz "Audition" i będziesz robił nabór z naszego skromnego teamu. :)
A ta przypowieść o bieganiu, to ja nie łapię. masz zamiar uciekać przed psem sąsiada, którym w tym przypadku jest PKS? mógłbyś to wyjaśnić? a ziomcy, którzy cą za słabi nie muszą dołączać do PKS Teamu. Mają forum. W związku z tym, że do tej pory mamy tylko jeden collab "PKS Team", możesz zrobić nowy team na naszym forum. rekrutowałbyś swoich ziomków, mielibyście własnmą stronę internetową. No i byłaby możliwość tworzenia nowych collabów :)
A jeżeli jesteś bezstronny, to na pewno dobrze przemyślisz te rozwiązanie.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-24, 23:27   

Mamy stronkę tylko Drool nie załapał tego tak jak Gesior a to z bieganiem to chodzi o to że PKS "ucieka" przed innymi kołami a własncieie nie ucieka a lepiej było by gdyby uciakał ( motam :D ) bo biegł by szybciej kumasz ?
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2006-11-25, 00:02   

nadal nie rozumiem o co ci chodzi. Z resztą nevermind.
Najważniejsze jest to, że PKS wyrasta już na duże stuntforum. Ci którzy są w PKS Team, niech będą w PKS Team. A ci, którzy chcą tworzyć nowe grupy, niech zakładają tu nowe grupy i tutaj będą mieli swój dzaił, będziecie tu bublikować i omawiać wspólnie z nami wasze collab vids i będziecie razem z nami tworzyć forum. Macius_ przemyśl to dobrze. Jeżeli się zgadzasz, to stworzę odpowiednie działy na forum, bo właśnie tego nam brakuje, skoro robimy nowe teamy. to bardzo dobrze. Najwyższy czas, aby z małego studia, jakim kiedyś było PKS Studios (wstyd, że teraz czasami tak nazywam PKS) stworzyć forum. mamy już więcej forumowiczów i użytkowników. Oby tak dalej. Tym sposobem będziemy mogli mieć coraz więcej użytkowników, a forum będzie łączyło tych, których pasją są stunty, czyli stunterów z całej polski, a może nawet z poza polski :D
BTW: Dobry pomysł na modernizację PKS. Czekam na następne. :)
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2006-11-25, 00:37   

No więc... moją propozycją jest stworzenie własnie takich grup i... filmy typu TA będą eobione dla wszytkich użytkowników strony i PKS Teamu a cały PKS team powinien stworzyć mniejsze grupki tuntterów po kilka osób lub tak jak Sky Studios 12 ( ale 2 tylko z PKS :D ) Gesior myślę że to jest dobry pomysł ale trzeba czekac na Droola który penwie jest na mnie wsciekły i jak widać już mnie wywalił z PKS jakby jednak zmienił zdanie - nie chce być adminem :P może troche wyprzedzam fakty ale sadze że dobrze by było gdzyby PKS = gtastunting Sky = TMS ( proporcje nie są zachowane ale wiecie o co mi chodzi ) a nie sądze żeby i TMS miało na pcozątku już ze 20 członków z czasme będą przybywac inni i sądze że to ich zachęci do zarejestrowania się nakręcenia prierwszego solo itp...
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6574 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-11-25, 09:03   

czyli zgadzasz się na propozycję Gesiora7? Jeżeli tak - trzeba zrobić też collab dotychczasowego PKS Teamu - przechrzcić czy nazwać chociażby... "PKS Elite"? Wg. mnie coś takiego by wypaliło, ale najpierw trzeba to wszystko dobrze zaplanować, a dopier potem działać, żeby nie było niejasności i problemów. Więc... zgłaszajcie propozycje na przeistoczenie PKSu, a my (ja i G7) to rozpatrzymy ;) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka