Poprzedni temat «» Następny temat
Jackass 3 Holidays in Hell
Autor Wiadomość
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6020 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-08-08, 16:21   Jackass 3 Holidays in Hell


Witajcie!

Kiedyś, a dokładnie dwa lata temu wraz z Charnelem (wtedy BandytaPLX) i kolegami z mojego klanu zrobiliśmy film w SA-MP. "Jackass". Film się spodobał, a potem zacząłem robić cześć drugą. Nie wiedziałem wtedy nawet jak się montuje filmy i tym podobne. Film jednak nie ujżał światła dziennego. Kilka tygodni temu, postanowiliśmy zrobić cześć trzecią. Dzięki Charnel za spędzone chwile przy tych gównach. Wybaczcie ten szary gradient w "napisach końcowych", Vegas strzelił zonka. Nie bierzcie go pod uwagę.

Linki:

Sendspace.com
Youtube.com

Zachęcam jednak do ściągania. Jakość na YouTube pozostawia wiele do życzenia. Miłego!
_________________


 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6209 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2008-08-08, 16:27   

W pierwszych częściach z RGodem ( wtedy black_raven ) staraliśmy raczej robić jakieś wyczyny kaskaderskie w tym postawiliśmy na śmieszne sceny, warto również nadmienić że montaż robiony w 2h ! polecam ściąganie z sendspace bo na YT jak zwykle kiepska jakość.
_________________

 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6020 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-08-08, 16:29   

Cytat:
( wtedy black_raven )


Nadal jestem Black Raven, tylko, że na scenie stuntingu jestem znany bardziej jako RGod, R*God, Rockstar God, RBut.

Zapraszam do pisania recenzji i ocen!
_________________


 
     
VIP|DS 
Przyjaciel



Wiek: 32
Dołączył: 5894 dni temu
Posty: 470
Skąd: Ostrołęka

Punkty: 460
Wysłany: 2008-08-08, 18:49   

No no, fajny filmik. Podobał mi się. Aż chyba ściągnę. Serdecznie zachęcam do obejrzenia. Daję 8/10
 
 
     
Spanner 
Amator postów



Dołączył: 5824 dni temu
Posty: 86
Skąd: Są Kosmici ? O.o

Punkty: 0
Wysłany: 2008-08-11, 19:23   

Tez mi sie filmik podobal :D Dam hmm... 8/10 ?
_________________
Dla Przyjaciół





 
 
     
~PKS|Nyqual 
PKS Team



Wiek: 29
Dołączył: 6170 dni temu
Posty: 520
Skąd: Vice City

Punkty: 10260
Wysłany: 2008-08-12, 08:19   

Filmy w SAMP mają swoje plusy i minusy. Plusem jest to, że robisz film z osobą, ktora myśli a nie botem, który obija się o każdy słup i ściane. Minusem jest za to, że w SAMP nie ma takiej super synchronizacji i czasem gra wygląda jakby się zbierała na sraczke. Film widać, że jest dobrze zrobiony. Używaliście keybindsów zamiast pisanie w normalnym okienku. Skecze fajne, ale nie rozumiem czemu ta prostytutka zabiła tego gościa z triady? Hmm? Czyżby nie chciał zapłacić? :D 2:26 Bardzo śmieszne, naga babka prowadzi wózek widłowy. Podobają mi się sceny z obiektami, które można przenosić/rozwalać. Jest naprawde duża możliwość wykorzystania tego.

10/10

Btw. jak przygniotłeś kogoś tym kubłem na śmieci w 3:26 to co się dzieje w tedy z graczem? Zabija go czy co?

@down

IgrexolonO napisał/a:
W tym o to filmie, zwróciłem najbardziej uwagę na edytorstwo...

R*God napisał/a:
Kiedyś, a dokładnie dwa lata temu wraz z Charnelem (wtedy BandytaPLX) i kolegami z mojego klanu zrobiliśmy film w SA-MP. "Jackass". Film się spodobał, a potem zacząłem robić cześć drugą. Nie wiedziałem wtedy nawet jak się montuje filmy i tym podobne.


Czy część trzecia też była robiona "2 lata temu"? Jeśli tak to uważam, że edit ten był stworzony b. dobrze na tamte czasy, i tutejsze :P Ownedy jak w każdym filmie tego typu były walone. Filmu nie będę oceniał, gdyż to nie stunt film :) Więc, tylko powiem, abyś tworzył więcej takich filmów, i aby rozśmieszały publiczność ;) <Baj - Baju - Baj>


Nie wiem od kiedy czasy mają jaki kolwiek wpływ na montaż. Był Sony Vrgas , były tutoriale więc jaki problem? chodzi tu głównie o umiejętności w montażu jakie ma R*. Czasy nic nie mają z tym wspólnego. To nie jest stunting, że jest jeszcze wiele metod do odkrycia. I nie rozumiem czemu nie możesz ocenić filmu. Film jak film to, że nie stunting to nic nie znaczy. Jesteś np. Krytykiem filmowym w Hollywood mimo to nie ocenisz go bo to nie jakaś marna produkcja typu stunt film. I naucz się czytać ze zrozumieniem. To tyle.

btw. f4jn4 t4 0pcj4 l33t ^^
_________________




Ostatnio zmieniony przez Nyqual 2008-08-12, 08:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
IgrexolonO
[Usunięty]


Punkty: 10260
Wysłany: 2008-08-12, 08:35   

W tym o to filmie, zwróciłem najbardziej uwagę na edytorstwo...

R*God napisał/a:
Kiedyś, a dokładnie dwa lata temu wraz z Charnelem (wtedy BandytaPLX) i kolegami z mojego klanu zrobiliśmy film w SA-MP. "Jackass". Film się spodobał, a potem zacząłem robić cześć drugą. Nie wiedziałem wtedy nawet jak się montuje filmy i tym podobne.


Czy część trzecia też była robiona "2 lata temu"? Jeśli tak to uważam, że edit ten był stworzony b. dobrze na tamte czasy, i tutejsze :P Ownedy jak w każdym filmie tego typu były walone. Filmu nie będę oceniał, gdyż to nie stunt film :) Więc, tylko powiem, abyś tworzył więcej takich filmów, i aby rozśmieszały publiczność ;) <Baj - Baju - Baj>
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6020 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2009-03-01, 19:40   

Wrzuciłem na Vimeo, a pozwoliłem sobie odkopać, żeby nabić oglądalność, bo nie każdy oglądał. Pozdrawiam.

http://www.vimeo.com/3335174
_________________


 
     
SouL 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5712 dni temu
Posty: 335
Skąd: Świdnica

Punkty: 11049
Wysłany: 2009-03-01, 19:54   

niezłe naprawde pare rzeczy mnie zaskoczyło :D
_________________

 
 
     
downajt 
Amator postów


Wiek: 31
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 86
Skąd: Szydłowiec

Punkty: 1329
Wysłany: 2009-03-01, 20:42   

Hah pamietam! Faynie ci to wyszlo : - )
_________________

 
 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5937 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2009-03-31, 16:04   

Też się kiedyś robiło, ale ja wtedy wogóle nie rozumiałem przesłania Jackass. Po co to ? Żeby ludzie się śmiali z czyjegoś bólu ? Durne... ale jak usłyszałem ile za ten ból dostają pieniędzy to odpowiadam że każdy by na ich miejscu chciał stać ...
Ale filmik orze buraki niczym nóż po maśle... gratsy...
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka