Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:59
[PKS]Hidden Lives [1h]
Autor Wiadomość
VIP|Criben 
Przyjaciel

Punkty: 3417
Wysłany: 2008-08-17, 22:07   

Dash napisał/a:
Dobry film nawet jak na taką małą ilość czasu , czy to oznacza powrót Nyquala na polską scenę stuntingu ? A może to tylko chwilowa nuda w domu ?

mam wątpliwości noobie (bo nienawidzę cię)co do tego że nyqual skończył ze stuntem...
a nuda w domu to masz ty. bo stuntować nie umiesz.

Kanosh
Przyhamuj nieco.

///Rolek:
Kanosh, toż to niedopuszczalne jest, na plac chama i batem przez plecy. Ostrzeżenie jak nic.

Zapraszam Serdecznie!
Ostatnio zmieniony przez Rolek 2008-08-17, 23:18, w całości zmieniany 3 razy  

Avi 
Aktywny amator

Punkty: 830
Wysłany: 2008-08-18, 09:42   

Niezły film, choć nie znam się zabardzo na vc, ale mi sie podobał

Stunts - 7-/10
Edit 8/10
Muza 6/10

GZ

wrath 
Amator postów

Punkty: 210
Wysłany: 2008-08-18, 17:43   

No dobry film , tylko zla muzyka

Stunty - 9
Montaz - 9
Muza - 7 :/

Pozdro

Dogger 
Postrach forum

Punkty: 2727
Wysłany: 2008-08-30, 19:44   

Wielkie brawa. Bardzo się cieszę, że mogłem wystąpić w takim filmie. Z Nyqual'em znam się praktycznie od samego początku mojej kariery stunterskiej, nigdy nie żałowałem, że go poznałem, a również wspólnie stworzyliśmy pierwszy polski collab VC, i mam takie wrażenie, że ludzie bardzo często mogą kojarzyć mnie z Nyqual'em i na odwrót... I bardzo dobrze.

Z $ebą było o wiele inaczej... Również poznałem go na początku mojej kariery, ale wtedy miałem o nim zupełnie inne zdanie niż teraz. Był on dla mnie po prostu zwykłym 12-latkiem, który bardzo mi się naprzykrzał, abym zrobił mu motor. W zasadzie nie pamiętam przełomowego momentu kiedy staliśmy się naprawdę dobrymi kolegami, ale również ciesze się, że poznałem taką osobę jak $eba.

Pewnego dnia Nyq, napisał mi, że organizuje z $ebą małe time crew collaboration, jako, że miałem o nim zawsze dobre zdanie, od razu się zgodziłem, i poszedłem włączyć i pomęczyć moje VC przez tą jedną, króciutką godzinę... W końcu udało mi się zrobić o ile dobrze pamiętam, 3 triki. Pomyślałem sobie, że to żałosny wynik, więc postanowiłem wynagrodzić to czymś gratisowym, i tak powstały o to graficzki do Hidden Lives.

O filmie powiem tyle: Moi ulubieni kumple stuntowali razem ze mną, więc jest świetnie. $eba wybrał wspaniałą muzykę. $eba zrobił wspaniały montaż. Nyq razem z $ebą zrobili wspaniały film. A to, że ja jestem w tym filmie, to tylko moje ślepe szczęście.

Aha, byłbym zapomniał, macie tu jeszcze tag z filmu Hidden Lives... Myślę, że jest on całkiem niezły, i mogą nosić go wszyscy którym ten film naprawdę się podoba, ale pierwszeństwo mają oczywiścię Nyq i $eba...

Kod:
[IMG]http://img267.imageshack.us/img267/528/hiddenlivesuy0.png[/IMG]

Zixco95 
Nowy użytkownik

Punkty: 520
Wysłany: 2008-10-08, 17:46   

Bardzo dobry film tak samo jak stunty i montaż. 8/10

Odpowiedz do tematu