Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 11:59
[PKS|SS]Connexion
Autor Wiadomość
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2008-09-17, 17:30   [PKS|SS]Connexion

Witam!


Na wstępie krótkie info odnośnie filmu oraz wszelkie potrzebne linki.

Connexion

(PKS&SS Collaboration)


Data: 17 wrzesień 2008

Czas: 9:58


Montaż:

Skamer


Intro/Outro Scripting :

Skamer


Stunty:


$eba
Dani0
Dark
Darkstar
DeadMan
Deidara
Dogger
Kukiel
Mewka
Nyqual
PrzemOO
radziuinblack
Raziel
RyDeR
Skamer
Szmytek
ViRuS


Linki:



[ 800x600 .wmv , 218 MB ]





Podczas gdy będzie wam się ściągał bądź ładował film możecie łaskawie przeczytać to co mam wam do przekazania odnośnie „Connexion”..


Z samego początku chciałbym podziękować wszystkim cierpliwym (bardziej i mniej) a zwłaszcza chce wyróżnić użytkownika Spiers, który otrzymuje szczególne podziękowania za bezczelność i chamskie zachowanie i brak jakiegokolwiek zrozumienia wobec mojego przydługawego „Tworzenia” filmu.


Co do stuntów w tym movie chciałbym zaznaczyć, że mogą się znaleźć spoty, które będą z mojego powodu stare. Przepraszam wszystkich, których trik został „zoownowany” podczas mojego przydługawego „Tworzenia”. Również chcąc wyjaśnić film był zorganizowany podczas gdy: -Deidara był jeszcze w PKS, -RyDeR,Darkstar,DeadMan,Dani0 byli jeszcze w SS, więc nie zdziwcie się gdy zobaczycie logo teamu przy Nickach tych panów.


Następna sprawa to scripting. No tak. Trudno jest mi się przyznać, że połowa czasu poświęconego „Connexion” pochłonęło skryptowanie. Stwierdziłem, że jest to zawsze jakaś nowość, która powoduje, że film zapada w pamięci, tym bardziej gdy miałem idealny podkład muzyczny oraz pomysł.


Co do muzyki to do tej pory (gdy piszę tego posta) nie jestem w 100% pewny czy przypadkiem, któryś z utworów nie był już wcześniej w jakimś stuntfilmie wykorzystany. Coraz mniej produkcji stunterskich oglądam ostatnio więc… w kwestii muzyki to tyle.


Montaż [Editing :O] Jest to zdecydowanie druga połówka czasu poświęconemu temu filmowi. Z góry przepraszam już na wstępie, jeśli przypadkiem, jakiś błąd wtargnąłby się (np. w nazwie Nicków xD albo zamianie winylów) do „Connexion” a ja pod wpływem zmęczenie bym go nie zauważył. Przeprosić mogę również wszystkich, którzy nie rozumieją do końca w jak trudnych warunkach było mi stworzyć ten film i mają mi za złe tak długo tworzony montaż. Co do stylu montowania, jest on taki sam :D więc nie oczekujcie „nasrania efektami” ani „gołych klipów”. Aha i jeszcze jedno…
Cały czas (2,5 miesiąca) nie spędziłem na odpoczynek. Sądzę, że nie było dnia, w którym nie szedłbym krok po kroku ku skończeniu „Connexion”. Przykro mi trochę było, że nie każdy potrafi to zrozumieć i wychodzi z „mordą” nie bardzo wiedząc co mówi.


Na koniec chciałbym podziękować osobom wyszczególnionych w „Special Thanksach” tzn. Beta watcherowi- Droolowi ,wszystkim wyszukującym utworów muzycznych pasujących do moich kaprysów – Razielowi, ViRuSowi, replay checkerom – Mewce i ponownie Razielowi, bez was film mógłby mieć premierę w przyszłym roku :D i nikt zapewne by już nie chciał go oglądać. Dziękuje za wsparcie duchowe , oraz „nękanie”, które nie zawsze było motywujące do dalszych prac nad filmem. Dziękuje wszystkim, których nie wymieniłem a przyczynili się w jakimś stopniu do powstania "Connexion". Winę zwalam oczywiście na zawodną pamięć.

Dziękuje Wszystkim(niestety [you] nie działa)] za obejrzenie i ocenienie „Connexion” .

Mógłbym jeszcze dziękować za wiele innych rzeczy jednak nie chce mi się pisać do rana. (już dość się naczekaliście ;) ).Niech ten stuntfilm będzie dowodem pracy polskiej społeczności stunterskiej na dzień dzisiejszy.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
VIP|Mewka 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6096 dni temu
Posty: 649
Skąd: STM

Punkty: 1370
Wysłany: 2008-09-17, 17:38   

1st

...

No więc w końcu zabiorę się za małą recenzję naszego dzieła.


Intro:

Muzyka - Bardzo dobrze dobrana, jak i wykorzystana :) Stworzyłeś z nią niezły "komiks" .

Montaż - Jak wspomniałem, bardzo dobrze zmontowałeś klipy ze skryptowanej "mordęgi" :P Wiem ile czasu zajął Ci scripting i bardzo się cieszę z rezultatu, bo wyszło znakomicie. Jestem dumny z miejsca postawienia mnie w intrze, ale było wiadomo gdzie się znajdę (początek ekipy z SSu).


Main:

Muzyka - Trochę jednak punk'owe brzmienie w Twoim stylu :P Ogółem bardziej mi się podobała muzyka w drugiej części głównego odcinka filmu, choć nie wiem czy czasem nie użyta, pewno jeżeli już to w mniej znanym filmiku, dlatego nie mogę sobie przypomnieć.

Montaż - Twój styl, co tu dużo gadać. Idealne zgranie muzyki z obrazem, stonowana ilość efektów i zakręcona można powiedzieć ruchy kamerą. Jedyne, co mi się do końca nie podobało, jak reszta montażu, to bliskość kamery, czasem nawet CJ się w ramce nie mieścił i zajmował cały ekran, co mi się nie bardzo podobało.

Triczki - Sam nie wiem, kto wypadł najlepiej... Wg. mnie z PKSu najbardziej pokazali się Skamer, po czym Raziel i Kukiel, reszta w miarę nieźle, co najważniejsze równo, choć Dogger trochę moim zdaniem odstawał. W SSie, u mnie :P , najbardziej podobały mi się stunt'y Darkstara, PrzemAA oraz ViRuSa, a moim skromym zdaniem ja ze Szmytkiem daliśmy ciała w porównaniu do reszty naszej paczki :) ... Cieszy mnie jednak fakt, że ogółem poziom był zadawalający i dosyć wyrównany między obydwoma team'ami, choć trochę jednak jest pradwy w tym ; SS > PKS .


Outro:

Muzyka - Podobny typ do tej z main'a, jak najbardziej pasuję do napisów.

Montaż - Charakterystyczny aż do bólu... Prawię we wszystkich Twoich filmach jest taki :P Nie mówię, że zły, ale monotonny, choć dzięki zabawnej scence, trochę nabrał na wartości, że tak powiem.


Ogółem:

Film nam panowie wyszedł, dziękuję PKSowi za współpracę i Skamerowi za niebanalny montaż.
9/10
_________________



>>Database<<
Ostatnio zmieniony przez Mewka 2008-09-19, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
PrzemOO 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6059 dni temu
Posty: 178

Punkty: 1549
Wysłany: 2008-09-17, 17:45   

awtching n' dling


No to tak...

Stunty: 8/10 niektóre ciekawe
Montaż: 8/10, nie był zły, ani idealny
Muzyka: uh 4/10

Chce tu zaznaczyć, że ten projekt był świetnym doświadczeniem dla obu crewów jak i zabawą :D Intro niezłe Skamer, ale Outro najlepsze było ;]
_________________

Ostatnio zmieniony przez PrzemOO 2008-09-17, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
VIP|Mewka 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6096 dni temu
Posty: 649
Skąd: STM

Punkty: 1370
Wysłany: 2008-09-17, 17:45   

Dwa sprostowania:
1 DM też nie jest już w SS.
2 Na stronie SS [you] działa ;d ...
_________________



>>Database<<
 
 
     
Danio 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 5964 dni temu
Posty: 221
Skąd: Gdańsk

Punkty: 1070
Wysłany: 2008-09-17, 17:54   

Stunty:
Byly stunty stare, nowe, dobre, średnie. Słabych raczej tutaj nie było, ale to nie zmienia faktu ze spodziewałem się troszkę więcej. Full review nie zrobię bo za długi film. 8-/10

Muzyka:
Intro: Prześwietna muzyka, taka jaką lubię. 9/10
Main 1st: Sory, ale dla mnie badziewna 3/10
Main 2nd: j.w 4/10
Outro: Eh, ten wokal. Ok, przestane się czepiać, przecież o gustach się nie dyskutuję :P 5/10

Montaż:
Intro: Świetne intro, po prostu świetne. Dawno nie widziałem intra które by mi się tak spodobało. Jeszcze raz gratuluje :) 9+/10
Main: Długo to montowałeś to spodziewałem się naprawdę niesamowitego editu, ale akurat na tej części filmu się zawiodłem najbardziej. Nie mówię że montaż był zły, ale jak już mówiłem, spodziewałem się więcej. 7+/10
Outro: Akurat ten element to mi zbytnio nie robi, ważne ze było czytelne. 8/10
_________________

Ostatnio zmieniony przez Danio 2008-09-17, 19:06, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Destin 
Aktywny amator


Wiek: 28
Dołączył: 6118 dni temu
Posty: 187
Skąd: Żory

Punkty: 480
Wysłany: 2008-09-17, 17:54   

czwarty ;x editnę jutro póxniej
_________________

Ostatnio zmieniony przez Destin 2008-09-17, 18:13, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
StrangereQ 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 29
Dołączył: 5886 dni temu
Posty: 509

Punkty: 60170
Wysłany: 2008-09-17, 18:11   

Na początku to powiem, że PrzemOO jest bardzo pomysłowy. Podobał mi się ten trik z monsterem. Darkstar też dał świetne stunty samochodami. Grind Skamera i te IBSmy owniły. Słabo moim zdaniem wypadł Szmytek. Film ogólem zasługuje na 8+/10
 
     
Kafel 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 5872 dni temu
Posty: 182
Skąd: przylecą kosmici?

Punkty: 441
Wysłany: 2008-09-17, 18:15   

A ja czekam az film znajdzie sie na YT by dodać go do ulubionych :)

Montaż był piękny stunty też co tu duzo gadac - "majstersztyk" muza szczególnie ta 1 w main mi sie podobała a intro i w szczególności outro to już naprawde :)

10/10 ;]
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
 
     
~PKS|Tedik0 
PKS Team



Wiek: 31
Dołączył: 5770 dni temu
Posty: 246

Punkty: 2210
Wysłany: 2008-09-17, 19:16   

Film wypadł świetnie. Intro po prostu idealne. Main też super zmontowany. Stuntu na wysokim poziomie, PKS i SS pokazały klase.


9/10


potem full view.
Ostatnio zmieniony przez Tedik0 2008-09-17, 19:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-09-17, 19:16   

Zacznę od muzyki , nigdzie nie słyszałem tych nagrań więc oznacza to że są nowe ;p Podobały mi się obydwa nagrania , nie było za głośno ani za cicho.
Montaż intro - To było chore Skamer :D Pomysł świetny wykonanie jeszcze lepsze.
Montaż Main - Podobał mi się nawet bardzo , Skamer masz świetny styl jeżeli chodzi o montaż i naprawdę w tym vidzie mnei zachwyciłeś .
montaż outro - A nie wolno sikać w miejscach publicznych :D Świetne :D

Stunty : To było coś , moim zdaniem PKS wyszło lepiej [ nie chodzi o to że jestem w tym teamie ] ale jednak takie mam zdanie , Darkstar dał niezły popis stuntami ifernusem naprawdę koleś goni TD :D Skamer pokazał ibsm'a w stylu tego z Exist :D Reszta też świetnie , także PrzemOO nieźle się spisał , wkońcu użyłeś tego grinda monsterem w stylu "concept" .

Naprawdę świetna robota po obu stronach .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
radwak 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 5754 dni temu
Posty: 129

Punkty: 450
Wysłany: 2008-09-17, 19:41   

film mi sie podobal i to bardzo a zwlaszcza poczatek 9/10
_________________

 
 
     
Quaz_ 
Amator postów


Wiek: 30
Dołączył: 5778 dni temu
Posty: 67

Punkty: 220
Wysłany: 2008-09-17, 20:30   

Intro :O po prostu idealne! nie widziałem ładniejszego intro od tego nad, którym siedziałeś tyle czasu. Pomysł i muzyka wykorzystana do tego wspaniałego dzieła były super.


Montaż ( main ) Tak szczerze mówiąc to spodziewałem sie wiele więcej po tobie :) Ale i tak wypadło super :) Bardzo wszystko było zgrane z muzyka, która bardzo mi się podobała. Już w innych filmach miałem wrażenie, że muzyka była dopasowywana do montażu a nie na odwrót :P Ogółem to montaż mi się podobał bardzo :)

Outro: Normalne. Były w nim wykorzystane ''gorsze'' stunty :) Bardzo mi się podobała końcówka :D tylko kto uciekał? :P


Stunty! Gdyby ten film wyszedł o wiele wcześniej to stunty były by świetne, ale niestety tak się nie stało :/ Wszystkie stunty na swój sposób były nowe :D jak powiadasz, że wszystkie repki miałeś 2,5 miesiąca temu to te stunty wtedy były na pewno nowe :) Najlepiej wypadli według mnie Danio, przemOO i Raziel. PrzemOO popisał się swoją kreatywnością, Danio ''ownującymi lotami'' xD A raziel ogółem :D Panowie ogółem dobra robota :)


9/10
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2008-09-17, 20:47   

Quaz_ napisał/a:

Outro: Normalne. Były w nim wykorzystane ''gorsze'' stunty :) Bardzo mi się podobała końcówka :D tylko kto uciekał? :P


Deidara xD .

Dzięki za komentarze. Muzyka faktycznie mogła nie wszystkim przypasować bo w main gra ten sam zespół.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
SharingaN 
Nowicjusz



Wiek: 29
Dołączył: 5818 dni temu
Posty: 35
Skąd: z brzucha mamy :P

Punkty: 3820
Wysłany: 2008-09-17, 21:42   

o.O TE INTRO OWNI !!! xD
___
|__|

Stunts: +8/10 :)
Edit: 8/10
Music: 8/10 xDDDDD

Razem: 8/10 xD
_________________
 
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5971 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-09-17, 23:13   

Będzie szczerze ...

no to hop... po pierwsze czytam komentarze i zdecydowanie nie uważam żeby PrzemOO i Darkstar byli najlepsi w tym filmie ... Wg. mnie najlepiej wypadł Skamer, po nim cała reszta.
Druga sprawa - uważam (tylko mnie nie zbanujcie, jest szczerze) że PKS zostało totalnie zownione i Dash racji nie masz bo o ile o najlepszych powiedzieć wiele nie mogę to najsłabszy był Dogger, Hot, średnio wypadł Dark a o Radziu i Nyqualu nic nie powiem bo dali po jednym tricku (przy czym zaznaczam że ten przelot Radzia nawet dawał radę ale Nyqual troszq gorzej)

Montaż ...
intro - jeśli chodzi o Polskie intra to widziałem tylko jedno, max dwa lepsze - robione przez Downighta (np. w moim filmie :P [nie żebym się przechwalał ale jadę szczerze])

main - ładny montaż był... zasługiwał na 9/10, powinno być 9+ ale jak na moje oko to ja ci powiem kochany że za blisko kamerę do motoru/auta przy wielu trickach miałeś ...
btw. nie było nawalenia efektów, w sumie to ładnie nałożone prawie wszystko, dwa momenty mi się nie podobały, jeden gdy Skamer robi bump2stoppie2grind w pierwszej części filmu - w ogóle zespokojniła (?) się wtedy muzyka i montaż do tego nie wyszedł a drugi moment to ten nieszczęsny przelot nyquala gdy nagle pociemniało i ucichła prawie muza ma moment ...
outro - szkoda mi tylko że jednak ten mój 3xGrind się nie znalazł, a myślę (SZCZERZE) że mogłeś go tam spokojnie włożyć

dobra teraz w sumie najważniejsze czyli stunty...
Ja wiem że było parę starych ale jak już mówiłem to jednak SS powaliło PKS, nawet jeśli najlepszy był PKSowiec =) [Skamer]
Bardzo podobał mi się grind cabbie a potem coreflow... to było nieźle pomyślane... tak jak i ten stunt quadem, w sumie nie wiem jak to nazwać ale Good Job Raziel, mój kumplu.
Zawiódł mnie Danio ale ja wiem że nie dał najlepszych swoich repków i zdaję sę z tego sprawę. Zawiedzionych ciąg dalszy - Mewka ... jednak nawet i jemu zdaża się miesiąc bez weny na stunty :) No i trzecim [nie]szczęśliwcem jest Szmytek... w wielu SS'owych produkcjach byłeś jednym z najlepszych o ile nie najlepszy a teraz totalnie ci stary nie wyszło .. =( a szkoda ...
Szkoda też że ja jestem tak troche niedoceniany, bo przynajmniej na moje oko jakbym nie ja był tym virusem to bym jednak powiedział że jego stunty SĄ godne uwagi (i ja nadal mówie szczerze)

to ogólnie za stunty dam 8 (8+ SS, 7+ PKS)

Muza - nie wiem co powiedzieć ... szczerze to ona nie była zla, ale jak kiedyś mówiłem, nie jest najlepsza i zdaję sobie z tego sprawę... (mówie o main i outro [które swoją drogą było trochę 'na śmieszno']) - 7

/w sobotę ułożę tego posta i zedytuje bo teraz pisałem tak jakby na szybko, poza tym ostatnio spałem mało i słąbo kontaktuje

///Rolek
To jest Panowie post, który sensownie [powiedzmy, że odrobinkę naciągane to sensownie ;) ] opisuje wrażenia i ocenia określoną produkcję. Największą zaletą jest to, iż zawiera treść, a nie tylko cyferki i dwa, trzy słowa pokroju "super" "cool" itp.


dodam jeszcze że jak zobaczyłem na gtas post quaza że danio najlepszy to się załamałem... wy widzicie serio tylko tych najlepszych...
Ostatnio zmieniony przez Rolek 2008-09-17, 23:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka