Poprzedni temat «» Następny temat
PKS Studios Site v2!
Autor Wiadomość
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 19:45   PKS Studios Site v2!

Tak, nastąpił odpowiedni moment - od początku następnego tygodnia robię zupełnie nową stronę PKSu opartą jedynie na własnym kodzie. Możliwe, że napiszecie, że to niepotrzebne (niektórzy na pewno :P), ale nie martwcie się - zobaczycie, że zmiana zrobi na lepsze :P Chcę się wyrobić do naczej rocznicy zaistnienia jako studio ogólnopolskie. :) Strona będzie w stylu GTAReview.com. Proszę, piszcie tutaj jak chcecie, aby wyglądała. Forum zostanie zapewne to samo, ale również możecie pisać co chcieibyście tam zmienić. A, właśnie - jeżeli znacie HTML, PHP lub znacie się na grafice - chętnie przyjmę waszą pomoc! :D Czekam na ciekawe propozycje! :)
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6590 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2007-01-17, 19:54   Re: PKS Studios Site v2!

Drool napisał/a:
Tak, nastąpił odpowiedni moment... Możliwe, że napiszecie, że to niepotrzebne (niektórzy na pewno :P), ale nie martwcie się - zobaczycie, że zmiana zrobi na lepsze :P


Jeśli myślałeś o mnie to się nie zawiedziesz...
to niepotrzebne poprostu i więcej jest na tym forum postów o modernizacji niż o Stuntmanii na która nie masz czasu ale piszesz swoim własnym kodem strone... wiem że to praco i czasochłonne a jednak mimo braku czasu się za to bierzesz...
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 20:03   

Macius_ napisał/a:
więcej jest na tym forum postów o modernizacji niż o Stuntmanii na która nie masz czasu ale piszesz swoim własnym kodem strone... wiem że to praco i czasochłonne a jednak mimo braku czasu się za to bierzesz...


Problem ze Stuntmanią wygląda tak, że po prostu (niestety) tricki są stare, założenie główne jest słabe... wydam ją w takim stanie w jakim jest i zrobię nowy stuntfilm, bo niestety - ratowanie czegoś wtórnego jest bardziej czasochłonne i męczące niż wesołe, twórcze robienie czegoś nowego. Co do strony - jeżeli mam być szczery, to i tak muszę zrobić stronę internetową (informatyka - zaliczenie), więc czemu moja praca ma iść na marne? - oszczędzi mi to dużo czasu i przy okazji będzie przydatne.
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:00   

To dobry pomysł.


Masz zamiar stworzyć stronę w PHP, czy w HTMLu? ja uważam, że wystarczy strona w HTMLu, taka informacyjna, a do forum byłby odnośnik.

Ja znam dobrze HTML'a, trochę PHP (znam się na forach), no i oczywiście znam się na grafice. Zrobiłem na razie 2 strony (mój homepage i strona klubu Taekwondo), ale mam jeszcze 2 do wykonania na zamówienie.
Mogę pomóc, ale w wolnych chwilach, bo aktualnie robię nowy wygląd strony dla jednego z zleceniodawców.

Spróbuję wyskrobać może jakiegoś laya, ale zobaczę :]
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:02   

jak miło. :) - mam zamiar zrobić stornę w HTMLu z kilkoma odnośnikami PHP (np. tematy/posty na forum, profil, data, itp.) ;) Jak na razie nie mam dokładniejszych planów, więc proszę - piszcie, co chcecie, aby się znalazło (i gdzie :P)
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:10   

Odnośniki PHP można wsadzić w iframe xD
A jeśli chodzi o stronę GTAReview, to przecież jest to zmodyfikowane PHP Fusion.
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:34   

chodzi mi o kolorystykę. :P A, właśnie! Kto mówi, że nie możemy zmodyfikować phpBB by Przemo? xP
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:40   

Nikt ;]

http://www.przemo.org/php...wforum.php?f=60
http://mody.lastinn.info/
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:47   

Shark napisał/a:
Nikt ;]

http://www.przemo.org/php...wforum.php?f=60
http://mody.lastinn.info/


Modyfikowanym przez NAS! :P
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:56   

hahaha!
trzeba mieć tutaj osobę, której PHP i MySQL to drugie i trzecie imię.
Mi udało się tylko zmodyfikować jedną modyfikację i był to szczyt moich dotychczasowych umiejętności :P
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6593 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-01-17, 21:57   

czyli... robimy nową stronę! :P będzie łatwiej (i miejmy nadzieję) przyjemniej xP
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6566 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-01-19, 11:07   

Mogła by być wersja naszej strony w języku angielskim. Większość stunterów nie chce tutaj zaglądać, bo nie znają polskiego. xP
Zauważyłem na innych stronach i forach automatycznego tłumacza. To jest całkiem niezły patent. http://www.google.com/int...ranslation.html
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
vojak 
Amator postów



Wiek: 29
Dołączył: 6334 dni temu
Posty: 54
Skąd: Kielce

Punkty: 450
Wysłany: 2007-01-19, 12:17   

Komp mi sie zepsul:( to od kolegi pisze... Z tym angielskim to niezly pomysl tylko moglbys podac jakies programiki co tlumacza bo troche umiem angielski ale nie za bardzo ;P

ps.nie wiem kedy bede bo dopiero po poludniu jade zeby naprawic kompa.
 
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6549 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2007-01-19, 17:31   

Newsy przetłumaczyć to nie problem - gorzej z forum (posty itp). Nie wiem, co by z tym zrobić - oddzielna część forum po angielsku?
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-01-19, 18:18   

Można wyznaczyć parę osób które będą posty tłumaczyły. Z 5 osób da sobie spokojnie radę :)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka