Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:00
Reconciliation
Autor Wiadomość
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6148 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2008-11-03, 15:18   Reconciliation




Parę słów od Dogger'a:
Pomysł wydania tego filmu powstał bardzo, bardzo dawno temu. Podczas tworzenia zapomnianego już Unlimited zaprzyjaźniłem się z Ozibe'm i tak już jakoś zostało.
Zawsze dobrze się dogadywaliśmy, fajnie mi się z nim gadało... Po paru tygodniach nasz kontakt spadł praktycznie do zera, a ja zupełnie o tym zapomniałem, po prostu olewaliśmy siebie nawzajem. Nie pamiętam już jak to było dokładnie, ale teraz z Ozibe'm znów jesteśmy kumplami i postanowiliśmy stworzyć duet - Reconciliation (ang. Pojednanie)

Parę słów od Ozibe'a:
Zawsze chciałem zrobić z Doggerem duet, już nawet planowaliśmy go rok temu ale nikt z nas nie miał czasu na stunting, a jak ja już miałem to Doggi złapał leniucha i nie chciał montować. I tak po pół rocznej przerwie od stunting'u postanowiliśmy zrobić film pt. "Pojednanie". Nazwa z tego, że kiedyś, a może znów się zaprzyjaźniliśmy.
Zachęcam do oglądania naszej pracy... A w większości Dogger'a, gdyż zgodził się na montaż filmu. Dziękuje.


HDV 720p .mkv 204mb:
Megaupload

YouTube Streaming:
YouTube
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2008-11-03, 15:23   

1st

No to tak . Nie jestem expertem w VC , ale wydaje mi się że Ozibe masz WIELKIE umiejętności ! Myślałem że skończyłeś ze stuntingiem a tu proszę stunty naprawdę mnie zachwyciły , Brawo .

Dogger w większości dawał kreatywne stunty , ale też nie były złe i przypadły mi do gustu .

Stranger Nieźle , twój stunt nie odstawał poziomem Ponad/Poniżej reszty .

Montaż : Intro napisy AE bodajże fajnie zrobione , ale ogólnie nie mam zastrzeżeń do montażu denerwowały mnie jedynie ruchy kamerą momentami była tak blisko motoru że wogóle nie kumałem o co chodzi w danym stuncie .


8/10 Brawo !!

Dzisiaj mam dzień wystawianie wysokich ocen czy naprawdę dobre filmy dajecie ? ^^ .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

Ostatnio zmieniony przez Dash 2008-11-03, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
StrangereQ 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 29
Dołączył: 5887 dni temu
Posty: 509

Punkty: 60170
Wysłany: 2008-11-03, 16:09   

Na początek, co przykuło największą cześć mojej uwagi na film to... iskry Doggera! Wspaniałe, świetne, cudowne! Film. Miał parę minusów. Mojego stunta słabo widać bo jest on nagrany zbytnio blisko, kilka też miało ten sam przypadek. Nie wiem kto był w tym lepszy, raczej obaj spisaliście się znakomicie. Teraz coś odnoście montażu. Kolory były fantastyczne, zgranie całkiem pasujące i efekty dobrane dobrze pod muzykę. Co do muzyki, to nie mam zastrzeżeń, świetna, pasuje do tego klimatu kolorów. Ogółem to bardzo oryginalny film, przypomina mi klimaty [PKS]Cennexion.
 
     
Gradzian 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 186

Punkty: 10
Wysłany: 2008-11-03, 16:51   

Dla mnie Ozibe zownil ten stunt movie montaz byl swietny taki wlasnie uwielbiam
:wink: a Starngera stunt juz chyba widzielismy w SOTM?
_________________

 
 
     
Gorak 
Nowicjusz



Wiek: 30
Dołączył: 6291 dni temu
Posty: 21

Punkty: 180
Wysłany: 2008-11-03, 22:07   

Dobra to tak

Montaż: Jak dla mnie jest [cenzura] 10/10, po prostu wymiata, dogger chylę czoła
Stunty: podzielę je na stunterów

OziBe: Nom pokazałeś klasę stunty wymiatają a szczególnie ten ostatni i pierwszy z samolotem. 9/10, nie ma 10/10 bo dwa stunty to były mizerne więc 9/10

Dogger: No tutaj to powiem najsłabsze ogniwo ;/. Tylko jeden stunt mi się podobał, a reszta do kitu. Nom takie jest moje zdanie wiec sory ale 6/10

StrangereQ: Nom ty pokazałeś też klasę twoje stunty wymiatały, wielki szacun dla ciebie :)

10/10
Muzyka: Zgrana podoba mi się rytmiczna i nic dodać nic ująć :) 9/10

A za całokształt to będzie około 9,5/10

Dziękuje za wysłuchanie mojej żałosnej oceny i dobranoc :)
_________________
Killing, Doden, Mort, TÜtung, Uccisione, Matança, Matanza.

/\To moje motto/\

 
     
Gorak 
Nowicjusz



Wiek: 30
Dołączył: 6291 dni temu
Posty: 21

Punkty: 180
Wysłany: 2008-11-03, 22:37   

Ale o ile się nie myle to $eba został pojechany przez Oziego podczas 1vs1 gdzie nawet nie zdołał jak to powiedział że nie da rady "ja w trzy dni nie zrobię bumpa na airporcie". Więc kto tutaj jest lepszy xD
_________________
Killing, Doden, Mort, TÜtung, Uccisione, Matança, Matanza.

/\To moje motto/\

 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5785 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2008-11-04, 18:46   

Generalnie eliminujemy delikwentów niepotrafiących przestrzegać regulaminu, netykiety, więc nie rozumiem dlaczego mam czytać posty, oceny, kłótnie osób, które mają zakaz pisania ? Jeszcze jeden post pokroju "Mexikanos mi kazał", "Ozibe powiedział", a dostaniecie bana.

JaRoX napisał/a:
bardzo mi sie podoba 8/10


Mi niestety już nie, jeszcze raz zobaczę post nieposiadający minimum 300 słów, a dostaniesz bana. Prawdę mówiąc mogę Cię zbanować już teraz, ale może dasz radę wydukać te 300 słów.
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6148 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2008-11-04, 19:00   

Może jest to pewnego rodzaju "odkopywanie", ale dlaczego nikt nie komentuje ? Czy nikt nie zaszczyci swoim postem mojego filmu ?
Rolek, napisałbyś coś :)

Na razie tyle komentarzy ile jest, są w miarę dobre i rozległe, ale dlaczego jest ich tylko 3 ?!
Proszę ! Komentujcie !
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Every 
Maniak postów



Wiek: 29
Dołączył: 5910 dni temu
Posty: 347

Punkty: 7975
Wysłany: 2008-11-04, 19:31   

Witam! :) . Długo zastanawiałem się, czy dożyję tego momentu gdy będę mógł usiąść sobie spokojnie przed kompem, i obejrzeć . Tak więc przejdźmy do recenzji [uhm .. :J ]

Na 1 rzut, damy Intro no tak, ładne napisy wykonane w AAE [:J] . Lecz, myślę, iż wszystko za 'szybko' przechodzi, dobre przejścia [pomoc w SV?]. Ogółem ładnie wykonane.

Teraz main, wykonane bardzo solidnie, widać, że wsadziłeś w to dużo serca, bardzo mi się podobało . Czasami nie widziałem efektów, gdyż za szybko to przemijało, dopiero po obejrzeniu w HQ, zrozumiałem, że bijesz o głowę Souzuka i innych dobrych monterów. Muzyka zgrana z efektami, posiadasz dobry skill, rozwijaj go! Czas na muzykę, starannie dobrana, bardzo mi się podobała, lubię takie muzyczki, ode mnie? Wielki plus!

Teraz outro, ładnie wykonane w AAE, opanowałeś napisy w PS [?] IDEALNIE!, ładnie i przejżyście .

Oceny :

Intro - ładne, zero zastrzeżeń mogę dać 8/10
Main - Tu pokazałeś klasę, tak powinno się montować zasłużone 9/10. Było parę błędów ale da sie przeżyć.
Outro - Ładne nic więcej 8/10
Muzyka - Ładnie dobrana, lecz nie każdemu podejdzie do gustu 8/10
Stunty - Dobre, troche starych ale jest GIT! 7+/10
Ocena końcowa : 8/10 :) Gratulacje, genialny vid!
_________________
 
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5972 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2008-11-04, 20:10   

StrangereQ napisał/a:
film, przypomina mi klimaty [PKS]Cennexion.


sorry kolego ale po pierwsze to był PKS&SS Connexion
i sorry ale nie ma porównania. i jestem na 99% że chodziło ci o nowe perspektywy o ile sie nie myle new prospects
co do filmu to editne jutro albo nocą :)
_________________
 
 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6208 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2008-12-01, 21:47   

Cóż, sporo starych stuntów jednak można to znieść, montaż bardzo dobry a muzyka taka sobie średnia jak na mój gust.

montaż 9/10
stunty 6+/10
muzyka 4/10
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka