Poprzedni temat «» Następny temat
Modyfikacja PKS, czyli GTA: San Andreras według PKS
Autor Wiadomość
radwak 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 5783 dni temu
Posty: 129

Punkty: 450
Wysłany: 2008-12-30, 21:48   

a jak by cos zrobic takiego jak w vc co jest ten balon albo samolot z jakims napisem i tam napisac PKS albo cos innego
_________________

 
 
     
Westee 
Nowicjusz



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 35

Punkty: 2640
Wysłany: 2008-12-30, 21:49   

Gęsior czy to będzie przy każdym B-Shocie? Jak tak to aj się zabieram do przerabiania wszystkich plików txd należących do Burgera :D Tylko powiedzcie jak ma się to teraz nazywać :D
 
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6290 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2009-01-03, 01:22   

Ok chętnie wam pomogę jeśli chcecie :) Powiedzcie tylko co mam chwycić w obroty :)
Ps Zabieram się za pociąg z grafitti PKS jak coś :) rezultaty końcem tygodnia albo początkiem następnego .
_________________
 
 
     
Westee 
Nowicjusz



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 35

Punkty: 2640
Wysłany: 2009-01-09, 16:28   

ymmm jak wam idą modyfikacje? ponewiaż przez 3 dni jakies było tu totalne poparcie a teraz cisza
 
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6290 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2009-01-10, 06:37   

Ja siedzę nad pociągiem ale muszę zdobyć remapa bo tak to totalna klapa będzie.

Ps. Można by zrobić listę w 1 poście co chcemy zrobić a co już zrobiliśmy i odznaczać jak ktoś zrobi itp.
_________________
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6576 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-01-10, 20:16   

Zrobię modyfikację z wagonem, ale potrzebuję parę dni. Wrzucę coś ze swojej pracy w przyszłym tygodniu, prawdopodobnie w weekend.
Potrzebujemy kogoś, kto zrobi loadscreeny. Kto jest chętny?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6290 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2009-01-10, 23:31   

Jak byś tylko miał remapa na wagon to ja mogę zrobić bo mam kilka pomysłów a co do loadscreenów to popatrzę

Ps chodzi ci o te główne czy te wczytujące save ?
_________________
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6576 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-01-11, 00:06   

O wszystkie, które są w grze, ale jeżeli będzie więcej ludzi, to możemy przygotować projekt i podzielić pracę. Co wy na to, aby do takiej modyfikacji przygotować specjalnie krótki film (tkaie intro, zamiast znanego z gry) z nieskomplikowaną fabułą, albo bez fabuły, najważniejsze powinny być w takim filmie przecież stunty. = ) Myślę więc, że powinny być tam stunty najbardziej znanych stuntrów z PKS. Jeżeli ktoś grał w THPS, to napewno pamięta intra z tej serii gry. Tam jest przedstawiony każdy skater, parę najlepszych i najbardziej znanych tricków, każdy się czymś różni i odróżnia danego skatera od reszty. Takie intro nie powinno być długie; myślę, że maksymalnie do 2 lub 3 minut. Oczywiście tak samo będzie podział na stunterów a nie stunty, czyli każdy stunter będzie przedstawiony osobno, dzięki czemu będzie możliwe poświęcenie odpowiedniej uwagi na każdego stuntera. Dobrze by było przygotować kilka stuntów, które się wyróżniają i wryły się w pamięć. W SOTM jest sporo takich stuntów. ; )
Co o tym myślicie? Dodacie coś od siebie?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6290 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2009-01-11, 09:19   

Ja jestem całkowicie za podziałem prac lecz jestem też bardziej od strony graficzno-projektowej niż stunterskiej wiec chętnie mogę wam pomóc :)
_________________
 
 
     
Westee 
Nowicjusz



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 35

Punkty: 2640
Wysłany: 2009-01-11, 14:34   

heh :D Ja pracuje and skryptem, i może udałoby mi się zrobić takie kilka misji an telefon które nie przeszkadzały by w stuntach. Chodzi poprostu że podchodzisz do telefonu, i bierzesz misje w stylu stunterskim typu: Dostań się na budynek itp :D Ale jeśli chodzi o to to zostawcie to mnie :D Criben chciał robic loadscreeny. I nie wymyslajcie misji stunterskich xD Narazie to ja muszę sam trochę popracować nad skryptem :D
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6576 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-01-12, 00:11   

Bardzo dobry pomysł. Daj znać, kiedy będzie już cokolwiek konkretnego! = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6047 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2009-01-12, 09:35   

Może jakiś CLEO mod? Coś alla Dannye.scm, tylko w tym przypadku np. PKS.cleo.

Do rzeczy. Co ma zawierać? Zapis pozycji, odczyt przez skróty. Do tego własny panel w textdraw gdzie do wyboru są opcje ghosttown, zapis pojazdu, destroy pojazdu, vehgod, spawner (po wpisaniu id, nazwy? a może małe menu? :) ). I kilka innych fajnych funkcji typu teleport między miastami, przełącznik między vinylami (wrzucamy do jakiegoś katalogu pliki .txd jak NRG, po czym w grze sobie wczytujemy daną skórkę motocykla). Wszystko a zwłaszcza to ostatnie to jest wyższa liga, ale pisanie w cleo3 nie wygląda tak źle (sam napisałem kilka "ciekawych" funkcji). O tyle ciekawe, że cleo nie koliduje z scm, i można odpalić mod na jakimś save 100% itp.
_________________


 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6576 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2009-01-13, 22:13   

Udało mi się poprawić nieco moją poprzednią modyfikację PKS Shot. Pamiętacie to jescze? ; }



Teraz wygląda nieco lepiej, bo już nie 'świeci' tak jak kiedyś. Dodałem trochę cienia. = )

Zrobiłem modyfikację do freiboxa. Teraz możliwe jest umieszczenie na ścianach jakiejś fajnej grafiki. Na razie oznaczyłem strony literami.
Zrobiłem parę zdjęć dla sprawdzenia.
http://gesior7.fotosik.pl/albumy/571060.html
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6290 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2009-01-14, 13:03   

Jak byś mógł to wyślij mi tą modyfikacje na PW, postaram się dodać kilka artów .
_________________
 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6386 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2009-01-14, 17:10   

Gesior7 napisał/a:
Co wy na to, aby do takiej modyfikacji przygotować specjalnie krótki film (tkaie intro, zamiast znanego z gry) z nieskomplikowaną fabułą, albo bez fabuły, najważniejsze powinny być w takim filmie przecież stunty. = ) Myślę więc, że powinny być tam stunty najbardziej znanych stuntrów z PKS. Jeżeli ktoś grał w THPS, to napewno pamięta intra z tej serii gry. Tam jest przedstawiony każdy skater, parę najlepszych i najbardziej znanych tricków, każdy się czymś różni i odróżnia danego skatera od reszty. Takie intro nie powinno być długie; myślę, że maksymalnie do 2 lub 3 minut. Oczywiście tak samo będzie podział na stunterów a nie stunty, czyli każdy stunter będzie przedstawiony osobno, dzięki czemu będzie możliwe poświęcenie odpowiedniej uwagi na każdego stuntera. Dobrze by było przygotować kilka stuntów, które się wyróżniają i wryły się w pamięć. W SOTM jest sporo takich stuntów. ; )
Co o tym myślicie? Dodacie coś od siebie?


Mogę wystąpić w tym pomyśle. Każdy członek PKS'u ma swój styl, przedstawiający kreatywność albo zaangażowanie w jedną metodę (przykładowo - Skamer i grindy ;) ) Pomysł jest bardzo dobry, jednak proponowałbym zrobić "Tutorial place" czyli miejsce na mapie (najlepiej przy save), w którym będą specjalne "wejścia" (czyli podobne koła, jak do misji) i będą tam się wyświetlały tutoriale w formie cut- scenek, a na koniec jakiś stunt do zrobienia z danej techniki. Czy przekształcić w jakiś sposób jedną ze szkół.
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka