Poprzedni temat «» Następny temat
NOWA STRONA ZE SUTNTAMI W ROLI GŁÓWNEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Autor Wiadomość
focus102 
Nowy użytkownik


Wiek: 30
Dołączył: 6562 dni temu
Posty: 2
Skąd: Łomża

Punkty: 30
  Wysłany: 2006-10-10, 16:30   NOWA STRONA ZE SUTNTAMI W ROLI GŁÓWNEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:569: POWSTAŁA nowa strona ze stuntami w roli głownej. (jest jeszcze w budowie) LINK> http://www.stuntomania.yoyo.pl/
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-10-11, 17:06   

widać, że jest w budowie. co ma się na niej znajdować? kiedy ma powstać? jak ma wyglądać?
 
     
focus102 
Nowy użytkownik


Wiek: 30
Dołączył: 6562 dni temu
Posty: 2
Skąd: Łomża

Punkty: 30
Wysłany: 2006-10-13, 12:31   

:569: Mają sie na niej znajdować popisy kaskaderskie(stunty) w tej chwili nie ma jeszcze żadnego, ale niedłudo sie ukarze :568: ZAPRASZAM !!!! :568:
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2006-10-13, 15:14   

hmm... nie lepiej nie zamieszczać ich tu? (sądzę, że tak by było łatwiej i lepiej ;) )
 
     
VIP|Kanosh 
Przyjaciel



Wiek: 33
Dołączył: 6531 dni temu
Posty: 300
Skąd: Białystok

Punkty: 5780
Wysłany: 2006-10-13, 20:49   

Taka nowa moda - robić stronę dla kazdego filmu:/
_________________
Talk, it's only talk
Arguments, agreements, advice, answers,
Articulate announcements
It's only talk
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2007-02-01, 12:42   

Hmmm, hiedy zaczęliście modernizację strony?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
przemax 
Lewa ręka mafii postowej



Wiek: 32
Dołączył: 6290 dni temu
Posty: 372
Skąd: Matrix

Punkty: 5065
Wysłany: 2007-02-01, 14:13   

a kto będzie na tej stronie umieszczał te filmy?? Sam będziesz robił i umieszczał??...
_________________
CPU:AMD AthlonII X4 620@3.2ghz
MOBO:Gigabyte M720
GPU:HD 6850
RAM:2x 2gb ddr3
HDD:Samsung 500Gb
PSU:Corsiair CX 430

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2007-02-01, 22:48   

lol, strona rusza od nowa, aje nie wiem po co :P
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-02-01, 22:55   

Ciekawsotka - LukeSkywalker piszą z tego samego komputera. Ciekawostka2 - na tej stronie administratorem (i jednym z dwóch zarejestrowanych userów) jest thelukasek - nie focus... :566:
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2007-02-01, 22:58   

:O lol, nawet nie zauważyłem tego.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2007-02-01, 23:01   

Drool napisał/a:
Ciekawsotka - LukeSkywalker piszą z tego samego komputera. Ciekawostka2 - na tej stronie administratorem (i jednym z dwóch zarejestrowanych userów) jest thelukasek - nie focus... :566:


1. Co to ciekawsotka
2. Kto pisze na jedym kompie z LukeSkywalkerem ?
3. thelukasek nie jest LukeSkywalkerem
4. thelukasek był na tej stronie od jej początku ( i napisał do mnie na gg tuż po starcie strony żebym się tam zarejestrował - nie było to gg LukeSkyalker'a ) a wtedy LukeSkywalker nie wiedizał co to stunt.
5. Możesz skończyć podejrzenia i wyszukiwanie afer co do Sky'a tylko dlatego że nie lubisz Sky Studios ?
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6530 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-02-01, 23:28   

Widać że ludziom się nudzi i mnożą bezsensownie strony bo chcą być wielcy :X
_________________

 
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2007-02-02, 07:35   

Pomysł z robieniem takiej strony jest w gruncie rzeczy bez sensu i bez potrzeby ale ja nie widze w tej stronie nic złego. Może zakładają strone studia tak jak kiedyś my? Może będa chcieli się uczyć i być takim jakimi my jestesmy teraz. Wolny kraj, chcą zrobić strone? robią strone a to że nie wychodzi im to najlepiej - przeciez dopiero zaczynają a właściwie jeszcze nie zaczęli więc może dajcie im szanse patrząc na nasze początki ( oprócz Skamera i Przemax'a ) też nie były dobre, ja miałem napis "replay" w First Step i "www.fraps.com" we wszystkich Playgroundach i po mnie tak nie jeżdżono jak teraz po stunterach, to że ktos nie umie usunąc napsiów z gry nie znaczy że nie umie robić stuntów.
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-02-02, 07:59   

Macius_ napisał/a:
1. Co to ciekawsotka


Ciekawostka to wyraz pochodny od ciekawość oznaczający przedmiot naszego zainteresowania.

Macius_ napisał/a:
2. Kto pisze na jedym kompie z LukeSkywalkerem ?


Na tym samym kompie pisali LukeSkywalker i focus102.

Macius_ napisał/a:
3. thelukasek nie jest LukeSkywalkerem


Hmm... to chyba dobrze? Albo i nie? Po prostu nim nie jest i dobrze, że to wiemy.

Macius_ napisał/a:
4. thelukasek był na tej stronie od jej początku ( i napisał do mnie na gg tuż po starcie strony żebym się tam zarejestrował - nie było to gg LukeSkyalker'a ) a wtedy LukeSkywalker nie wiedizał co to stunt.


To argument potwierdzający, że to dwie różne osoby. Prawda.

Macius_ napisał/a:
5. Możesz skończyć podejrzenia i wyszukiwanie afer co do Sky'a tylko dlatego że nie lubisz Sky Studios ?


Jak zwykle podejrzliwy i wyczulony na sprawy Sky. Nie - to nie ma NIC wspólnego ze Sky. A Sky Studios jak najbardziej lubię, prócz Twojego postępowania odnośnie właśnie tego studia - dokładniej bycie w dwóch studiach naraz, pisanie do członków PKS, aby przeszli do Sky... to chyba nie jest w porządku. :/ Ciekawostką jest to, że piszą z tego samego komputera. A że jest zbieżność nicków...

PS. Pewnie wywołałem następną wojnę, ale widać, że Macius_ nadal nie wie nic o swoich błędach i naszych stosunkach ze Sky. Ale cóż... :|




A teraz druga sprawa. Yama - chodzi Ci o pozycjonowanie? Niestety muszę stwierdzić, że nie jestem w tej kategorii obeznany i chyba jedyny (mój) sposób to danie większych opłat za wchodzenie na stronę. xP A na to nas nie stać. :| Jeżeli ktoś się na tym zna - jestem jak najbardziej za wypozycjonowaniem nas jak najwyżej. :) :
 
     
Macius_ 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 31
Dołączył: 6572 dni temu
Posty: 373
Skąd: z Łomży

Punkty: 8840
Wysłany: 2007-02-02, 08:56   

Drool napisał/a:
Macius_ napisał/a:
1. Co to ciekawsotka


Ciekawostka to wyraz pochodny od ciekawość oznaczający przedmiot naszego zainteresowania.


1. Nie tylko nie popisałes się przy pisaniu ale tez przy czytaniu, tu jest CIEKAWSOTKA! a tego słowa już nie rozumiem

Drool napisał/a:
Na tym samym kompie pisali LukeSkywalker i focus102.


2. Po czym to wnioskujesz ?

Drool napisał/a:
Jak zwykle podejrzliwy i wyczulony na sprawy Sky. Nie - to nie ma NIC wspólnego ze Sky. A Sky Studios jak najbardziej lubię, prócz Twojego postępowania odnośnie właśnie tego studia - dokładniej bycie w dwóch studiach naraz, pisanie do członków PKS, aby przeszli do Sky... to chyba nie jest w porządku. :/ Ciekawostką jest to, że piszą z tego samego komputera. A że jest zbieżność nicków...

PS. Pewnie wywołałem następną wojnę, ale widać, że Macius_ nadal nie wie nic o swoich błędach i naszych stosunkach ze Sky. Ale cóż... :|


3. Widzę że tobie nie da się przetłumaczyc a może porostu nie umiesz powiedzieć ze jestes w błędze ale cóż wytłumacze wszytko ktrótko i raz na zawsze. Więcej nie zabiore głosu w temacie Sky'a.

- "podejrzyliwy" to złe słowo poprostu nie chce żeby znowu stało się cos Sky'owi bo nic złego nie zrobili a LukeSkywalker to leader Sky'a więc rzeczy związane z nim sa również rzeczami Sky'a.
- "wyczulony na sprawy Sky" - to właśnie ja.
- "Nie ma nic wspólnego ze Sky" - cieszy mnie to tylko szkoda że wcześniej tego nie napisałeś. ( w chwili pisania tych związków strony stuntomania z Luke'iem )
- " Sky Studios lubie" - wreszcie.
- "bycie w dwóch studiach naraz" - wtedy kiedy byłem w dwóch studiach naraz NIE BYŁO ZABRONIONE jak zabroniłeś odszełem ze Sky'a i pomagam im tak jak Yama.
- "pisanie do członków PKS żeby przeszli do Sky'a" - po pierwsze to nei miało miejsca nigdzie poza gg. Był to mój numer co nieoznacza że to ja pisałem ( ten kto pisał sie przedstawił w rozmowie ). Jedynym z członków PKS jakiego namawiał mój numer gg do przejścia do Sky'a to Yama. Więc nie członków tylko członka. Reszta werbowanych NIE należała do żadnego studia.
- " to nie jest w porządku" - wiem i dlatego tego NIE robiłem ( mowa o nakłanianiu członków PKS do przejścia do Sky'a ) Chyba pomyliłeś mnie z Maciejetem.
"piszą z tego samego komputera" - czemu tak sądzisz ? argument i osobiście nie widze w tym nic ciekawego a napewno nie jest to "ciekawsotka".
-" że jest zbieżnośc nicków..." - dokończ to zdanie, może dlatego ze obaj mają na imie Łukasz naelezy ich ukarać co ?





A teraz jak to było ze Sky'em i ze mną, Przepraszam i obiecuje to ostania moja wypowiedź w tej spraawie.


1. Dzień powstania Sky. Wieczorem Luke z bratem zakładają studio.
2. Dzień później. Spox( możecie nie znać ) i Luke przychodzą do mnie w sprawie nakręcenia filmu na lekcje j.polskiego. Luke mówi o Sky studiu. Zastanowiłem się czy kiedyś w naszym regulaminie nie było wzmianki o byciu w dwóch studiach? NIE MA, więc czemu miałbym nie pomóc koledze? Wstąpiem do Sky razem ze Spox'em.
3. Parę dni później Drool dowiedział się o Sky. Myślał przez następny tydzien co z tym fantem zrobić ( to kolejny powód dla którego ciągle czekamy na Stuntmanie ) aż jak to powiedził pewnego razu mi w szkolnym sklepiku " głowa go robolała od tego wszytkiego" jesli nadal Cie boli to Naproxen jest niezły na bóle.
4. Życie Sky'a toczy sie własnym torem. Robimy film na Polski, rektrutujemy członków. ( Wtedy zaszły te rozmowy przez moje gg gdyż wtedy Luke był u mnie i robiliśmy ten film fabularny i nie zapraszaliśmy członków PKSu tylko różnych niezrzeszonych stunerów i Yamę który nie wiem czy wtedy jeszcze nie był niezrzeszony ) Mamy już ponad 10 członków. Droolowi wyraźnie się to neispodobało. Maciejt w między czasie dołącza do Sky ciągle będąc w PKsie co nie jest jeszcze zabronione.
5. W końcu jakas decyzja po tygodniu myślenia Droola. Zabronił mi byc w dwóch studiach naraz, podobnie jak Maciejetowi. W regulaminie nie ma o tym wzmianki ciągle az do dziś ( 02.02.07 ) Mozna więc nawet pomyśleć że to nieprawomocna decyzja ale my sie do niej stosujemy. Maciejet wybrał Sky ( bez moich nacisków ). Mi było się troche trudniej zdecydowac bo po takim zachowaniu Drool'a ( nie mam tu nic do Ciebie tylko do twojej niespostrzgawczości i niestosowaniusię do regulaminu ) nie widziałem co zrobić.
6. Luke wie że Maciejet zostaje w Sky ale jeszcze nie zna mojej decyzji.
7. Jakiś tydzień potem, podejmuję decyzję o czonkostwie w PKS'ie jednak niestety nie powiediząłem o tym Luke'owi - zapomniałem to już jest wyjaśnione z nim.
8. Życie w PKSie wraca do normy wszycy trzewieją po tej sprawie Droola głowa przestała go bolec ale nei na długo.
9. Na forum wkracza Luke wciąż niewiadząc o tym w jakim jestem studio. Mówi że go zrobiem w niewazne co a ja ( serio ) zapomniałem mu o tym powiezieć. Cała sprawa ożywa wraz z jękiem Droola: "o nie, moja głowa znów boli przez tego Sky'a!"
10. Wyjaśniwszy sobie wszytko sprawa wraca do porządku dziennego Luke rozumie moją decyzje ale ma pretencje ( słuszne ) że mu o tym nie powiedziałem. Drool zażył apap i mamy Happy End.


KONIEC
więcej nie będę tego wyjasniał mozecie to wydrukowac i jak tylko zacznie was męczyć ta sprawa przeczytać plan wydarzęń Sky Studios i moich powiązań z nim.
Prośba do Drool'a - uaktualnij regulamin zanim znów ktoś będzie musiał się tak bronić jak ja, i żeby cię znów przez to głowa nie rozbolala i żeby to nie spowalniało ( o ile to mozliwe ) prac nad Stuntmanią.
Przepraszam wszytkie osoby biorące udział w tym poście za ewentulane utarczki słowne obrażenia mniej lub bardziej dotkliwe i małe dogadywanki z mojej strony
_________________
For No Reason
Thrash
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka