Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:02
[PKS] aPoKalipSa
Autor Wiadomość
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-03-30, 15:54   

Hmm ... Ja mam całkiem odmienne zdanie co do tego projektu .
PKS już nie jest tym żywym teamem jak to było kiedyś , lecz ja się z tego bardzo ciesze , Nie zależy mi na wielkiej sławie , lub głupim dążeniu do czegoś co tak naprawdę na końcu nie ma znaczenia . PKS jest miejscem w którym kiedy jest ochota na zrobienie vidu - robimy go , nie ma jej - nie robimy . Zasady są proste , wiadomo każdy włożył coś od siebie w ten projekt a uwierzcie mi nie było łatwo z wydaniem tego filmu. Każdy z nas osobna pokazał już wystarczająco wiele , i jakimś cudem znalazł się tutaj w tym teamie , dlaczego ? Bo moim zdaniem jest to miejsce w którym można odpocząć , doszedłem do tego teamu ponieważ nie mam dość czasu i chęci na vid co miesiąc , a tutaj mam luz , jesteśmy tutaj , zrobiliśmy vid i z tego się cieszymy , że poziom już nie tak zachwyca jak rok , dwa a może trzy lata temu , co z tego ?
Trudno jest wytłumaczyć to co mam na myśli , chyba musielibyście tutaj być w tym teamie . Podsumowując moja taką notkę odbiegającą od filmu troszeczkę powiem tylko że My czyli całe PKS zrobiliśmy już swoje , zdobyliśmy szacunek i uznanie, myślę że to się liczy najbardziej . . . A nowy Vid najbardziej odsłania to że stunting jest zabawą a nie ciągłym robieniem stuntów po kilkanaście godzin ... Wiele osób o tym zapomina .

Teraz może coś o montażu itp, Mianowicie montaż mi się podobał , trochę dziwi mnie że zajął Sebie tyle czasu bo nie jest wielkim pro elo montażem ale cóż . Bywa i tak , więc podobał mi się bo był prosty i ciekawy .
Ocenianie stuntów chyba nie należy do członków PKS , tak uważam , więc czekam na krytykę od reszty . Dziękuję .

PS: Dzięki za openera ;)
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
VIP|DS 
Przyjaciel



Wiek: 32
Dołączył: 5894 dni temu
Posty: 470
Skąd: Ostrołęka

Punkty: 460
Wysłany: 2009-03-30, 17:18   

Mi wasza produkcja bardzo się podobała. Aż łezka w oku się zakręciła mi, kiedy zobaczyłem G7, czy Skamera? A dlaczego? Może dlatego, że zżyty jestem z PKSem. 4 razy byłem pod waszymi skrzydłami. Film podobał mi się bardzo. Najlepszy trick, jaki wyłoniłem to trick Streema na samym końcu. Reszta stuntów była dobra, bądź bardzo dobra. Naprawdę fajnie, że wydaliście coś nowego.

Jedyne co mnie zasmuca to to, że waszych filmów jest nie wiele. Widziałem co napisał Dash wyżej i szanuję to. Jednakże was ogląda mi się najfajniej, bo w waszych filmach 98% to moi znajomi w tym jakieś 10% to staaaarzy znajomi, z którymi się kiedyś było we wspólnym Teamie. Naprawdę fajnie panowie! A co mi tam, 8/10
 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5915 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2009-03-30, 17:26   

Skamer - te 9 stuntów, o czym wspomniałeś. Nie wiem jak reszty, ale te moje dwa stunty, o któych nie zapomnę napewno zmieniłyby niektóre wypowiedzi. No cóż, Seba nie zmontował - jego problem, mam nadzieję że pierwszy i ostatni raz montuje crew vid.
 
     
VIP|Michu 
Przyjaciel



Wiek: 31
Dołączył: 6133 dni temu
Posty: 906
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 2530
Wysłany: 2009-03-30, 18:33   

Gdzie, co ? 3/10 lol

Nie stuntuję już ponad miesiąc a poziom skacze i skacze, kilka stuntów było naprawdę dobrych, szczególnie TB Skamera którego pamiętam jako "chu**wego" (Próbowałem go kiedyś ale po kilku próbach zrezygnowałem). Ostatni stunt Streema świetny, montaż taki sobie... Szczególnie najbardziej rozbraja mnie "ciemna sceneria" w niektórych stuntach...
Przecież taki montaż to tylko marnotrawstwo stuntów kolegi z teamu, nic nie widać - to tak jakby tego stunta w ogóle w filmie nie było, a pomyśl sobie że ktoś męczył się nad nim tydzien czy ileś tam... Ja bym tak nie mógł.

Muza może być, ogólnie to pierdzielnę tutaj prosto z mostu 7-/10
 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5785 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-30, 19:45   

Jeżeli się komuś montaż podobał, to jestem zaskoczony, gniot totalny, a ludzie się zachwycają. Wiem, że PKS, tu nikt tego w sposób racjonalny nie ocenia, dajcie to na jakieś forum z normalnym poziomem, zobaczymy czy się ludzie będę zachwycać.

Michu, oceniłem montaż, nie oceniam stuntów, więc jeżeli ktoś się tym sugeruje, to niech doda te 2,3 oczka, ale jeżeli ktoś odwala takie coś, to stuntów praktycznie nie zauważasz, człowiek zaczyna się zastanawiać dlaczego ciągle czyta się na forum posty o genialności montażystów, a PKSowski filmik zmontowano w ten sposób. Litości.

I to pierdzenie pseudofilozoficzne, ludzie, to tylko źle zmontowany filmik...
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-03-30, 19:56   

Rolek , twoje zdanie jest takie że montaż jest kompletnie do bani , niektórzy mogą mieć całkiem inne zdanie na ten temat więc twoje "pseudofilozoficzne" teksty też tutaj chyba nie są na miejscu , bo każdemu się podoba co innego ., niektórzy lubią ponawalać efektów , niektórzy tylko kilka włożą ale tworzą ten klimat filmu .
Montaż może nie zachwycał tak bardzo jak filmu Ghosta ale napewno nie był aż tak kiepski w moich oczach , tak jak Ty to mówisz .

Pozdrawiam .

btw. ktoś na to zastępcze GTAS wrzucił nasz vid ?
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
Tracker 
Maniak postów



Dołączył: 5745 dni temu
Posty: 201

Punkty: 14310
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2009-03-30, 20:09   

Film wypadł bardzo dobrze moim zdaniem .
Muzyka nie najgorzej się się słuchała .
Montaż normalny nie (Na*e**** efektami jak niektórzy lubią)

Moja ocena wynosi 8/10
Good Job PKS :> !
 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5785 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-30, 20:30   

Dash napisał/a:
więc twoje "pseudofilozoficzne" teksty też tutaj chyba nie są na miejscu , bo każdemu się podoba co innego


Przepraszam, ale gdzie Ty w moich wypowiedziach dostrzegasz jakiekolwiek filozoficzne elementy ? Ja nie dorabiam do niczego żadnej filozofii, to Wy to robicie, więc jeżeli już coś mówisz, piszesz, to pomyśl, nie wystarczy rzucić, powtórzyć to co ktoś napisał, to nie jest pyskówka, to nie działa w ten sposób. Mnie tanimi sztuczkami dyskusyjnymi nie zatniesz, więc jeżeli już dyskutujesz, dyskutuj.

Piszę tak, ponieważ bawi mnie to smęcenie Wasza, ludzie, ja rozumiem, że PKS, ale po innych, identycznie wyglądających filmikach jedziecie jak kombajn po polu. Ostatnio tu nie można było dać niczego co nie zawierało kilograma efektów, przejść, czy innych dupereli z programów za kilka tyś $, bo automatycznie oceny leciały do 5/10, a teraz ktoś spartolił montaż i ludzie się zachwycają. To jest poziom pierwszych produkcji z _F, a nie montaż.

Interesujące, PKS wypuszcza kilka dobrych filmików, a później leci z gniotem i teraz wmawia się wszystkim, że gorszy film to pozytywny element, od kiedy tendencja spadkowa jest czymś pozytywnym ?
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
Ostatnio zmieniony przez Rolek 2009-03-30, 20:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-03-30, 20:40   

Nie wdaję się z Tobą w żadną pyskówkę , Raczej Ty prowokujesz do tego , bo ja nie miałem takich zamiarów . Dobra nie róbmy tutaj offtopa, tylko dajmy ludziom ocenić , jak większość oceni wtedy takie wnioski można wyciągnąć ale nie teraz , kiedy zaledwie kilka osób się wypowiedziało .

Sry za odbiegnięcie od tematu .
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5785 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-30, 20:43   

Dash napisał/a:
Nie wdaję się z Tobą w żadną pyskówkę , Raczej Ty prowokujesz do tego , bo ja nie miałem takich zamiarów .


Dash, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i jeszcze raz i jeszcze raz, a teraz powiedz mi, gdzie ja napisałem, że wdajesz się ze mną w jakąkolwiek pyskówkę, napisałem, że to nie jest pyskówka, więc nie wystarczy napisać odwrotność moich słów, aby wypowiedź miała sens. Dyskutujemy o filmiku, więc gdzie tu widzisz jakikolwiek offtop ?

[ Komentarz dodany przez: Yama: 2009-03-30, 21:45 ]
Poszli mi stąd, obaj :)

A idź sobie sam ;)
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2009-03-30, 21:29   

Rolek napisał/a:
Dash napisał/a:
Nie wdaję się z Tobą w żadną pyskówkę , Raczej Ty prowokujesz do tego , bo ja nie miałem takich zamiarów .


Dash, przeczytaj jeszcze raz to co napisałem i jeszcze raz i jeszcze raz, a teraz powiedz mi, gdzie ja napisałem, że wdajesz się ze mną w jakąkolwiek pyskówkę, napisałem, że to nie jest pyskówka, więc nie wystarczy napisać odwrotność moich słów, aby wypowiedź miała sens. Dyskutujemy o filmiku, więc gdzie tu widzisz jakikolwiek offtop ?

[ Komentarz dodany przez: Yama: 2009-03-30, 21:45 ]
Poszli mi stąd, obaj :)

A idź sobie sam ;)


Ty chcesz tu kogoś wyrolować? Lepiej skołuj jakieś argumenty gruntujące twoje zdanie.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5785 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-30, 21:38   

Gesior7 napisał/a:

Ty chcesz tu kogoś wyrolować? Lepiej skołuj jakieś argumenty gruntujące twoje zdanie.


Podałem ich mnóstwo, ale do tego należałoby spojrzeć na film z perspektywy ogólnej, a nie piedestału PKS. Aktualnie to rolujecie siebie samych, udając, że zrobiliście coś prezentującego dawny poziom. To tylko głupi filmik, zabawa, zamiast powiedzieć, fakt, stać nas na coś lepszego, spieprzyliśmy sprawę, dorabiacie do tego jakąś tanią filozofię o reaktywacji. Stek bzdur i tyle. Więc zamiast bawić się słówkami [vide wyrolować], pomyśl Gesior7 czy aby na pewno nie krzywdzisz swoją oceną rzeczy, które naprawdę na tą 10 zasługują.
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6354 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2009-03-30, 22:00   

Rolek napisał/a:

Podałem ich mnóstwo, ale do tego należałoby spojrzeć na film z perspektywy ogólnej, a nie piedestału PKS.

Oto perspektywa ogólna:
Obecny PKS jest to 10% PKSu z lat świetności (Najlepsi odeszli w chwale / bądź nie).
Obecna sytuacja PKS jest na prawdę nieciekawa ze względu zdziesiątkowanie team'u oraz nieustanne zmiany składu. Łatwo jest mówić o zgranej grupie gdy siedzi się na trybunach i "drze mordę".

Rolek napisał/a:
Aktualnie to rolujecie siebie samych, udając, że zrobiliście coś prezentującego dawny poziom. To tylko głupi filmik, zabawa, zamiast powiedzieć, fakt, stać nas na coś lepszego, spieprzyliśmy sprawę, dorabiacie do tego jakąś tanią filozofię o reaktywacji. Stek bzdur i tyle.

Nic nie udajemy. Ten film zaprezentował nasz poziom. Stać nas na coś lepszego lecz ten film nie jest "gwoździem do trumny" ani "trupem w szafie" Twoje zdanie jest błędne i krzywdzące. To nie jest reaktywacja ? To nie tania filozofia tylko fakt. "Stek bzdur" możesz sobie na obiad ewentualnie zjeść.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
WOS 
Aktywny amator


Wiek: 36
Dołączył: 5636 dni temu
Posty: 167

Punkty: 390
Wysłany: 2009-03-30, 22:14   

Ten oto vid pks'u może nie był taki super jak np. Connexion, ale trzymał poziom. Intro, no cóż tutaj już było gorzej, te napisy i wyrenderowane z 3ds max'a klony cj'a nie wyglądały za fajnie. Montaż był ładnie spasowany z muzykąi tutaj wielki plus. Muzyka też mi się spodobała.

Więc tak:
Stunty: 7/10
Montaż: 7,5/10
Muzyka: 7/10

Za wszystko mogę dać spokojnie +7/10 :)
_________________





[Zapraszam Serdecznie![/

 
     
Dogger 
Postrach forum



Wiek: 30
Dołączył: 6148 dni temu
Posty: 1473
Skąd: Wrocław

Punkty: 2727
Wysłany: 2009-03-31, 08:15   

Tak to jest jak nie pozwala się mi montować filmu :(
Choć mi osobiście się podobał, głosy niektórych mówią same za siebie.
Montaż nie był powalający, a szczególnie brzydkie było intro, ale nie można się przyczepić do wielu rzeczy.
Stunty. W tym miejscu nie zgodzę się praktycznie z każdym z was. Wg. mnie były on całkiem dobre. Może np. taki Skamer, po prostu oczekiwał za wiele, ale jak dla mnie to poziom PKS jest właśni taki jaki jest.
Jedyna rzecz która mogła odrzucić to muzyka. Katastrofa.

Za film spokojnie mogę dać 7+/10.
_________________
If you wanna be the best, you need to take out the best.
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka