Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Skamer
2010-09-18, 12:02
[PKS] aPoKalipSa
Autor Wiadomość
$eba 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 6110 dni temu
Posty: 237
Skąd: aleksandrów kujawski

Punkty: 2394
Wysłany: 2009-03-28, 23:17   [PKS] aPoKalipSa



Po długiej (naprawdę długiej) braku aktywności teamu PKS nadszedł czas, aby wypuscić nowy crew movie. Trwało to naprawdę długo, lecz powiodło się. Mam nadzieję, że film spełni wasze oczekiwania i was nie zawiedzie :D
Z tego miejsca chciałbym przeprosić cały team za moje lenistwo i brak aktywności.
Również chciałbym bardzo mocno podziękować Skamerowi za pomoc prawie we wszystkim :P i luv u man xD

Więc bez niepotrzebnej paplaniny przedstawiam wam film:
Download HQ
Download HQ2
YOUTUBE - bez dźwięku.
VIMEO - podziękowania dla Skamera ?


ENJOY it :D
_________________

Ostatnio zmieniony przez Skamer 2009-03-29, 21:42, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6353 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2009-03-28, 23:17   

W końcu zabrałem się za ocenę stuntfilmu.

Z początku mogę być zadowolony z jednego. Konkretnie z nazwy. Bardzo dobrze, że "aPoKalipSa" nie jest niczym fałszywym. Dawno też nie widziałem lepiej dopasowanej nazwy do sytuacji PKSu, która ma bardzo wyraźne odzwierciedlenie w tym filmie.


Stunty:
Panowie - Padamy. Nie wiem czemu czuję się najbardziej winny za to. $eba absolutnie nie mam Ci za złe to, że projekt ten do końca doprowadziłeś (z resztą ja też się bardzo oto starałem).
W filmie bardzo zarysowała mi się monotonia stuntingu. Pod względem stuntów muszę sam przyznać, że tak bezbarwnego stuntmovie już dawno nie oglądałem. Bump , grind , p2b , bump , grind itd. Ja też dodałem coś od siebie, i są to triki za którymi sam nie przepadam.
Słabość jest widoczna gołym okiem. Mimo to podziwiam $ebe , Streema , Raziela bo na pewno dali z siebie wszystko. Jednak to wszystko zjadł ząb czasu (oldy) albo samego stuntera (Ja ; / ) . Jak w każdej produkcji znajdziemy "rodzynki" więc nie mogę powiedzieć, że poszczególne stunty nie zaimponowały mi jednak to nadal nie jest to.
9 stuntów nie ujrzało światła dziennego lecz nie wiem czy by coś polepszyły. (może ? )


Montaż:
Intro na początku zdawało mi się ciekawe. Po obejrzeniu go 5 raz stwierdziłem, że jej trudność wykonania w ogóle nie przekłada się na efekt. Podziwiam $ebe, że chciało mu się wgrywać poszczególne modele 3d (postaci, loga napisów) jednak to wszystko nie wyszło estetycznie.
Main: Nie wiem czy jestem niezrównoważony jednak mnie montaż się spodobał. Nie jest ani przesadzony ani zupełnie gładki dla mnie w sam raz.
Outro: <rozpacz>Gdzie są stunty outro ? :( </rozpacz> | Thx za Thxy :/

Muzyka:
Intro - na prawdę dobry kawałek i prawie dobrze wykorzystany
Main - W porządku. Montaż nadążył za utworem. Brakuje mu tylko długości na pomieszczenia all stuffu i zaspokojenie "ryczących lwów".
Outro - Gdy usłyszałem tą prostą melodie od razu pomyślałem "To już koniec ! miło było, ale się skończyło, smutne zakończenie 3letniej historii PKSu"

Podziw dla wszystkich PKSowiczów przejawia się w tym, że zamiast powiedzieć "Panowie to nie ma sensu, prawie nikt nie ma czasu na dalsze bawienie się w stunting rozwiążmy team" starali się jeszcze coś wydusić. Wiele osób walczy z samym sobą, nie wszyscy się przełamują. Ten film pokazuje, że takich "razów" powinno być więcej aby móc się dzisiaj przebić. Nie udało nam się odkopać za pierwszym razem. Można mieć tylko głęboką nadzieje, że możę uda się za następnym. Czy jest to możliwe ? Zapytaj siebie samego.


Podsumowując:

Nice Vid ! guyz ! :D +7/10,5
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5914 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2009-03-28, 23:26   

Hmm, jestem członkiem PKS to ocenie. Bardzo słabo. Tyle starych stuntów, w ogóle wysłałem chyba 5, a w filmie pokazały się 2, chodziaż 4 były zaakceptowane. Ekstra.

Film: Beznadziejny.

Intro: Pedalskie napisy, postacie są ok, potem znów pedalski napis.

Main: Coś niby było zmontowane, niby ok ale i tak brzydkie.

Outro: Różowe pedalskie napisy.

4/10

Skamer
Emocjonalna ocena, ale dobra taka niż żadna :P

Macc
Skamer dał chyba tylko nowe stunty + Raziela boost + Dash coś tam też dał i świetny edytor też. Brawa dla nich!
Ostatnio zmieniony przez Skamer 2009-03-29, 08:57, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
ViRuS 
Prawa ręka mafii postowej



Wiek: 31
Dołączył: 5971 dni temu
Posty: 564
Skąd: Wałbrzych

Punkty: 13387
Wysłany: 2009-03-29, 00:25   

macc...

tez tak mialem jak do pewnego filmu SS'u mieli mi przyjac wiecej trickow(zaakceptowali) a byly tylko dwa... ocenilem slabo a jednak film byl wybitny.. nie ma sie co martwic :)
_________________
 
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6126 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2009-03-29, 08:02   

Kod:
This file is neither allocated to a Premium Account, or a Collector's Account, and can therefore only be downloaded 10 times.

This limit is reached.

To download this file, the uploader either needs to transfer this file into his/her Collector's Account, or upload the file again. The file can later be moved to a Collector's Account. The uploader just needs to click the delete link of the file to get further information.

kk
_________________


"Google is the key"

 
     
DaMiAn0 
Aktywny amator



Wiek: 27
Dołączył: 5737 dni temu
Posty: 147
Skąd: Skąd Jest Stunt?

Punkty: 11371
Wysłany: 2009-03-29, 08:17   

HQ Nie działa proszę zrobić Reupload xP | Ocenię jak ściągne i będzie aktualny link.
_________________
PKS Fan




 
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5914 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2009-03-29, 08:55   

ViRuS napisał/a:
macc...

tez tak mialem jak do pewnego filmu SS'u mieli mi przyjac wiecej trickow(zaakceptowali) a byly tylko dwa... ocenilem slabo a jednak film byl wybitny.. nie ma sie co martwic :)


Tylko pokazały się 2 stunty, szkoda że te słabsze. Dlaczego nie te lepsze? Dziwne, ale rozumiem. Lepiej zmontować najpierw, a potem poczekać na dokładkę tricków, ya Seba?
 
     
PrzemOO 
Aktywny amator


Wiek: 30
Dołączył: 6059 dni temu
Posty: 178

Punkty: 1549
Wysłany: 2009-03-29, 17:23   

finisher ftw.
_________________

 
     
downajt 
Amator postów


Wiek: 31
Dołączył: 5615 dni temu
Posty: 86
Skąd: Szydłowiec

Punkty: 1329
Wysłany: 2009-03-29, 18:24   

http://www.megaupload.com/?d=KPSSKXRG
Z dwojga złego...
_________________

 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5784 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-29, 19:02   

Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć tego szału, montaż prehistoryczny, Movie Makerem to montowaliście ? Brak ładu, jakichś przejść spójnych. Odnoszę wrażenie, że ktoś to wrzucił, uciął zbędny początek, koniec stunta, dodał kilka przejść i zmontował. Czcionka, całe to logo, trzeba było poprosić Doggera, czy kogokolwiek, może zrobiłby coś normalnego, a tak produkcja przypominająca początki sceny, tylko mapki, napisów i huda brakuje. Stuntów nie oceniam, nie moja działka.

Jakieś 3/10, krótkie było, więc ujdzie. Jeżeli to ma być jakaś reaktywacja sceny, to nie radziłbym tego trupa z szafy wyjmować ;)
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
fristajluch 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6571 dni temu
Posty: 245
Skąd: Łomża

Punkty: 3960
Wysłany: 2009-03-29, 19:33   

Rolek napisał/a:
Nie bardzo jestem w stanie zrozumieć tego szału, montaż prehistoryczny, Movie Makerem to montowaliście ? Brak ładu, jakichś przejść spójnych. Odnoszę wrażenie, że ktoś to wrzucił, uciął zbędny początek, koniec stunta, dodał kilka przejść i zmontował. Czcionka, całe to logo, trzeba było poprosić Doggera, czy kogokolwiek, może zrobiłby coś normalnego, a tak produkcja przypominająca początki sceny, tylko mapki, napisów i huda brakuje. Stuntów nie oceniam, nie moja działka.

Jakieś 3/10, krótkie było, więc ujdzie. Jeżeli to ma być jakaś reaktywacja sceny, to nie radziłbym tego trupa z szafy wyjmować ;)


Chyba po raz pierwszy zgadzam się z Rolkiem. Jedynym ożywczym zrywem PKSu było ostatnie solo Macca, lecz to co zobaczyłem przed chwilą to chyba gwóźdź do trumny najstarszego zespołu stunterskiego w Polsce. A szkoda.
_________________
"Gdyby nie internet, nie wiedziałbym ze na świecie jest tylu idiotów". [S. Lem]




 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2009-03-29, 19:59   

10/10 dla PKS
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Rolek 
Przyjaciel



Wiek: 35
Dołączył: 5784 dni temu
Posty: 383
Skąd: Warszawa

Punkty: 651
Wysłany: 2009-03-29, 20:05   

Gesior7 napisał/a:
10/10 dla PKS


Nie ma to jak powalająca argumentacja.
_________________
Słabi i nieudani niech sczezną; pierwsza zasada naszej miłości dla ludzi.
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2009-03-30, 08:35   

Wiem Rolku, że twarda argumentacja w rezenzji filmu jest dla Ciebie podstawą. Słusznie, dlatego i tym razem nie zamierzałem rzucać słów na wiatr. W ocenie pracy naszego zespołu nad filmem "aPoKalipSa" posłużę się więc kilkoma argumentami, które stanowią dla mnie fundamenty istnienia i działalności Polskiego koła stunterskiego.
Według mnie na ocenę 10/10 zasługuje przede wszystkim wspólna praca w zespole i motywacja. PKS spisał się tu wspaniale. Każdy z nas przyłożył się do pracy. Każdy starał się (nie tylko czekał), aby film wyszedł jak najlepiej i pokazał, że PKS jest silne.
Drugą rzeczą, którą wiele osób zauważyło, co jest również istotne, jest to, co robimy. Stunting. Oglądając film nie miałem wątpliwości, że PKS to stunterzy, którzy mają za sobą dużo doświadczenia, ogromne zdolności i umiejętności w tym kierunku. Według mnie wszyscy, którzy brali udział w filmie nie tylko starali się dać z siebie jak najwięcej, lub coś pokazać. Więcej, to się już dokonuje. Daliśmy z siebie jak najwięcej, pokazaliśmy, że jesteśmy nadal aktywni i nie siedzimy bezczynnie, zdobywamy nowe umiejętności i ciągle się rozwijamy. Jestem pewien, że właśnie to stanowi sens tego projektu, a także zasługuje na taką ocenę.

10/10 dla PKS!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Adik16 
Przyjaciel



Wiek: 29
Dołączył: 5520 dni temu
Posty: 225
Skąd: Częstochowa

Punkty: 12520
Wysłany: 2009-03-30, 10:38   

Stunty : 7,5
Montaż : 4
Muzyka : 8

Całość : jak dla mnie na 6,5 :) Widywałem o wiele lepsze produkcje... niestety....
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka