Poprzedni temat «» Następny temat
Forever Stunt'S
Autor Wiadomość
MatiS 
Nowicjusz


Wiek: 33
Dołączył: 5734 dni temu
Posty: 22
Skąd: Szczecin

Punkty: 290
  Wysłany: 2009-10-10, 01:55   Forever Stunt'S

Chciałbym zaprezentować wam moje pierwsze i nie ostatnie solo w GTA4 :p :)
i nie patrzcie na montaż bo wiem że słaby :(
Pozdrawiam i życzę miłego oglądania :)


Klik Klik Enter xD
 
     
MarcioL 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5886 dni temu
Posty: 56
Skąd: Rzeszów

Punkty: 2110
Wysłany: 2009-10-10, 09:36   

Podejrzewam, że w 2-4 stuntach jest anty fall, ale nie wiem czy słusznie rzucam oskarżenia w Twoją stronę. Muzyka badziewna, montaż nie był o wiele lepszy, natomiast stunty mi się podobały. Ocena: 7/10 z malutkim minusikiem.
_________________
Dopóki walczysz , jesteś zwycięzcą ...
 
 
     
MatiS 
Nowicjusz


Wiek: 33
Dołączył: 5734 dni temu
Posty: 22
Skąd: Szczecin

Punkty: 290
Wysłany: 2009-10-10, 10:25   

Szczerze mówiąc to nie miałem żadnego anti faila,bo normalnie z motoru spadałem jak w coś za mocno udeżyłem :)
A na niektórych stuntach chodz go widać to tak naprawdę go nie ma, czasami to też wina wideo editora bo w nim frapsem nagrywałem stunty i możliwe że jak za mocno ten suwak przesunołem to za bardzo przyspieszał mi klip i widać było jak bym w coś mocno uderzył a z motoru bym nie spadł :/
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5361 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2009-10-10, 12:16   

Sam na GTA4 się nie znam , lecz stunty mi się bardzo spodobały , mimo paru "oldów". Za stunty dam ci 8/10 , za montaż z muzyką 4/10. Powodzenia w następnych filmach !
_________________

 
 
     
JaY 
Nowicjusz



Dołączył: 5345 dni temu
Posty: 33

Punkty: 410
Wysłany: 2009-10-10, 13:34   

awesome..:) mi sie podobalo
_________________

 
     
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5364 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-10-10, 14:44   

Yama napisał/a:
Po jaką cholerę nagrywałeś Frapsem? O.O

Przecież Video Editor ssie.

W nie których stuntach był ewidentny anty fail, ale kogo to tera obchodzi. Reszta nie najgorsza, wreszcie jakieś 'dobre' Polskie solo w IV :P Moje też nie długo wyjdzie. A i masz tu tuta http://www.youtube.com/watch?v=j8j8wTzZrzE jak szybciej jeździć, bo w Twoim filmie widzę że ani razu tego nie użyłeś.
 
     
MatiS 
Nowicjusz


Wiek: 33
Dołączył: 5734 dni temu
Posty: 22
Skąd: Szczecin

Punkty: 290
Wysłany: 2009-10-10, 15:47   

[quote="FlowIsBack2"]
Yama napisał/a:
Po jaką cholerę nagrywałeś Frapsem? O.O

Przecież Video Editor ssie.

Flow ma racje, zje**** jest ten video edytor, najlepiej starym dobrym frapsem nagrywać stunty :)
I dzięki wam za miłe opinie :)
 
     
Sedative 
Maniak postów



Dołączył: 5365 dni temu
Posty: 317

Punkty: 1820
Wysłany: 2009-10-10, 15:52   

Cytat:
I dzięki wam za miłe opinie :)


Czy ja wiem, czy nazywanie kogoś modderem, bo użył anty faila jest dobrą opinią... No ale jak tam wolisz. Co do filmu, to zgodzę się z tym anty failem. Render ssie, edit beznadziejny, niektóre stunty (te czyste) są naprawde niezłe. Może wkońcu kupie sobie GTA IV :P
_________________
 
 
     
DanielO 
PKS Team


Wiek: 29
Dołączył: 5865 dni temu
Posty: 69

Punkty: 1110
Wysłany: 2009-10-10, 16:12   

heh sedative tam antyfaila nie było poniewaz widziałem jak to nagrywał :P. Dla ciebie prawie wszystko jest modowane wgl stunciłes chociaz w gta4? nie wydaje mi sie..
Co do filmu to:
8/10 za stunty
 
     
MatiS 
Nowicjusz


Wiek: 33
Dołączył: 5734 dni temu
Posty: 22
Skąd: Szczecin

Punkty: 290
Wysłany: 2009-10-10, 16:14   

Ale czy każdy tak sądzi ? a pozatym ja z czystym sumieniem mogę powiedzieć że żadnego anti failla nie miałem, możliwe że to przez video edytor tak wyszło, zaszybko pewnie ten suwak suwałem :p
A tego linka co flow mi pokazywał to tak nie robiłem, jedynie co to tapowałem :)
_________________

 
     
Dash 
Wymiatacz


Wiek: 30
Dołączył: 5929 dni temu
Posty: 974

Punkty: 57587
Wysłany: 2009-10-10, 19:13   

Wow , w GTA 4 zauważyłem że można już kleić konkretne stunty, dobrze że się rozwija to może niedługo zasłoni SA/VC ; ) I wszyscy którym 4 nie pójdzie będą musieli udać się na emeryturkę hehe ; P

Filmik spoko, edit mi się nie podobał bo muzyka nie pasowała, ale widać że ogarniasz efekty.
_________________
Mariusz* napisał/a:
Posiadam PSP, jestem low-budget konsolowcem, nie mam czego szukać na Twoim forum. Idę się powiesić :(

 
 
     
MatiS 
Nowicjusz


Wiek: 33
Dołączył: 5734 dni temu
Posty: 22
Skąd: Szczecin

Punkty: 290
Wysłany: 2009-10-10, 21:32   

Yama napisał/a:
Nagrywając Frapsem tracisz tylko FPSy. W Editorze jedynie renderujesz (byle w dobrej jakości), a potem montujesz normalnie.


Wiem że traci się FPS ale to jest chyba bez różnicy bo w wideo edytorze nagrywam tylko repke :) a nie robię stunta od razu z nagrywaniem :)

Dash napisał/a:
Wow , w GTA 4 zauważyłem że można już kleić konkretne stunty, dobrze że się rozwija to może niedługo zasłoni SA/VC ; ) I wszyscy którym 4 nie pójdzie będą musieli udać się na emeryturkę hehe ; P

Filmik spoko, edit mi się nie podobał bo muzyka nie pasowała, ale widać że ogarniasz efekty.


Dzięki, wiem montaż to konkretna klapa, na drugi raz dam komuś do zmoncenia :)
_________________

 
     
zozolek47 
Aktywny amator


Wiek: 29
Dołączył: 5368 dni temu
Posty: 156
Skąd: ngd

Punkty: 680
Wysłany: 2009-10-10, 22:15   

Cytat:
Nagrywając Frapsem tracisz tylko FPSy. W Editorze jedynie renderujesz (byle w dobrej jakości), a potem montujesz normalnie.


dokładnie.


co do filmu jest git ;] stunty na poziomie, podziwiam cie za cierpliwosc do opanowania szutki jazdy w gta iv ;P tym bardzie jezeli stunty sa czyste (czyt bez modow, nie chce mi sie wnikac... :P). pelen respect ;P btw masz jakis trainer na zapis pozycji w singlu?
_________________
 
 
     
MatiS 
Nowicjusz


Wiek: 33
Dołączył: 5734 dni temu
Posty: 22
Skąd: Szczecin

Punkty: 290
Wysłany: 2009-10-10, 23:36   

Dzięki, tak mam Simple Native Trainer
Ale żeby on działał najpierw wejdz na tą stronę KLIK i ściągnij pliczek który umożliwi granie w gta4 na modach, tam pisze jak go wgrać i wogóle :)
A potem ściągnij tego trainera KLIK i wszystko z tego folderu co sciągnołeś wklej do głównego folderu z grą :)
Potem w grze klikasz F3 i tam masz teleports save menu czy jakoś tak, zapisujesz ja i potem wyświetla się pod którym skrótem klawisowym to jest i git :)

Aha i ten trainer działa też na multi, ale jedynie na trybie part mode i free mode :)
_________________

 
     
Flow 
Amator postów


Wiek: 28
Dołączył: 5364 dni temu
Posty: 73

Punkty: 16279
Wysłany: 2009-10-10, 23:45   

Yama napisał/a:
Nagrywając Frapsem tracisz tylko FPSy.
Co to ma do rzeczy? :| Przecież jakby ktoś myślał to w Video Edytorze jest opcja "Slow motion" Dajesz go na 45% (Bo inaczej się nie da) i nagrywasz na 15 fpsach (Ustawiasz w Frapsie). Potem przyśpieszasz je o 2x w SV i masz płynny klip... I przynajmniej bez tych dwóch napisów na dole. A co do Anty Fall'a = Ty był ewidentny.

e/ Ah i nie wiem może to mój PC (Wątpie ponieważ mam ponad 60-70 fpsów w IV), ale jakbym miał renderować klipy Video Edytorem, to zeszło bi mi na to parę dni.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka