Poprzedni temat «» Następny temat
Serwer Stuntu by [tc]
Autor Wiadomość
Maverick 
Amator postów



Wiek: 34
Dołączył: 6096 dni temu
Posty: 56

Punkty: 580
Wysłany: 2010-06-22, 20:16   

Art to nie wina serwera że dzieci nakładają sobie twoje nicki, najwidoczniej Ciebie nie lubia albo odwrotnie jesteś dla nich wzorem. I co ma do tego jaki serwer to że ktoś się włamał??
Serwer ocenia się po atmosferze, administratorach którzy są mili i uprzejmi. Więc nie oceniaj pochopnie.
_________________








www.gladio.com.pl
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5362 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-06-22, 21:02   

bardzo mili i uprzejmi , pierwsze słowo jakie widze to "[cenzura]"
_________________

 
 
     
Maverick 
Amator postów



Wiek: 34
Dołączył: 6096 dni temu
Posty: 56

Punkty: 580
Wysłany: 2010-06-22, 21:03   

Każdemu z Administratorów może się wypsnąć :)
_________________








www.gladio.com.pl
 
     
tasiel 
Nowy użytkownik


Dołączył: 5080 dni temu
Posty: 12

Punkty: 150
Wysłany: 2010-06-25, 09:26   

Art, było włamanie-fakt-trwało 5minut.
O tym fakcie wie może z 7 graczy którzy byli wtedy na serwerze w tym w większości klanowicze. Kto sie włamał? Ty. Kto dostał za to bana? Ty.

Podszywałeś sie podemnie i tym sposobem uzyskałeś hasło do rcona.
Nie minęło 5minut jak dostałeś bana jesteś śmieciem i pozdro.

Jeśli chcesz się sprzeciwić chętnie udostępnie logi z Twoim nickiem gdy grałeś z tydzień wcześniej (i ip oczywiście tez) i z tego dnia z tym samym ip.

Jeśli nadal chcesz sie sprzeciwić to skąd byś wiedział o włamaniu skoro o tym wie może z 6 osób (z klanu) którzy wtedy byli na serwerze, tych których to nie dotyczyło-nie wiedzą.

Jesteś zwykłym lamusem, podszywaczem i pozerem. W tym temacie próbujesz nas oczernić ale nie wiem co Ci to da, nasz serwer zyskuje coraz większą popularność.

Zapraszamy wszystkich, niedługo uzupełnię informacje o gamemodzie bo w ostatnim czasie doszło wiele nowych funkcji np: konta VIP. Kupiliśmy również domenę, obecny adres to stuntc.pl
pozdrawiam
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5362 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-06-25, 10:25   

ja z kimś , bo wcześniej dostałem bana
do tego masz takich przypalow w administracji co rozdaja rcony na lewo i prawo i do tylu to wiesz.


btw. do tego jak mnie nazwales - powiedz mi to prosto w oczy na rl.
_________________

 
 
     
MexikanoS 
Dziecko neo



Wiek: 28
Dołączył: 5391 dni temu
Posty: 200
Skąd: Mosina

Punkty: 2020
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2010-06-25, 10:44   

Art napisał/a:
ja z kimś , bo wcześniej dostałem bana
do tego masz takich przypalow w administracji co rozdaja rcony na lewo i prawo i do tylu to wiesz.


btw. do tego jak mnie nazwales - powiedz mi to prosto w oczy na rl.


ZASPONSORUJMY IM ZPOTKANIE W RL!!!!!! ROPIMY ZKŁATKE PINIĘCY PO 5 ZŁOTYH KASZDY. W KONCU óKuLA SIE BILET NA AOTOBUS
_________________





Jak Cie [cenzura], to Cie krew zaleje.

Ostatnio zmieniony przez MexikanoS 2010-06-25, 12:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5362 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-06-25, 10:46   

xd
_________________

Ostatnio zmieniony przez Art 2013-08-13, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Maverick 
Amator postów



Wiek: 34
Dołączył: 6096 dni temu
Posty: 56

Punkty: 580
Wysłany: 2010-06-27, 20:56   

Art napisał/a:
chopie , on nawet z domu nie wyjdzie :| . pro collab pro crewu pro " tc " sam sie nie zrobi


Tymi słowami powiedziałeś że nie wychodzi wg z domu. Dobrze że ty wychodzisz z domu. I wracając do twoich słów "pro collab pro crewu pro". Klan TC nie jest jakimś Bardzo Dobrym klanem ale i nie Słabym... To będzie ich pierwszy collab więc chcą jak najlepiej wypaść.I już tobie mówiłem że nie osądza się pochopnie.
_________________








www.gladio.com.pl
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5362 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-06-28, 08:47   

dxdddd
_________________

Ostatnio zmieniony przez Art 2013-08-13, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Maverick 
Amator postów



Wiek: 34
Dołączył: 6096 dni temu
Posty: 56

Punkty: 580
Wysłany: 2010-06-28, 10:33   

Uwierz Mi że wiedzą co to jest Replay na Single:) i zaraz mi powierz że ty jesteś wielki Pro.
_________________








www.gladio.com.pl
 
     
MexikanoS 
Dziecko neo



Wiek: 28
Dołączył: 5391 dni temu
Posty: 200
Skąd: Mosina

Punkty: 2020
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2010-06-28, 11:02   

Dobra, skończ Maver bo wróciłeś i Ci się w dupie poprzestawiało.
_________________





Jak Cie [cenzura], to Cie krew zaleje.

 
 
     
tasiel 
Nowy użytkownik


Dołączył: 5080 dni temu
Posty: 12

Punkty: 150
Wysłany: 2010-06-28, 22:44   

Igorze - małoletni grubasku, proszę Cie, nie wcinaj się, gdy dorośli rozmawiają bo tylko sie marszczysz. Pamiętasz jak sie poznaliśmy? Zarejestrowałem sie na forum KS a Ty mając już tam bana pisałeś do mnie na gg przestrzegając że tylko sie zmarnuje wspierając ich forum. Rozczarowany brakiem docenienia z ich strony prowadziłeś "podziemie" a wrecz werbowałeś do "powstania" przeciw KS którzy Cie zranili.
Dzisiaj mimo, że dalej w Twoim życiu nie przybyło nic oprócz drugiego podbródka zgrywasz pana PRO, jakiegoś wielkiego znawce. Tylko pytanie. Po co? Przecież każdy wie, że jesteś tylko małym Igorkiem, robaczkiem długości włosów kotka z avka.
Pozdro.

Maverick, daj spokój, szkoda klawiatury na pisanie do takich.. wiesz sam xD

Art a ty Co kutwa? Też źeś pro? I chcesz spotkanie w realu? Spoko, nie ma problemu, czym wpadniesz? PKSem Cie mama puści z Myszkowa do Radomia?
Chyba że wpadniesz wozem z koniem-rzecz jasna.
Jeśli tak no to zapraszam Radom G2 osiedle.
Co Cie boli chłopcze? Osiągnąłeś chociaż w połowie tyle co ja? Mam jeden z najlepszych serwerów do stuntingu, sponsora, klan ma sie dobrze, szykujemy collab-pracujemy nad nim by taka lama jak Ty nie miała sie czego czepić. Coś jeszcze? Wiesz ile czasu trzeba poświecić na taki klan? Myślisz, że jesteś Pro? Spróbuj zrobić chociaż połowe tego ile ja osiągnąłem. Znajdź sponsora, członków do klanu.
ale tu twój problem..bo Ty jesteś zerem, sam nic nie osiągniesz i tu Twój ból.
Potrafisz sie tylko podszywać pod innych? Hmm czyli tu jakieś problemy na tle psychicznym, brak akceptacji własnego siebie? No bo jak wytłumaczyć to że Nie jesteś Art z Myszkowa tylko musisz prezentować sie pod nickiem innych?
Skocz prosze, bo robisz z siebie pośmiewisko.
POZDRO
 
     
MexikanoS 
Dziecko neo



Wiek: 28
Dołączył: 5391 dni temu
Posty: 200
Skąd: Mosina

Punkty: 2020
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2010-06-28, 22:50   

tasiel napisał/a:
Igorze - małoletni grubasku, proszę Cie, nie wcinaj się, gdy dorośli rozmawiają bo tylko sie marszczysz. Pamiętasz jak sie poznaliśmy? Zarejestrowałem sie na forum KS a Ty mając już tam bana pisałeś do mnie na gg przestrzegając że tylko sie zmarnuje wspierając ich forum. Rozczarowany brakiem docenienia z ich strony prowadziłeś "podziemie" a wrecz werbowałeś do "powstania" przeciw KS którzy Cie zranili.
Dzisiaj mimo, że dalej w Twoim życiu nie przybyło nic oprócz drugiego podbródka zgrywasz pana PRO, jakiegoś wielkiego znawce. Tylko pytanie. Po co? Przecież każdy wie, że jesteś tylko małym Igorkiem, robaczkiem długości włosów kotka z avka.
Pozdro.


Y? Liczy się [cenzura]! Pozdrów rodzine.

tasiel napisał/a:
Osiągnąłeś chociaż w połowie tyle co ja? Mam jeden z najlepszych serwerów do stuntingu, sponsora, klan ma sie dobrze, szykujemy collab-pracujemy nad nim by taka lama jak Ty nie miała sie czego czepić. Coś jeszcze?


Hahahhaha. No to dzisiaj wszedłem sobie na Twój magiczny server. Co tam zobaczyłem? Nędze i rozpacz. Nic więcej. Collab będzie się opierał na zmodowanych stuntach rzecz jasna - ma się rozumieć?


A, i jeszcze jedno. To przypuszczenie o tłuszczu, to wsadź sobie w dupe puszysty rowerze.
_________________





Jak Cie [cenzura], to Cie krew zaleje.

Ostatnio zmieniony przez MexikanoS 2010-06-28, 23:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5362 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-06-28, 22:58   

xdd
_________________

Ostatnio zmieniony przez Art 2013-08-13, 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Yama 
Aktywny amator


Dołączył: 6432 dni temu
Posty: 140

Punkty: 2132
Wysłany: 2010-06-28, 23:01   

Jeszcze jeden post, którego tematyka nie będzie się tyczyć jakiegoś tam serwera, a nagradzam banem. Swoją drogą, aż się uśmiechnąłem przez te groźby - gangi rowerowe i tak dalej.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka