Poprzedni temat «» Następny temat
Kolejna część Grand Theft Auto...
Autor Wiadomość
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2010-06-01, 09:47   Kolejna część Grand Theft Auto...

...Czyli spekulacje czas zacząć!

Ostatnio wiele osób szuka informacji, ukrytych wskazówek przez twórców. To zamienia się w grę w skojarzenia. Każda informacja podana przez twórców jest analizowana przez setki, a może i tysiące deb... LUDZI, KTÓRZY CHCĄ PO PROSTU BYĆ [cenzura]!

http://www.youtube.com/watch?v=XYbXBGLYe_Q

GTA V? GTA: Vice City 2? A może będziemy tym razem koczować w Mozambiku?!

WŁAŚNIE TU I TERAZ, możesz się PODZIELIĆ z INNYMI swoimi pieprzonymi ODKRYCIAMI!
A może Twoje odczucia? Co chciałbyś znaleźć w kolejnej części (która prędzej czy później i tak będzie) serii Grand Theft Auto?

Nie ma osoby, która nie słyszałaby tej nazwy. Te trzy literki, które zaspokajają każdego młodocianego zabijakę, a na ulice wychodzą mordercy. Kolejny tytuł budzący kontrowersje?


Dyskusję czas zacząć!
_________________


 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2010-06-02, 18:49   

Chciałbym, żeby nowe GTA było w dobrze znanym i dużym mieście. Los Angeles Jest do tego idealne. W San Andreas, chociaż w grze są 3 duże miasta, to każde z nich jest jakby miniaturą prawdziwych miast. Mogłoby być więcej dróg, ciekawych miejsc, no i oczywiście trochę terenów z okolicy miasta. W SA Duże miasta idealnie łączyły się w całość z małymi wioskami, z pustynią i plażami.
Jeszce przed GTA 4, zastanawiałem się, czy W grze nie zostaną wprowadzone i ulepszone środki sportu i transportu, czyli rower, decha. Takie coś było by ciekawą rzeczą w grze, gdyby w śródmieściach skakali skejci na desce. Fajnie byłoby oglądać tricki, albo dołączyć i też poskakać.
Jeżeli już mówię o pojazdach, to też powinna być poprawiona fizyka. W GTA 4 bardzo rzucało się w oczy nienaturalne zachowanie pojazdów, szczególnie w powietrzu podczas obrotów i flipów. W GTA: SA to już było lepsiejsze. Nie powinno też zabraknąć skaczących i jeżdżących po ścianach taksówek.

Macie jakieś pomysły na tytuł przyszłej części?

GTA Los Angeles (np. gdyby gra toczyła się w LA)
GTA IV

Co myślicie o tym, gdyby gra toczyła się w rozbudowanym Vice City, albo w Miami? Czy Rockstar Games będzie kontynuować grę modyfikując znane nam już miasta, tak, jak to było z GTA IV?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Tracker 
Maniak postów



Dołączył: 5745 dni temu
Posty: 201

Punkty: 14310
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-06-02, 19:46   

Od kilku miesięcy zastanawiałem się co będzie nadal z następnymi częściami GTA. Natknąłem się na kilka artykułów na temat nowej części. niby GTA Tokyo, GTA V, GTA England. Dla mnie by był szok jeśli twórcy pomyśleli by nad Miastem Vice City tak trochę "rozbudować" lub upiększyć miasta żeby były większe i ciekawsze. A co oni wymyślą to już nie moja sprawa, na razie musimy się zadowolić niedawno wydanym EFLC. :D
e/// Zapomniałem dodać dawno chyba to było ok. 3lat temu był taki ciekawy artykuł na temat GTA Europe. Dla mnie by to była BOMBA! choć było by kilka minusów np. Waga, Sprzęt.

==> Klik ==>GTA V => no to też jest dosyć ciekawe :D
No cóż pozostaje czekać :>
Ostatnio zmieniony przez Tracker 2010-06-02, 19:53, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
     
MexikanoS 
Dziecko neo



Wiek: 28
Dołączył: 5370 dni temu
Posty: 200
Skąd: Mosina

Punkty: 2020
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2010-06-02, 19:50   

Los Angeles? Z tego miejsca mogę Cię wyśmiać. Według mnie Vice City to najlepsza część serii Grand Theft Auto, po czym Vice City Stories, jest jakością lepsze, choć ubolewam że nie wyszło na PC'eta :|
_________________





Jak Cie [cenzura], to Cie krew zaleje.

 
 
     
Tracker 
Maniak postów



Dołączył: 5745 dni temu
Posty: 201

Punkty: 14310
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 2010-06-02, 19:55   

MexikanoS napisał/a:
Po czym Vice City Stories, jest jakością lepsze, choć ubolewam że nie wyszło na PC'eta :|


Dlaczego? PS2 jest dosyć tanie a można te 300zł poświecić na taką grę, osobiście przeszedłem te serie dwa razy i bardzo polecam!!! :>

Pozwoliłem sobie zrobić taki drobiazg. Łatwa rzecz a cieszy xD D
http://i48.tinypic.com/s28yop.jpg 8)
 
 
     
Lomek 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5691 dni temu
Posty: 155
Skąd: Długołęka

Punkty: 4540
Wysłany: 2010-06-02, 20:45   

GTA SA to gra idealna, żadna gra nie ma takiego klimatu. Chciałbym jakąś kontynuacje tej części, jednak wątpię ją zrobią :/ ale cóż, pomarzyć można :)
_________________

 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6019 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2010-06-02, 20:53   

Chciałbym, żeby w nowej części był ogromny teren do przeczesania. Ale nie taki, jak w czwórce, gdzie sporo ulic było robione "po prostokątach" a wąskie zakamarki między wysokimi budynkami odrzucało gracza, tylko budynki do których można wejść, obejrzeć przez okno w czasie rzeczywistym, co się dzieje. Miami to świetne rozwiązanie, gorzej z umieszczeniem fabuły w czasie. Lata osiemdziesiąte to już oklepany motyw. Nie ma sensu cofać się w czasie - Może teraźniejszość? Mieszane uczucia. Chciałbym, żeby grą zajął się Rockstar San Diego (zresztą pisałem o tym w Shout Boxie), który znany jest ze zrobienia silniku RAGE, który odpowiada za fizykę w grze. Oddział w prawdzie zajmujący się produkcjami na konsole, ale myślę, że niedoróbki w silniku w IV wynikały z tego, że North mogło nie ogarniać wszystkiego co zrobili. Klimat - Głównie chodzi mi o nutę miami-mobu z modern-mobem, wojny między handlarzami narkotyków i rodzin przestępczych, rozpracowywane przez fedałów, rozbudowane misje i bardzo duża interakcja z otoczeniem - To moja wizja. Do tego parę smaczków, dopracowanie silniku i optymalizacja gry, niskie wymagania i dobre wykonanie. Czego chcieć więcej?
_________________


 
     
Yama 
Aktywny amator


Dołączył: 6411 dni temu
Posty: 140

Punkty: 2132
Wysłany: 2010-06-02, 23:37   

Lomek napisał/a:
GTA SA to gra idealna, żadna gra nie ma takiego klimatu.


O Ma Wielka, Jakaś Tam, Kolorowa, Cukierkowa I Mięciutka Siło Wyższa! Ciśnij no szybko ogromną błyskawicę w tego bluźniercę, bo same herezje i głupoty głosi!
Ostatnio zmieniony przez Yama 2010-06-06, 21:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
MexikanoS 
Dziecko neo



Wiek: 28
Dołączył: 5370 dni temu
Posty: 200
Skąd: Mosina

Punkty: 2020
Ostrzeżeń:
 8/3/6
Wysłany: 2010-06-03, 09:14   

Tracker napisał/a:
MexikanoS napisał/a:
Po czym Vice City Stories, jest jakością lepsze, choć ubolewam że nie wyszło na PC'eta :|


Dlaczego? PS2 jest dosyć tanie a można te 300zł poświecić na taką grę, osobiście przeszedłem te serie dwa razy i bardzo polecam!!! :>

Pozwoliłem sobie zrobić taki drobiazg. Łatwa rzecz a cieszy xD D
http://i48.tinypic.com/s28yop.jpg 8)


W GTA VCS grałem na emulatorze, co prawda nadal je mam, doszedłem do 3 misji, ale tak tnie że już nawet nie włączam :J
_________________





Jak Cie [cenzura], to Cie krew zaleje.

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka