Poprzedni temat «» Następny temat
Tony_Jaa
Autor Wiadomość
Tony_Jaa 
Nowy użytkownik



Wiek: 29
Dołączył: 5438 dni temu
Posty: 14
Skąd: Cz-Dz

Punkty: 300
Wysłany: 2010-11-17, 18:19   Tony_Jaa

Witam ;)

Zastanawiałem się nad tym długo ale w dniu dzisiejszym oficjalnie koncie ze stuntem.
Już tak na prawdę to kilka miesięcy nie stuntuje... znudziło mi się to,nie mam czasu i
zauważyłem że niektórzy brali stunting zbyt poważnie,są takie osoby dla których stunting
to całe życie, po prostu tym żyją. Dla mnie stunting to tylko czysta zabawa dla zabicia wolnego
czasu.Ostatnim czasie zauważyłem że stunting dla niektórych to jest "wyścik szczurów" kto będzie najlepszy.Przykro się na to patrzy po pamiętam że kiedyś stunting to była czysta zabawa nikt się nie przejmował że stunt stary czy tam łatwy po prostu to była zabawa.


Tak na prawdę nikt mnie nie znał i nie wie jaki jestem na prawdę znacie mnie tylko przez internet lecz miałem z większość dobre relacje, zdarzało się że ktoś sobie sam szukał problemu ale nie przejmuje się ludźmi przez internet ;)


Wiec żegnam wszystkich

Podziękowania dla:
Fallouta
DayMana
Rahima
_________________

 
 
     
VIPstear 
Amator postów



Wiek: 27
Dołączył: 5683 dni temu
Posty: 88
Skąd: Gniewkówiec

Punkty: 1030
Wysłany: 2010-11-17, 18:26   

i musiałeś wysłać ten link każdemu stunterowi, którego masz na gg robiąc konfe -.- bo fakt że tony przestał grać w jedną z wielu gier to taka sensacja... ja skonczylem pare miechów temu i jakos nie jest to szczególnie ważne.
_________________





only GTA san andreas player

Thanks to Dogger
 
 
     
CreativE_ 
Nowicjusz



Wiek: 29
Dołączył: 5088 dni temu
Posty: 23
Skąd: ze wsi

Punkty: 270
Wysłany: 2010-11-17, 18:27   

Tony_Jaa napisał/a:
Dla mnie stunting to tylko czysta zabawa dla zabicia wolnego
czasu.Ostatnim czasie zauważyłem że stunting dla niektórych to jest "wyścik szczurów"


Ee tam [cenzura].. dla każdego na początku jest to wyścig szczurów .. nawet dla mnie tak było.. ale z uplywem czasu kiedy ta gra sie po woli nudzi to się to zmienia. I od początku dla Ciebie też to nie była TYLKO zabawa i sposób na zabicie czasu. xP

Ale pa, pozdro.

(I ta konfa na gg była żałosna)
_________________
 
 
     
VIP|Adik16 
Przyjaciel



Wiek: 29
Dołączył: 5541 dni temu
Posty: 225
Skąd: Częstochowa

Punkty: 12520
Wysłany: 2010-11-17, 18:42   

CreativE_ napisał/a:
(I ta konfa na gg była żałosna)


(Ale za to teraz jaka radość, że się tyle osób w temacie wypowie...)

Non stop piszesz, że stunt to tylko zabawa i że jest nic nie warta [ble...ble...ble...] Wytłumacz w takim razie po co zrobiłeś ten temat, jednocześnie zakłócając spokój kilkudziesięciu osobom na gg? Myślę, że doskonale wiedziałeś, jak ludzie na to zareagują, pracując na komputerze i co chwilę słysząc wydźwięk komunikatora z głupią dyskusją... Nie lepiej byłoby, uważając stunt za zabawę, napisać do kilku osób (wspomnianego Fallouta, Daymana i Rahima) z wiadomością odłączenia się od wspólnej gry w gta? I zostawić tą "przyjemność" zauważenia twojej nieobecności w stuncie samemu, bez ogłoszenia?
_________________
_________________

 
 
     
Crack 
Maniak postów



Wiek: 30
Dołączył: 5829 dni temu
Posty: 328

Punkty: 3680
Wysłany: 2010-11-17, 20:05   

Wiesz co? Spadaj.
Eh, ja już nie stuntuje od kilku dobrych miesięcy i jakoś nie wale pożegnalnych topiców.
Pewno i tak nie raz tutaj jeszcze zajrzysz więc proponuję zamknąć temat i wrzucić do kosza. o_o
_________________
 
     
Sedative 
Maniak postów



Dołączył: 5365 dni temu
Posty: 317

Punkty: 1820
Wysłany: 2010-11-17, 20:09   

wyścik, lol XD btw. moze i lepiej
_________________
 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5270 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2010-11-17, 22:20   

powtarzam to wielokrotnie i chyba będę musiał znowu:
Stunting to zabawa, GTA to zabawa, gry to zabawa i niema co mówić, że się z czymś kończy. To bez sensu, ale w sumie to Twoja sprawa :)
Należę do tego grona ludzi, którzy mają przysłowiowo "wy**bane" na komentarze innych, dotyczące zdonionych spotów. Niema co kończyć, jak się coś lubi to bez sensu to kończyć, tym bardziej, że gra Cię nie ogranicza z niczym :) To tak na boku...

Dobrze się z Tobą pracowało jeszcze za czasów mojej działalności w PSC, ogólnie byłeś i będziesz spoko ziomek jak dla mnie :) Uwierz mi, jeszcze Cię zobaczymy na jakimś vidzie :)

Pozdrawiam i szczęścia w życiu "realnym"
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
VIP|Criben 
Przyjaciel



Dołączył: 5839 dni temu
Posty: 345

Punkty: 3417
Wysłany: 2010-11-17, 22:56   

Wyjątkowa osoba niedostrzeżona przez wielu ludzi piszących te nic nie warte komentarze. Nie muszę Cię żegnać bo nie odchodzisz z tego świata.
A, o nic wam to nie da, że będziecie w kółko powtarzać o tym jaki to stunting jest dla was zabawą. Poza tym miałem się bardziej rozpisać ale nie ma po co.
_________________


Zapraszam Serdecznie!
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6569 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2010-11-18, 00:10   

Ludzie są nadal ludźmi. A to, że za pomocą kabla lub światłowodu pokazują swoją głupotę nie zmienia faktu. I bez tego nieraz na codzień spotykam ludzi mających za nic mądrość.

Cieszę się, że mogłeś spędzić dobry czas ze stuntingiem, i z ludźmi. Mam nadzieję, że mogłeś też w tym czasie czegoś się nauczyć.
Mówisz, że nie przejmujesz się ludźmi przez internet. A jeżeli już mówisz o internecie w ten sposób, to ja przyrównam internet do tłumu ludzi. Społecznością żyjącą połączeniem globalnym internet kierują te same zasady, co tłumem. Zatem ludzie wzajemnie nie będą się sobą przejmować. Takie podejście zostaje powielane przez zdecydowaną większość ludzi.

Twoja postawa udowadnia, że potrafisz być sobą i nie dałeś się jeszcze przekabacić przez cały ten plebs. Tak trzymaj!

Cóż mogę powiedzieć Tobie na pożegnanie? Powiem krótko, ale wymownie:

Dziękuję i zapraszam ponownie!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Siemko 
Aktywny amator



Dołączył: 5328 dni temu
Posty: 175

Punkty: 1220
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2010-11-18, 14:18   

A ja nie będe pier***olił zbędnych głupot. Cześć.
_________________
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5361 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2010-11-18, 14:19   

temu przynajmniej przeszło po chwili , niektórzy umieją siedzieć w tej grze 15 godzin dziennie przez 2 lata non stop. cu , zajmij sie realem
_________________

 
 
     
ScreaM 
Nowicjusz



Wiek: 27
Dołączył: 5038 dni temu
Posty: 40
Skąd: się biorą dzieci?

Punkty: 440
Wysłany: 2010-11-18, 14:32   

I ja również nie będe [cenzura] zbędnych głupot i powiem wprost. Narka i powodzenia.
_________________
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5638 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2010-11-18, 17:25   

Adik16 napisał/a:
CreativE_ napisał/a:
(I ta konfa na gg była żałosna)


(Ale za to teraz jaka radość, że się tyle osób w temacie wypowie...)

Non stop piszesz, że stunt to tylko zabawa i że jest nic nie warta [ble...ble...ble...] Wytłumacz w takim razie po co zrobiłeś ten temat, jednocześnie zakłócając spokój kilkudziesięciu osobom na gg? Myślę, że doskonale wiedziałeś, jak ludzie na to zareagują, pracując na komputerze i co chwilę słysząc wydźwięk komunikatora z głupią dyskusją... Nie lepiej byłoby, uważając stunt za zabawę, napisać do kilku osób (wspomnianego Fallouta, Daymana i Rahima) z wiadomością odłączenia się od wspólnej gry w gta? I zostawić tą "przyjemność" zauważenia twojej nieobecności w stuncie samemu, bez ogłoszenia?
_________________

Nic dodac, nic ując. Świetnie napisane :D

Co do naszego Tonego, znam Cie tylko z tego ze w lidze PSC zrobiłes mi wałka i wywaliles z finału, a nie przegrałem żadnej walki :/ Tego Ci nie zapomne ! Tak że idź w pierony zły człowieku !
_________________





 
 
     
VIP|Adik16 
Przyjaciel



Wiek: 29
Dołączył: 5541 dni temu
Posty: 225
Skąd: Częstochowa

Punkty: 12520
Wysłany: 2010-11-18, 20:24   

A ja przegrałem i byłem wyżej niż ty w ogólnej klasyfikacji :D
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6569 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2010-11-18, 20:34   

Poti, tylko zwycięzcy potrafią przegrywać, natomiast ty nie możesz pogodzić się z przegraną. Na dobrą sprawę radzę ci najpierw nauczyć się wyrażać własne zdanie, zamiast kopiować cudze słowa.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka