Poprzedni temat «» Następny temat
CSI Vice City - Epizod 3
Autor Wiadomość
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5958 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2011-03-25, 16:53   CSI Vice City - Epizod 3


Po wielu trudach i przeciwnościach losu, udało się dotrwać do finału...

Ostatni epizod mojego projektu CSI w GTA San Andreas. Nie będę już go ciągnął dalej a przynajmniej nie ja... Jily i Tony po raz kolejny zamierzają rozwiązać śledztwo, jednak nie świadomie wciągają siebie w wir zdarzeń o podłożu głębszym niż im się zdawało. Czy uda im się zakończyć śledztwo? Czy zaprowadzą wreszcie sprawiedliwość?


http://www.dailymotion.co...od-3_videogames
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
Ostatnio zmieniony przez How High 2012-04-07, 18:55, w całości zmieniany 4 razy  
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6569 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2011-03-26, 23:26   

Fajne!
Bardzo fajnie zrobione ujęcia, zabawne scenki (np. kiedy Jilly oślepiony, prowadzi ponton i płynie w kółko), fajne, aczkolwiek momentami ciche dialogi. Za każdą postać mówi kto inny, dialogi są oryginalne i ciekawsze, dzięki temu, że mówią je żywi ludzie. W dialogach nie powinno być wulgaryzmów, chyba, że jest to specjalistyczny język jakiejś subkultury, jeżeli są, powinny być już ocenzurowane.
Mojemu bratu bardzo podoba się ten film i cała seria CSI: Vice City. Szkoda, że ostatni epizod kończy się tak źle. Nie rozwiązano sprawy z agentami (z Matrixa). Nic nie wiadomo o rozbiciu się człowieka lecącego śmigłowcem. Wszystko jest takie tajemnicze.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6380 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2011-03-27, 00:03   

Moim zdaniem epizod zorganizowany prze świetnie! Ujęcia jak i pomysły na ruchy kamery w trakcie takich cen jak początkowa walka czy też pościg jednego z agentów to istny majstersztyk. Gdyby nie fakt, że nie były one płynne, pokusił bym się o stwierdzenie, że w tym względzie zrobiłeś coś idealnego. No ale niestety, następnym razem zainwestuj w pada albo joystick dla "złagodzenia" toru lotu kamery bądź zaskryptuj scenkę ;P Film ma ciekawa fabułę, aktorzy dubingowi... Dara kocham za ten tekst na statku, a z Adikiem i Yamą... W sumie ciekawie się nam dialogi trafiły xD Oczywiście jakość zależała od tego, kto jakim mikrofonem nagrywał, ale wszystkie dialogi można było zrozumieć. Podkład muzyczny również przyjemny. W sumie jedynym błędem w filmie jest ten celownik w 3 scenach, ale nie przeszkadza aż tak bardzo :)

Ten epizod to z pewnością produkcja, na którą w szczególności trzeba zwrócić uwagę. Szkoda, że na tym koniec...

A za Rasiela to popamiętasz... xD
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
How High 
Maniak postów


Dołączył: 5958 dni temu
Posty: 247

Punkty: 2360
Wysłany: 2012-04-07, 18:50   

REUPLOAD

Z powodu usunięcia mojego konta na youtube z ramienia panującego nam szefostwa serwisu, wrzuciłem ponownie swój 3 odcinkowy projekt, tym razem na dailymotion. Jeśli będziecie jeszcze chcieli wersję z downloadem, pisać, a upnę na jakiś serwis.

http://www.dailymotion.co...od-3_videogames
_________________
Obyś zdechł, Gesior7.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka