Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Skamer
2011-08-23, 15:07
Alibi's First MTB Stunt
Autor Wiadomość
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5250 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2011-08-20, 14:20   Alibi's First MTB Stunt

Stunt: Alibi
Edit: Rahim
Music: Dope D.O.D. - Brutality

Kod:
http://youtu.be/Q8f0elaTOoE
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-20, 15:44   

y?
_________________





 
 
     
Cichy 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 6037 dni temu
Posty: 136

Punkty: 1510
Wysłany: 2011-08-20, 19:09   

Poti napisał/a:
y?


x2 guwniak stuntuje 3 lata, i daje pierwszy stunt na mtb, nie mam wiecej pytan, dziekuje.
_________________
„Wiosna już przyszła, słońce szaleje
A diabeł nadal w głowie mej się śmieje."


 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-08-20, 22:34   

Cichy napisał/a:
Poti napisał/a:
y?


x2 guwniak stuntuje 3 lata, i daje pierwszy stunt na mtb, nie mam wiecej pytan, dziekuje.


Dziękuje za miły komentarz, czuję się spełniony.
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5250 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2011-08-20, 22:53   

Cichy pohejtuj sobie jeszcze...
Jakbyś jeszcze jakiś normalny post napisał to bym Cię zrozumiał...
Dla mnie jesteś nikim, zerem, 15letnim zerem, które nie potrafi się normalnie wypowiedzieć. Idz dzidziuś do szkoły i porozmawiaj z rodzicami na ważniejsze tematy.
I zostaw komputer na 2 miesiące, potem się odezwij i powiedz jak było.
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4836 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-08-21, 09:09   

Po co dawałeś ten filmik na forum?
_________________


 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6020 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-08-21, 09:32   

To jest editing test tak?
_________________


 
     
Roach 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5499 dni temu
Posty: 375

Punkty: 4170
Wysłany: 2011-08-21, 10:32   

_________________
 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5250 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2011-08-21, 11:23   

no można powiedzieć, że edit test. Miałem chwile czasu i posiedziałem pół godzinki :)

Scream, daj sobie spokój, nie chcesz to nie ogladaj...
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Cichy 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 6037 dni temu
Posty: 136

Punkty: 1510
Wysłany: 2011-08-21, 13:21   

Rahim napisał/a:
Cichy pohejtuj sobie jeszcze...
Jakbyś jeszcze jakiś normalny post napisał to bym Cię zrozumiał...
Dla mnie jesteś nikim, zerem, 15letnim zerem, które nie potrafi się normalnie wypowiedzieć. Idz dzidziuś do szkoły i porozmawiaj z rodzicami na ważniejsze tematy.
I zostaw komputer na 2 miesiące, potem się odezwij i powiedz jak było.


Wiek


A więc tak, skoro Ty chcesz mieć ze mną internetową wymianę zdań - proszę bardzo, chętnie się przyłącze do zabawy. Zacznijmy od faktu postawionego przede mną - 15 letnie zero.. No ok. zastanówmy się chwilkę i przemyślmy, mam 15 wiosen za sobą jakoś żyję na tym Bożym świecie i jest mi tu dobrze. Jakoś w realiach jeszcze nie wiele osób narzekało na moje zachowania. Mam kilku dobrych kumpli, dziele z nimi jakieś hobby, przyjaźnie, pasje.

Teraz spójrzmy na Ciebie. Widzę, że masz 17 lat, przesiedziałeś pół życia w internetowej aplikacji o nazwie San Andreas Multiplayer, na której to ze swoimi "kolegami" świetnie bawisz się wyprawiając różne fikołki, skoki, gry i zabawy.

Wypowiadanie się


Tutaj jak zwykle zaczniemy ode mnie, jeśli byłeś skłonny przeczytać pierwszy kawałek tego nieudacznego wyprofilowanego na moje potrzeby, gusta kawałka tekstu zauważyłeś już że chyba nie mam problemu ze składaniem zdań, ew. gramatyką co jednak w pewnym stopniu jest moją Piętą Achillesową.

Rahim napisał/a:
Dla mnie jesteś nikim, zerem, 15letnim zerem, które nie potrafi się normalnie wypowiedzieć. Idz dzidziuś do szkoły i porozmawiaj z rodzicami na ważniejsze tematy.
I zostaw komputer na 2 miesiące, potem się odezwij i powiedz jak było.


Rozumiem, Twoje niezadowolenie z mojej osoby, natomiast aby poniżać się do tego poziomu aby używać tylu niepotrzebnych i ośmieszających Cię wyrazów? No cóż, ujął bym to inaczej w słowa, natomiast zrobisz jak zechcesz mój przyjacielu.

Rozmowa z rodzicami


Hmm, nie mam nic do zarzucenia mojej rodzinie. Mam nadzieję, że moja mama jak i tata kochają mnie na tyle, że również nie masz nic do zarzucenia. Moja rodzina jeść dość "fajna".. Po prostu nie wiem jak to nazwać, czasem siadamy razem, rozmawiamy o najróżniejszych tematach, jesteśmy dobrymi kolegami.

Nie chcę komentować Twojej rodziny bo nic o niej nie wiem, po drugie po co miałbym to robić? Sam wystaw o niej opinie.

Zostaw komputer!


No cóż, muszę się przyznać do błędu. Komputer jest w pewnym stopniu moim życiowym nałogiem. Dziennie spędzam przy nim dość dużo czasu, po prostu jest we mnie zakorzeniony od dzieciństwa. Jest jak palenie mojej mamy, która chociażby bardzo chciała je rzucić w przysłowiową "cholerę" po prostu nie może. Zabija to w jakiś sposób mój czas, ale i wybawia od nic nie robienia i całodobowego leżenia w łóżku, patrząc w kierunku sufitu, albo demoralizacji przy typowych dla dzisiejszej "młodzieży" zachowaniach typu palenie papierosów, picie alkoholu w terenach publicznych, no cóż, wybrałem komputer i wiążę z tym co przy nim robię jakieś nadzieje na znalezienie pracy bądź inne ciekawe możliwości które biorą się z tego urządzenia.

Nie chcę za dużo o Tobie mówić bo za pewne wyskoczysz na mnie z pazurami jak lwica i zaczniesz mnie nimi drapać aż do śmierci (oczywiście to była metafora). Natomiast chcę się wypowiedzieć na Twój temat. Czasem spojrzę na aplikację San Andreas - Multiplayer, i widzę Cię tam przesiadującego z Twoimi kolegami. Innym przykładem mogą być posty przez Ciebie pisane, jeśli lubisz przesiadywać po nocy przy komputerze, to Twoja sprawa, na szczęście ja aż tyle czasu przy komputerze spędzać nie muszę.


Wracając do tematu Alibiego i jego filmu.. Alibiego znałem bardzo dobrze, natomiast jego zachowanie po pewnym czasie zaczęło mnie drażnić, zaczął mi wypisywać rzeczy typu "zmieniłeś się", bądź inne różnorakie. Jeśli stuntuje już ponad 3 lata, i jest to jego pierwszy stunt MTB, no dobrze uszanuję to, ale wydaje się być to dość dziwne. To by było na tyle z mojej strony, trzymaj się Rahim. Pozdrawiam.
_________________
„Wiosna już przyszła, słońce szaleje
A diabeł nadal w głowie mej się śmieje."


 
     
Grinderiewicz 
Nowicjusz


Wiek: 28
Dołączył: 4925 dni temu
Posty: 46

Punkty: 550
Wysłany: 2011-08-21, 17:03   

ScreaM2 napisał/a:
Po co dawałeś ten filmik na forum?


No bo chciał, po co uzasadniać.
_________________

 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5250 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2011-08-21, 22:36   

Cichy napisał/a:
Czasem spojrzę na aplikację San Andreas - Multiplayer, i widzę Cię tam przesiadującego z Twoimi kolegami.


Uśmiałem się po pachy ! Człowieniu, wczoraj siedziałem u kumpla na sampie pierwszy raz od półtora roku ^^ widzę, że lubisz sobie pokolorować...

ScreaM2 napisał/a:
Po co dawałeś ten filmik na forum?


Żebyś mógł sobie ponabijać posty.

Cichy napisał/a:
Widzę, że masz 17 lat, przesiedziałeś pół życia w internetowej aplikacji o nazwie San Andreas Multiplayer, na której to ze swoimi "kolegami" świetnie bawisz się wyprawiając różne fikołki, skoki, gry i zabawy.


Wiesz o mnie tyle co nic, więc nie mów, że przesiedziałem pół życia przed sampem. Wiem, że bardzo lubisz po komentować sobie filmiki innych użytkowników i zabłysnąć w tłumie, ale pytam, po co Ci to ? Żebyś jeszcze coś wniósł do tego tematu, ocenił produkcję, dał coś co byłoby warte przeczytania, to nabiłeś sobie po prostu posta.

Cichy napisał/a:
Jeśli stuntuje już ponad 3 lata, i jest to jego pierwszy stunt MTB, no dobrze uszanuję to, ale wydaje się być to dość dziwne.


Nie mogłeś napisać tego od razu ? Już to zdanie wnosi więcej niż ten bezsensowny post z Twojej strony...
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-08-22, 00:07   

Wypowiedź 2
Cichy napisał/a:
Wracając do tematu Alibiego i jego filmu.. Alibiego znałem bardzo dobrze, natomiast jego zachowanie po pewnym czasie zaczęło mnie drażnić, zaczął mi wypisywać rzeczy typu "zmieniłeś się", bądź inne różnorakie. Jeśli stuntuje już ponad 3 lata, i jest to jego pierwszy stunt MTB, no dobrze uszanuję to, ale wydaje się być to dość dziwne. To by było na tyle z mojej strony, trzymaj się Rahim. Pozdrawiam.


Wypowiedź 1
Cichy napisał/a:
Poti napisał/a:
y?


x2 guwniak stuntuje 3 lata, i daje pierwszy stunt na mtb, nie mam wiecej pytan, dziekuje.


Mhm widzę jak to szanujesz, jeszcze raz serdecznie dziękuję. I olewam tę sprawę z góry na dół bądź na odwrót jak kto woli.

Ps. Po za tym co w tym dziwnego ? to tak jakbyś ty nienawidził kiedyś pojazdu powiedzmy "wayfarer" i nagle po 3 latach zdecydowal sie ze zrobisz cos nowego tym pojazdem jakiego wczesniej nie nawidziles.
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-08-22, 18:59   

Co to kur*a rozmowy w toku o.o? Kto robi za Ewke? ( fajna z niej dupa : D) Aaa, ten.. no.. Ja napisałem "y?" Bo nie umiałem odpalić tego linku, może jakis tutorial dla zielonego Potiego : D?
_________________





 
 
     
Siemko 
Aktywny amator



Dołączył: 5308 dni temu
Posty: 175

Punkty: 1220
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 2011-08-22, 22:12   

Roach napisał/a:


Lepiej bym tego nie ujął! Jesteś Genialny!
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka