Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gesior7
2011-11-10, 12:54
PKS High Five
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-09, 23:53   PKS High Five



Witam!
Chciałbym Wam dzisiaj zaprezentować film pod tytułem "PKS High Five".
"PKS high Five" był stworzony z myślą o piątych urodzinach forum. Pierwszy kwietnia 2011 miną wiele miesięcy temu. Wydanie filmu mocno się opóźniło, ale mimo to, chyba wszyscy cierpliwie czekali, aby go obejrzeć.
Zanim film wejdzie na Wasze ekrany mam jeszcze parę słów na temat. Chciałbym Was serdecznie przeprosić za tak długi montaż. Jednocześnie dziękuję wszystkim obecnym i nie obecnym na filmie za udział, doping, oraz cierpliwe oczekiwanie.

Szczegóły

Czas trwania: 14min, 52s.
Rozdzielczość: 640x360, 320x180 (low-res).
Rozmiar: 322.64MB, 97.05MB (low-res).
Udział wzięło 21 stunterów:
3rnEy, Art, ALibi, Charnel, Criben, Daro, Deidara,
DreamY, Drool, Every, Gesior7, Grinder, Jozio, Matej,
Nyqual, Ozibe, Raziel, ScreaM, szybki, TheCrev, Ulltra.

Zapraszam do oglądania! = )

PKS High Five download

Wersja podstawowa (640x360, 322.64MB)
• Speedyshare mirror
• Multiupload mirror

Wersja low-res (320x180, 97.05MB)
• Multiupload mirror

Wersja strumieniowa
• Dailymotion mirror
• Youtube mirror (przesłane przez Deidarę)

Film można bezpośrednio pobrać z downloadu PKS.
http://tv.isg.si/site/filebrowser/PKS_Studios
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5908 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2011-11-10, 13:09   

Gdzie nie gdzie brakowało mi tej dynamiki w filmie :) Fakt kamery dla mnie są perfekcyjne, świetnie się nimi zająłeś :D ! Intro trochę ma słabą jakość ale fajne jest :) Ogółem pozytywnie w filmie zaskoczył mnie ScreaM fajne stunty :) a no i outro spoko z "pomysłem ^^ "

Ogółem pozytywnie ;)

edit:
a no i jeden minus czasami miałem wrażenie że cc jest za jasny ale to tylko czasami :)
_________________
 
 
     
Deidara 
Maniak postów



Wiek: 114
Dołączył: 5569 dni temu
Posty: 230
Skąd: Japanese

Punkty: 2660
Wysłany: 2011-11-10, 14:53   

recenzja ode mnie juz byla, ale jeszcze na forum nie pisalem. Swietny film, genialne ujecia stuntow i oczywiscie ladny przejzysty montaz! stunty tez na dobrym poziomie, ogolnie bardzo mi sie podobal i warto bylo czekac. Najlepsza polska produkcja ostatnich miesiecy.
 
     
Cichy 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 6035 dni temu
Posty: 136

Punkty: 1510
Wysłany: 2011-11-10, 15:14   

Wedle mnie najlepsze skoki oddał Matej. Były najbardziej kreatywne. Ładny montaż i muzyka. Najs.
_________________
„Wiosna już przyszła, słońce szaleje
A diabeł nadal w głowie mej się śmieje."


 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-11-10, 15:57   

Gesiorowi powinni stawić pomnik za zrobienie tego filmu. Projekt dawno zaczęty, a mimo wszystko ukończony. Naprawdę świetne poruszanie się kamerą podczas stuntów, robisz to płynnie, nawet w GTA IV. Edit niby zwykły, ale do muzyki pasuje idealnie. Stunty to w sumie takie symboliczne moim zdaniem. Filmu całego nie obejrzałem, ale zaraz dokończę. Wyłączyłem na około ósmej minucie, a pewnie najlepsze jest zostawione na sam koniec.
_________________


 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4583 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2011-11-10, 15:57   

Specjalnie wszedłem na PKS nie po to by napisać coś głupiego, tylko po to by napisać mały komentarz do tego filmu, według mnie jest to jeden z najlepszych projektów PKS Studios, bez kitu - Gdy to oglądam to przypominają mi się starsze czasy stuntingu, gdy było się szarym graczem, który wyszukiwał Stuntfilmów tylko po to by podziwiać pewne osoby. Jasiek bardzo fajnie obrobiłeś ten film, wiele ciekawych efektów, dobra muzyka - nawet bardzo, to że dałeś Soundtrack z THPS2, przypomniał mi się twój film z Fire Dragonem, który mi się bardzo podobał i podoba do dzisiaj. Wiele dobrych spotów, w stuntach oczywiście zdominował Matej, Daro, Ulltra i Scream. Nie będę wypisywał żadnych głupich ocen w postaci liczby, po prostu Gratulacje - nie wiedziałem że jeszcze takie projekty mogą powstać, bardzo dobrze naszemu studiu wracają siły!
_________________
 
     
Matej_pl 
Amator postów



Dołączył: 6094 dni temu
Posty: 63
Skąd: Warszawa

Punkty: 670
Wysłany: 2011-11-10, 16:00   

Cichy Thanks :)

Co do filmu to wyszło zgrabnie chociaż muzyka była taka sobie ,wyglądało to tak jakbyś w ogóle zapomniał o dynamice :/

Ogólna ocena to 8/10
_________________

 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5304 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2011-11-10, 16:04   

Świetny film, najbardziej przypadło mi do gustu intro i muzyka na samym końcu. Co do stuntów, to jednak bardziej spodobały mi się te z San Andreas. Generalnie zlamiłem kilka stuntów ^^ . Ogólnie film bardzo oryginalny i fajny ;)
_________________


Hiya
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5266 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-11-10, 16:13   

stunty byly robione na roznych poziomach i mialy roznorodne style. po mojemu wyszedl kolejny swietny stunt vid PKS'u. szczere podziekowania dla Gesiora za wydanie tego filmu :) . mysle ze nie jeden z was czeka na zorganizowanie podobnego projeku ; d
_________________
...
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-10, 18:26   

Drogi Mariuszu! Niestety stunt z GTA IV nie był nagrywany przeze mnie. Miałem pomoc, za co jestem wdzięczny. Stunt z GTA IV robił szybki, i jeżeli mnie pamięć nie myli, to on nagrywał ten stunt.

Miło czytać tyle pozytywnych komentarzy. Cieszę się, że udało się nam z tym filmem. Przed nami kolejne produkcje, może już troszkę mniejsze, żeby poszło szybciej, sprawniej, i nie kazać wszystkim czekać tak długo, jak na ten film.

Dzięki za współpracę! = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4835 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-11-10, 19:25   

Świetny film. Wszystko zapięte na ostatni guzik. Podobała mi się muzyka, montaż do niej pasował. Intro było bardzo interesujące. Nie podobały mi się tylko klipy z nieudanymi stuntami. Niektóre osoby mogły się bardziej postarać. Co tu więcej powiedzieć? Ogólnie nie wyszło źle, ale mogłoby być lepiej.
_________________


 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2011-11-10, 21:32   

Gesior7 napisał/a:
Drogi Mariuszu! Niestety stunt z GTA IV nie był nagrywany przeze mnie. Miałem pomoc, za co jestem wdzięczny. Stunt z GTA IV robił szybki, i jeżeli mnie pamięć nie myli, to on nagrywał ten stunt.

Miło czytać tyle pozytywnych komentarzy. Cieszę się, że udało się nam z tym filmem. Przed nami kolejne produkcje, może już troszkę mniejsze, żeby poszło szybciej, sprawniej, i nie kazać wszystkim czekać tak długo, jak na ten film.

Dzięki za współpracę! = )


W sumie to się trochę domyśliłem bo inaczej to trochę wyglądało, ale i tak spoko. Szkoda, że stunting w czwórce aż tak dobrze u nas w Polsce się nie przyjął.
_________________


 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2011-11-10, 22:35   

jestem na 1 miejscu w special thanksach o_o


fajny film, fajny podkład muzyczny, bardzo ładne skoki i ślizgi, oczekiwałem czegoś lepszego, 8/10
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-10, 23:52   

Skoro wszystko jest takie fajne, to czego, lepszego mógłbyś oczekiwać? Oczekuję rzetelnej krytyki.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5266 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-11-11, 08:01   

bo oni niesmiali sa w stosunku do ciebie G7
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka