Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gesior7
2012-07-22, 20:40
Przyszłość stuntingu - Nie tylko tego polskiego.
Autor Wiadomość
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2011-11-21, 16:34   

Ale tu raczej chodzi o to że stare pokolenie odchodzi i przychodzi nowe, a tego tu braknie więc nie wiem czemu tu jest nasza wina :P
_________________
 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2011-11-21, 18:38   

Cytat:
Nie wymieniam tutaj czynnika zwanego potocznie "brak spotów w GTA". Nie zgodzicie się ze mną ale dla mnie to kompletna bzdura, zakładając, że pomysłowość ludzka jest nieograniczona.


My jak się już znamy na tym co robimy poradzimy sobie, lecz popatrzmy z perspektywy przeszłości. Gdy zaczynalismy stunt, czy każdy z nas odrazu potrafił znaleźć coś naprawde kreatywnego? Każdego na początku kręci odbicie się od krawężnika i wskoczenie na budynek. Od tego każdy z nas zaczynał, jeżeli teraz przyjdzie ktoś nowy zrobi nie świadomie kilka starych stuntów do filmu, zostanie zmieszany z błotem i odechce mu się stuntu. Dlatego stunt w samym SA wymrze, z braku nowych ludzi, nam też to się kiedyś znudzi i nie będzie następców. Dlatego uważam, że tak dużo zależy od kolejnych części :)
_________________





 
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2011-11-21, 20:57   

Noo dokładnie to co wyżej kolega ujął chciałem pokazać, każdy jest zjechany błotem i albo młody wybiera stawkę mało stunterską ( modder ) albo odchodzi :D no bo jak inaczej ma być "popularny" w swoim gronie ;) ?
_________________
 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4836 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2011-11-22, 15:24   

Dokładnie tak, macie rację, panowie. Z pewnością jest to główną przyczyną zaczynających grę stunterów.
_________________


 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-22, 17:10   

Poti napisał/a:
jeżeli teraz przyjdzie ktoś nowy zrobi nie świadomie kilka starych stuntów do filmu, zostanie zmieszany z błotem i odechce mu się stuntu. Dlatego stunt w samym SA wymrze, z braku nowych ludzi, nam też to się kiedyś znudzi i nie będzie następców. Dlatego uważam, że tak dużo zależy od kolejnych części

Mówisz słusznie, jeżeli chodzi o tutejsze podejście do znanych, tzw. "starych" stuntów. Łatwo wyciągnąć z tego wniosek, że nasze podejście do pracy, do nowych kolegów może diametralnie zmienić przyszłość.
Dlaczego więc mówisz, że masz nadzieję w nowej części GTA? Czy od pojawienia się GTA IV coś zmieniło się w usposobieniu zasiedziałych stunterów do nowych? GTA nic nie zmieni. Trzeba zmienić troszkę w swoim sposobie myślenia.

Nikt nie zaczyna poważnie stuntingu od oszustw. I nikt jest popularny, jeśli nie zdobędzie przez własną pracę doświadczenia i uznania. Wasz pogląd na rozwój stuntingu w GTA to obraz w jakimś krzywym zwierciadle.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6354 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2011-11-22, 22:24   

Ogólnie rzecz biorąc to co mówicie jest prawdą. Brak w tym momencie rzetelnej krytyki. Nie myślcie że w roku 2006 też nie było pewnego pułapu w stuntingu. Powstawały też produkcje gdzie już jak na tamten czas było pełno "starych" i słabych stuntów. Sądzę jednak, że krytyka wymierzona była tak aby zmobilizować osobę podlegającą ocenie do rozwijania swoich umiejętności.

W tym momencie krytyka jest bardzo pustosłowna. Nikomu nie chce się pisać co ktoś powinien zmienić czy poprawić aby stuntfilm był na przyzwoitym poziomie.

Jednak zacznijmy od tego, że generalnie nie ma już komu tych rad udzielać, pokolenie SA przeminęło a pokolenie np. takiego GTA IV nie pociągnęło ze sobą żadnego narodowego zrywu, tak jak to było w przypadku GTA SA czy VC.

Zapaleńcy pozostali, ale nie każdy jest G7 (sorki, że znowu idziesz na tapetę jako przykład :D ) i potrafi łaczyć studia i wiele innych osobistych obowiązków z tak niszową twórczością.
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Streem 
Dziecko neo



Wiek: 29
Dołączył: 6126 dni temu
Posty: 883

Punkty: 63862
Wysłany: 2011-11-23, 09:05   

Nie czytałem za bardzo całego tematu ale jak wszedlem to moze juz sie wypowiem
polska scena w postaci tego forum praktycznie nie istnieje, ktos(wklej to kogos odpowiedzialnego za pks) nadal trzyma ten klan chociaz jest to bezproduktywne, kretynskie zasady na forum, gesior7 ktory udaje idiote i nigdy nie wie o co chodzi, jakies modujace łaki ktore wziely sie [cenzura] wie skad czyt. souither czy cos, za bardzo nickow nie kojarze bo szkoda nawet zapamietywac. gtas ma sie dobrze, ci co zaczynaja modowac sa odcinani (co tworzy [cenzura] opinie polakom)i tyle, pks sie skonczyl juz dawno, wpisujcie miasta

Radom [*]
_________________


"Google is the key"

 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-11-29, 01:29   

Myślę, że Streem ma trochę racji ale to nie jest temat typu "pojedźmy g7 po masce" więc takie twoje odnośniki jak "udaje idiote" czy "modujace łaki " kierowane do stunterów których nie znasz, są nie na miejscu, bo gdybyś go znał i się kumplował z nim od początku kiedy zaczołeś stunting ? Takie pytanie... Jeśli uważasz, że ktoś coś zmodował to pisz o tym w delikatny sposób żeby nie tworzyły się na forum tematy typu: "On powiedział, że zmodowałem a ja wcale nie zmodowałem tego" to, że nie starasz się pomóc Polskiej scenie to inna sprawa a odnośnie flag to czyżbyś zmienił narodowość ? lub nie jesteś patriotą ? w takich czy innych przypadkach trzeba wspomóc Polską scenę i powiedzieć "Polak potrafi" bo w naszych czasach najlepiej by było jakbyśmy wszystko sprzedali dla przykładu z życia : sprzedaliśmy "milke" (fabrykę czekolady) jakimś japońcom czy tam kur*a Chińczykom jeden ch*j... to może jeszcze sprzedajmy pałac prezydencki ? i oddajmy władzę takim idiotom jak Jaro.

Nie chcę się tu sprzeczać na temat polityki bo każdy ma inne poglądy polityczne, ale Jeśli chcecie coś zmienić to na to trzeba czasu i moim zdaniem jedna czy 2 osoby tu nic wielkiego nie narobią. To musi być coś w rodzaju organizacji jaką dawniej była pks.
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-11-29, 20:22   

Alibi napisał/a:
Jeśli chcecie coś zmienić to na to trzeba czasu i moim zdaniem jedna czy 2 osoby tu nic wielkiego nie narobią. To musi być coś w rodzaju organizacji jaką dawniej była pks.


tzw. teamwork, inaczej: zjednoczenie i współpraca. Bez tego PKS nie mógłby istnieć. Przestanie istnieć, jeżeli o tym zapomnimy. Musimy się jednoczyć i razem pokonywać te same problemy.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5267 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-11-29, 21:40   

zgada sie.
 
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5909 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2011-11-30, 23:40   

Alibi zły przykład podałeś, wiesz czemu ? Powinieneś wiedzieć :p w dzisiejszych czasach nie ma narodowości są pieniądze, dal tego tym się kierują wszyscy ludzie, jeżeli masz co jeść i masz dostojne życie i TO by ci państwo dawało to byś był patriotą, ale jeżeli sam musisz zapracować na siebie i rodzinę to jedziesz tam gdzie ci będzie najlepiej i w tedy nie liczy się narodowość czy prezentowanie polskiej dumy, tylko kasa i wyżywienie własnej rodziny, nawet jeżeli byś musiał zmienić religię. Dla tego podałeś zły przykład, no chyba że odnosisz się do lat polski pod zaborami, to w tedy się zgodzę :)

Stunting po prostu potraktował bym jako rywalizacje narodową i prezentacje własnych możliwości, ale nie w celu pieniężnym tylko zatrzymania polskiej dumy. Streem zrobił tak że zmienił narodowość i w świecie GRY wyjechał za chlebem jak maniak gier komputerowych co przeniósł się z rzeczywistości do świata wirtualnego. Streem do ciebie : weź rusz dupę i idź do g2 czy jakiegoś dostojnego baru, a nie siedzisz przed kompem i zamulasz o stuntingu :)
_________________
 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-12-01, 23:06   

Jozio napisał/a:
Dla tego podałeś zły przykład, no chyba że odnosisz się do lat polski pod zaborami, to w tedy się zgodzę :)

Po co bym miał mówić o takich odległych czasach ? Nie, chodziło mi o teraźniejszość, no może faktycznie zły przykład, mój błąd. Odnośnie tej rywalizacji narodowej i pięniądzach o których mówiłeś, jakby stunting był za pieniądze to pewnie mielibyśmy tutaj samych moderów i stunt służyłby tylko i wyłącznie do celów komercyjnych. I ciekawość mnie zżera bo my np. mamy swój Best of Poland a czy inne kraje mają jakiś film typu "best of" ? orientuje sie w takich sprawach więc może wiecie ? xd

btw. gęsior7 cieszę się, że podzielasz moje zdanie odnośnie (jak to nazwałeś) "teamwork"'a skoro piszesz taki post znaczy, że ci zależy, no ale cieżko by było coś tutaj powiedzieć, wiekszość ludzi nie ma teraz czasu nie, że nie wspomnę o samym sobie ;)
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2011-12-02, 22:22   

Alibi napisał/a:
I ciekawość mnie zżera bo my np. mamy swój Best of Poland a czy inne kraje mają jakiś film typu "best of" ? orientuje sie w takich sprawach więc może wiecie ? xd

Nie tylko Polska ma swój community stunt-film. Niemcy też mają. Pamiętam jeszcze film "Breath of a Nation". Kiedyś znalazłem go na jakiejś niemieckiej stronie. To było forum o GTA stunting, lub strona z modami do GTA. Zdownloadowałem film na dysk. Jest jeszcze aktualnie w sieci. Można obejrzeć przez YouTube.
part1: http://www.youtube.com/watch?v=nt404rFkxC8
part2: http://www.youtube.com/watch?v=NhlpRLi8i8Q
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
szybki 
Maniak postów



Wiek: 28
Dołączył: 5267 dni temu
Posty: 306

Punkty: 3440
Wysłany: 2011-12-02, 22:24   

walic niemcuf, booze ...
 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2011-12-03, 17:20   

KillaMarci i więcej nikogo nie znam :PP
Ale widać, że film jest starszy od naszego Best Of :)
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka