Poprzedni temat «» Następny temat
[RE]Eon - Leftover collab
Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6579 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2012-03-28, 20:24   

Kiper napisał/a:
Zresztą po co ja się tutaj produkuje, nie rozumiem po prostu faktu, jak można być tak durnym człowiekiem, by zabawę traktować jak rywalizacje na conajmniej olimpijskim szczeblu, zastanówcie się co robicie.

A skąd ta rywalizacja na olimpijskim szczeblu?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
DanielO 
PKS Team


Wiek: 29
Dołączył: 5875 dni temu
Posty: 69

Punkty: 1110
Wysłany: 2012-03-28, 22:33   

Kiper napisał/a:
Film słaby, większość to stare stunty, które widziałem już kilka razy w innych filmach. Edit też nie jest najwyższych lotów.
Co do tej dyskusji, która się wywiązała, to powiem wam, że jestem po stronie Tracker'a. Moim zdaniem robienie nowych działów dla klanów całkowicie anonimowych, to lekka głupota - nic nie wiecie o ludziach, którzy jak by nie patrzeć reprezentują polską scenę i ogólnie to forum. Rozumiem pomysł dołączenia do forum KS, które udowodniło kilka razy swój poziom, a i ludzie którzy należą do tego klanu zachowaują się fair wobec innych, chodzi mi tutaj głównie o chaetowanie, które dosyć wyraźnie widać w filmach owego anonimowego RE. Nie chce obrażać nikogo kto jest członkiem tej że grupy, ale jeżeli dostaliście możliwość reprezentowania naszej społeczności, to chyba logiczną sprawą jest, by nie oszukiwać - nie wyobrażam sobie co myślą o nas użytkownicy z gtas, którzy też nie są ślepi. Zresztą po co ja się tutaj produkuje, nie rozumiem po prostu faktu, jak można być tak durnym człowiekiem, by zabawę traktować jak rywalizacje na conajmniej olimpijskim szczeblu, zastanówcie się co robicie.


Ok cóż dzięki za opinie. Ale nikt tu nie wspominał o rywalizacji na "olimpjskim szczeblu" gdyż każdy z nas mam nadzieję traktuje stunting jako zabawę tak o to także powstał ten film, zebrałem stunty od memberów, z którymi nie mieli co zrobić więc postanowiliśmy zoorganizować tego o to lefta tylko i wyłącznie dla zabawy :) .
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5271 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2012-03-28, 23:38   

Hahah kiper rozumiem cię, ale nie obraź się, bo palnołeś straszną gafę. Może nie do końca z Polską sceną i z gtas, ale...

Rywalizacja ?
Kto do cholery rywalizuje i z kim ? w dodatku leftem XD !
I też pytanie, bo nie znam się na modach. Crev zmodował ? xD ?
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4867 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2012-03-29, 18:19   

Oczywiście, że zmodował. Finisher wygląda, jakby przemieszczał się conajmniej w wodzie, a nie w eterze tą taksówką - podwyższone gravity.
_________________


 
 
     
~PKS|Deather 
PKS Team



Wiek: 28
Dołączył: 4877 dni temu
Posty: 116

Punkty: 1480
Wysłany: 2012-03-31, 14:10   

ScreaM2 napisał/a:
Oczywiście, że zmodował. Finisher wygląda, jakby przemieszczał się conajmniej w wodzie, a nie w eterze tą taksówką - podwyższone gravity.


Widzę że nikt nie popatrzył na ten stunt z strony Editu:

Zdoncie jakiegoś boosta najlepiej coś wysokiego i na preca(jak uda wam się tak podbić na landzie(patrz finisher EON) to jeszcze lepiej...). Właczcie Frapsa, ustawcie grafike w GTA na najwyższą (Cienie na Very High , rozdzielczośc na max itd.). Załatwcie ENB (podobne do ENB Onego (czyli np. enb rusha...)) włączcie tak żeby przy nagrywaniu było mniej 20 FPS, nagrajcie... Następnie wrzućcie to do Sony Vegasa(Projekt 720p 25 fps ) , Zróbcie CC magic buletem (z dyfuzją :) ) zapiszcie film i porównajcie sobie z repką i co- repka chodzi normalnie a film wolno , Dlaczego? - dlatego że jak nagrywamy repkę z 20 fps i mniej to zwalnia klip , później jeszcze przez SV...

No i teraz jeszcze jedno pytanie: Dlaczego niektóre inne klipy wyglądają w miarę normalnie? - dlatego że w gta w niektórych miejscach jest więcej fps , a w niektórych mniej (to zależy: np. jedziesz między budynkami jest więcej , jesteś na otwartej przestrzeni jest mniej...).
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4615 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2012-03-31, 22:22   

UltimateDeath nie umi montowac :/

ALE ZA TO FAJNIE UMI LAJKOWAC SWOJE FILMY DRUGIM KANAŁEM NA YOUTUBE XDDD
_________________
 
     
~KS|ScreaM2 
Aktywny amator


Wiek: 27
Dołączył: 4867 dni temu
Posty: 148

Punkty: 1880
Wysłany: 2012-04-01, 16:17   

Deather napisał/a:
ScreaM2 napisał/a:
Oczywiście, że zmodował. Finisher wygląda, jakby przemieszczał się conajmniej w wodzie, a nie w eterze tą taksówką - podwyższone gravity.


Widzę że nikt nie popatrzył na ten stunt z strony Editu:

Zdoncie jakiegoś boosta najlepiej coś wysokiego i na preca(jak uda wam się tak podbić na landzie(patrz finisher EON) to jeszcze lepiej...). Właczcie Frapsa, ustawcie grafike w GTA na najwyższą (Cienie na Very High , rozdzielczośc na max itd.). Załatwcie ENB (podobne do ENB Onego (czyli np. enb rusha...)) włączcie tak żeby przy nagrywaniu było mniej 20 FPS, nagrajcie... Następnie wrzućcie to do Sony Vegasa(Projekt 720p 25 fps ) , Zróbcie CC magic buletem (z dyfuzją :) ) zapiszcie film i porównajcie sobie z repką i co- repka chodzi normalnie a film wolno , Dlaczego? - dlatego że jak nagrywamy repkę z 20 fps i mniej to zwalnia klip , później jeszcze przez SV...

No i teraz jeszcze jedno pytanie: Dlaczego niektóre inne klipy wyglądają w miarę normalnie? - dlatego że w gta w niektórych miejscach jest więcej fps , a w niektórych mniej (to zależy: np. jedziesz między budynkami jest więcej , jesteś na otwartej przestrzeni jest mniej...).


Samo lądowanie nie wygląda na zmodowane. To cały stunt wygląda na zmodowany. Jest to wiarygodne, gdyż u thecreva wcześniej wykryto, że moduje.
_________________


 
 
     
~PKS|Deather 
PKS Team



Wiek: 28
Dołączył: 4877 dni temu
Posty: 116

Punkty: 1480
Wysłany: 2012-04-01, 17:21   

nie mówiłem tylko o landzie...
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka