Poprzedni temat «» Następny temat
[RE]Eon - Leftover collab
Autor Wiadomość
DanielO 
PKS Team


Wiek: 29
Dołączył: 5844 dni temu
Posty: 69

Punkty: 1110
Wysłany: 2012-03-26, 08:57   [RE]Eon - Leftover collab

Witam! Chciałbym wam zaprezentować nowy film spod skrzydeł naszego crewu jest to tym razem leftover. Nie jest to jednak "pełna wersja" tego filmu gdyż edytor zapomniał o ponad dziesięciu replayach które były zapakowane w osobnej paczce. Jak narazie wstawiam tu nie pełny film tak czy inaczej mam nadzieje, że się spodoba :) .

http://www.youtube.com/wa...Scnq__zcYGuw%3D
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-03-26, 17:54   

Świetny stunt Deather (3:24)! Czy ktoś widział w GTA tak stylowe lądowanie? Ten stunt jest perfekcyjny. Do tego bardzo pomysłowy jest stunt LaW (3:50).
Niech ktoś mi powie, jak zrobić stunt, co zrobił oNdeR (1:30). Nie mam pojęcia, jak zrobić taki hop do nieba nawet w GTA. Ale ślizg jest niezły.

Mam zagadkę do tego, co robił film.
Co to jest? :

http://img213.imageshack....eonscreen01.jpg
http://img406.imageshack....eonscreen02.jpg
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4584 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2012-03-26, 17:56   

Napisze to jeszcze raz, ostatni - nie podoba mi się zagranie z waszej strony, nie potraficie cholera przyjąć poważnej krytyki na klatę, nie zawsze będziecie dostawać "Great video : >" czy tam dobre opinie od Gesiora - tak jak powyżej, bo on nie zabardzo zlokalizuje nieczyste stunty. Trochę mi was szkoda, oraz szkoda głównego lidera tego ścierwa, czy jak to tam nazywacie. Wiem kim jest moderator i jakie powinien pełnić funkcje a jakich nie powinien - za które powinien dostać jakąś karę czy coś, nawet jeśli jest w tylko jednym dziale. Ktoś tutaj powinien przeczytać kilka podpunktów. Co do filmu, pierwszy raz próbuję napisać to co napisałem wczoraj, tak to co usunęliście, co może potwierdzić moją krytykę w pewnym stopniu, jak najbardziej ta decyzja to potwierdziła. Tak więc śmiech na sali skoro nawet leftovera potraficie zmodować, co tam do tego thecrev, ciekawe czy też się wytłumaczy jakąś bajeczką jak na sasl'u, właśnie - podobno miał kończyć ten swój 4letni stunting, chodź go zaczął pewnie 2 lata temu, kto wie jaką miał ksywkę przed 'wielką zmianą'. Editing, kto to jest cholera ten One? Kim on niby jest żeby wystawiać negatywne opinie o kim kolwiek, skoro nigdy nie miał większego collabu/projektu na GTAS/PKS. Jego bardzo ciekawy edit, który tak bardzo chwalą jest jak że znaną podróbką trailera Beata, nie mówiąc o tych efektach, nawet cc jest całkiem podobne do tego które wykonał beat. Jak zwykle kamera, Freeplay - skrypt, którego nie powinien obsługiwać bo w ogóle o nim pojęcia nie ma. To niestety tyle, na wszelki wypadek sobie to skopiuje żebyście nie usunęli tak jak wcześniej. To jak? który pójdzie na liste Ruscha? xD
_________________
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-03-26, 18:14   

Track3r, nieczyste stunty były. Szczerze mówiąc widzę je w wielu stuntach. Ale kogo już to obchodzi? Przynajmniej są jakieś dobre strony tego filmu. Film nie jest aż tak krytycznie źle zrobiony. Warto dostrzec parę plusów. Minusy zawsze są.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4584 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2012-03-26, 18:22   

Gesior7 napisał/a:
Track3r, nieczyste stunty były. Szczerze mówiąc widzę je w wielu stuntach. Ale kogo już to obchodzi? Przynajmniej są jakieś dobre strony tego filmu. Film nie jest aż tak krytycznie źle zrobiony. Warto dostrzec parę plusów. Minusy zawsze są.


(y) bardzo dobrze mówisz!
_________________
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5305 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2012-03-26, 18:26   

Średnio podobał mi się ten film. Jedyny stunt warty uwagi wg. mnie był Ondera Monster Truckiem z lądowaniem na grindzie. Pod czas oglądania napatoczyło się kilka jakiś okienek z komunikatorów, czy jakiś tam błędów.. cholera wie co.. przez co paskudnie to wyglądało. Nazwa filmu też jakaś kiczowata z lekka "Eon", to jakiś hołd dla edytora pisany wspak? :P

ogólna ocena: 5/10. ( jako, że jest to left.)
_________________


Hiya
 
     
~KS|Ulltra 
Aktywny amator



Wiek: 31
Dołączył: 5498 dni temu
Posty: 104

Punkty: 1610
Wysłany: 2012-03-26, 18:53   

Erney napisał/a:
Nazwa filmu też jakaś kiczowata z lekka "Eon", to jakiś hołd dla edytora pisany wspak? :P


To z pewnością jest nazwa pochodząca z utworu użytego w filmie "Celldweller - Eon" : D
 
 
     
~PKS|Deather 
PKS Team



Wiek: 28
Dołączył: 4846 dni temu
Posty: 116

Punkty: 1480
Wysłany: 2012-03-26, 19:27   

Track3r napisał/a:
Napisze to jeszcze raz, ostatni - nie podoba mi się zagranie z waszej strony, nie potraficie cholera przyjąć poważnej krytyki na klatę, nie zawsze będziecie dostawać "Great video : >" czy tam dobre opinie od Gesiora - tak jak powyżej, bo on nie zabardzo zlokalizuje nieczyste stunty. Trochę mi was szkoda, oraz szkoda głównego lidera tego ścierwa, czy jak to tam nazywacie. Wiem kim jest moderator i jakie powinien pełnić funkcje a jakich nie powinien - za które powinien dostać jakąś karę czy coś, nawet jeśli jest w tylko jednym dziale. Ktoś tutaj powinien przeczytać kilka podpunktów. Co do filmu, pierwszy raz próbuję napisać to co napisałem wczoraj, tak to co usunęliście, co może potwierdzić moją krytykę w pewnym stopniu, jak najbardziej ta decyzja to potwierdziła. Tak więc śmiech na sali skoro nawet leftovera potraficie zmodować, co tam do tego thecrev, ciekawe czy też się wytłumaczy jakąś bajeczką jak na sasl'u, właśnie - podobno miał kończyć ten swój 4letni stunting, chodź go zaczął pewnie 2 lata temu, kto wie jaką miał ksywkę przed 'wielką zmianą'. Editing, kto to jest cholera ten One? Kim on niby jest żeby wystawiać negatywne opinie o kim kolwiek, skoro nigdy nie miał większego collabu/projektu na GTAS/PKS. Jego bardzo ciekawy edit, który tak bardzo chwalą jest jak że znaną podróbką trailera Beata, nie mówiąc o tych efektach, nawet cc jest całkiem podobne do tego które wykonał beat. Jak zwykle kamera, Freeplay - skrypt, którego nie powinien obsługiwać bo w ogóle o nim pojęcia nie ma. To niestety tyle, na wszelki wypadek sobie to skopiuje żebyście nie usunęli tak jak wcześniej. To jak? który pójdzie na liste Ruscha? xD


No Trakerku , widzę że trochu zazdrościsz the crevowi , ale dobra to już twoja opinia. One był w RE od poczatku tylko zmieniał nicki (nie moge powiedzieć jakie miał wcześniej, ale mogę powiedzieć że nie miał na wcześniejszych "zrytej" opini...). The crev zawsze miał nick The Crev. hmm co tam dalej ,a nie wiem co ty widzisz w tym finisheru - jakby był zmodowany to by dan go nie dał przecież na collab. Wiesz w takich sytuacjach rozumiem Streema - Lepiej pierdo**ć polską scene stunterską i wynieść się do GtaS , niż słuchać jak wszyscy sobie nawzajem zazdroszczą i krytykują , owszem kilka słów krytyki OK ale bez przesady. AM sorry nie kupuje tego NARA

@EDIT: Gasior to są efekty...
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2012-03-26, 20:27   

Podpisuje się pod tym.
Dodam tylko podziękowania dla Track3ra za to, że jest moim wiernym fanem, bo nikt inny nie ma w podpisie tyle moich słów, co on w swoim. :wink:
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5249 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2012-03-26, 22:00   

to moze ja też się wypowiem...
były oldy, trudno, leftover wkońcu. mnie osobiście wali czy reszta crewu waliła na modach, czy ku**a gravity czy jakichś innych SH. ja nigdy nie zmodowałem niczego i nie zmoduję.
jak dla mnie całkiem spoko wyszło, trochę błędów w edicie już zauważonych przez kilka osób, ale no trudno, zdarza się. nie wiem czemu ludzie nie mogą zebrać 'hejtów' na klate i poprostu miec wywalone na to wszystko. tak to jest, przyjmujcie krytykę nawet jeśli jest ciężka do zniesienia.

BIG UP !
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2012-03-26, 22:32   

Alibi napisał/a:
Podpisuje się pod tym.
Dodam tylko podziękowania dla Track3ra za to, że jest moim wiernym fanem, bo nikt inny nie ma w podpisie tyle moich słów, co on w swoim. :wink:

Z pewnością Track3r czuje do Ciebie respekt, skoro cytuje Twoje słowa pod każdym postem.

Teraz do Deather:

Domyślam się, że Track3r nie zazdrości stunterom występującym w filmie. Skoro uważa, że stunterzy grają nieuczciwie, to jest raczej hańba dla stuntera, a więc nie ma czego zazdrościć.
Nieuczciwa gra trwa już bardzo długo między stunterami. Po dłuższych przemyśleniach uważam, że nie warto w to głębiej wchodzić, bo to jest tylko pustka, głupia i nieuczciwa walka o respekt. Może nie trzeba prowadzić tej głupiej gry bez zasad, a lepiej robić swoje i robić to dobrze.
Może, gdyby nie było tylu możliwości modyfikacji gry, zmiany, sterowania, rozwoju, może wtedy byłyby spójne zasady, równe dla każdego stuntera, i wtedy można byłoby mówić o uczciwej walce. W obecnym GTA Stuntingu właściwie nie widać zasad, a jeżeli są to bardzo niespójne, i każdy postrzega je inaczej. Może dlatego ci, co grali uczciwie, odeszli w cień. Może zajmują się jeszcze tym w wolnym czasie, dla siebie, albo szukają uczciwej rywalizacji gdzie indziej.
Moim skromnym zdaniem nie warto brać udziału w takiej nieuczciwej grze. Nie ma sensu prowadzić pustych dyskusji i wywodów o to, kto modował.

Nadal czekam na rozwiązanie zagadki. Efekty to jest niewystarczająca odpowiedź. Tam widać jakieś szczegóły z goła nie powiązane z GTA, a nawet samym filmem. Podpowiem, że dosyć wyraźnie widać, że są tam jakieś napisy.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
~KS|Track3r 
Zbanowany


Dołączył: 4584 dni temu
Posty: 72

Punkty: 800
Wysłany: 2012-03-26, 22:52   

Czy ja gdzieś umieściłem zdanie, że tak bardzo zazdroszczę temu thecrew'owi? Nie ja po prostu wyraziłem swoją opinie. Nie spinajcie się aż tak, bo czytając wasze zdania mogę sobie pomyśleć, że [cenzura] wam okropnie głupotą z pod pachy.
_________________
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5617 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2012-03-27, 17:19   

Chyba największa dyskusja na tym forum od jakiegoś pół roku :J
_________________





 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2012-03-27, 22:34   

Poti napisał/a:
Chyba największa dyskusja na tym forum od jakiegoś pół roku :J


To ci się w te pół roku musiały dobrze ogórki zakisić :D
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Kiper 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5334 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2012-03-28, 19:10   

Film słaby, większość to stare stunty, które widziałem już kilka razy w innych filmach. Edit też nie jest najwyższych lotów.
Co do tej dyskusji, która się wywiązała, to powiem wam, że jestem po stronie Tracker'a. Moim zdaniem robienie nowych działów dla klanów całkowicie anonimowych, to lekka głupota - nic nie wiecie o ludziach, którzy jak by nie patrzeć reprezentują polską scenę i ogólnie to forum. Rozumiem pomysł dołączenia do forum KS, które udowodniło kilka razy swój poziom, a i ludzie którzy należą do tego klanu zachowaują się fair wobec innych, chodzi mi tutaj głównie o chaetowanie, które dosyć wyraźnie widać w filmach owego anonimowego RE. Nie chce obrażać nikogo kto jest członkiem tej że grupy, ale jeżeli dostaliście możliwość reprezentowania naszej społeczności, to chyba logiczną sprawą jest, by nie oszukiwać - nie wyobrażam sobie co myślą o nas użytkownicy z gtas, którzy też nie są ślepi. Zresztą po co ja się tutaj produkuje, nie rozumiem po prostu faktu, jak można być tak durnym człowiekiem, by zabawę traktować jak rywalizacje na conajmniej olimpijskim szczeblu, zastanówcie się co robicie.
_________________


 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka