Poprzedni temat «» Następny temat
[KS]PROPITIOUS
Autor Wiadomość
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5637 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2012-03-31, 21:21   [KS]PROPITIOUS

[KS]PROPITIOUS




Cześć wam! Możecie wierzyć lub nie, przetrzyjcie oczy, podrapcie się po głowie, zastanówcie jeszcze raz nad tym co czytacie. Tak! Udalo się po dość długiej przerwie stworzyć kolejny collab Klanu Stuntu!
Było wielu niedowiarków, wielu jasnowidzów którzy twierdzili, że KS spadło na dno i nie ma szans by się podnieść, pozdrawiam ich wszystkich. (Tak Mexi, Ciebie też :> )
W zasadzie to chyba tyle.

Mam nadzieje, że wam się spodoba, komentarze mile widziane :> !

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

Byłbym zapomniał, chciałbym podziękować kilu osobom:
-Daro
-Roach
-Tracker
-Krs
-Raziel
-Scream
-Art
-Ulltra
-Charnel (to za te kebaby)
_________________





 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5361 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2012-03-31, 22:44   

okej
montaż mnie troche rozczarował, strasznie denerwujący i częściowo nieprzejrzysty
finisher dara 10/10 polecam
pierwszy stunt planiego 9/10 polecam
reszta akrobacji tez byla ok XDDDDDD

ps. za co dla mnie thanksy od potiego :E
_________________

 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5260 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2012-03-31, 23:36   

Zgodzę się z tym powyżej co do editu, a co do stuntów to nie całkiem, bo np. Tracker donił oldy, parę stuntów nie było na aż takim wysokim poziomie.

Film owniły m.in. takie osoby jak Daro, Poti czy Numero. W każdym razie
cieszę się, że ks się jeszcze trzyma. Powodzenia z następnymi vidami.
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6568 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2012-04-01, 00:43   

Cieszę się, że mogę oglądać nowy film od KS. Mogę już na wstępie powiedzieć, że wypadł całkiem nieźle.
Bardzo podobały mi się stunty w tym filmie. "Propitious" to jeden z niewielu filmów tego typu, gdzie mogłem ujrzeć stunty oryginalne, pomysłowe i z klasą. Każdy stunt był wart uwagi.
Daro, świetny stunt radiowozem! Robi wrażenie. Tak na marginesie, to musiałeś przejechać sporo drogi wozem policyjnym z LS do San Fierro. ; )
Bardzo podobało mi się kombo Poti'ego z jazdą tyłem i grindem na końcu. Szkoda, że tak krótko. Poti, skrócili Twój stunt, ale nie martw się. Stunt jest super!
Aby nie kończyć z grindami, pochwalę kolejny stunt z grindem, Ulltry. To ten stunt z pakerem po drodze. Ulltra przejeżdża po pakerze, wydłużając sobie drogę do skoku (bump to grind). Ulltra, krótki, ale za to bardzo stylowo zakończony grind na tablicy billboard.
Kolejny stylowy stunt z grindem to stunt Plani. Pomysłowe kombo: mały bump, trick w powietrzu i lądowanie ślizgiem na zakrzywionej krawędzi (ledge grind).
Scream, pokazałeś hardcore'owe stunty infernusem. Z Twoich stuntów podobał mi się jeszcze grind zakończony wybiciem się od barierki i lądowaniem na dachu. Nice one!
Numero, także hardcore'owe stunty. Stunt Infernusem z lądowaniem na bb, to nietypowe. Jestem w szoku, kiedy widzę, jaką odległość pokonujesz odbijając się od drzewa. Idealne wykorzystanie fizyki gry, niezwykła precyzja!
Tracker, pokazałeś kilka ciekawych tricków, ale z tych wszystkich chyba najbardziej podoba mi się zgrindowanie bb poprzedzone nose wheelie (stoppie).
Jest jeden stunt z zamaskowanym wilkiem. Jak wilki żyją w stadach, tak i ten nie jest wyjątkiem. Dołączył do grupki stunterów i zrobił stunta infernusem. To pierwszy, ale i chyba ostatni stunt z wilkiem, niestety. Tak, czy inaczej, stylowy stunt infernusem, Cloudwalker.

W tych wszystkich stuntach nie trudno zauważyć hardcoreowe stunty samochodami, przede wszystkim infernusem, no i bardzo stylowe, grindy NRG-500. To jest klasa!

Montaż jest całkiem w porządku. Muzyka znośna, efekty nie zniekształcają zbytnio widoku stuntów. Większość stuntów można obejrzeć z kilku ujęć. Krótkie i decydowane wejście i spokojne zakończenie. A jeszcze w trakcie napisów końcowych mogę obejrzeć całkiem niezłe stunty.
Myślę, że film można polecić każdemu miłośnikowi GTA, i sportów ekstremalnych.

Super! = )
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5637 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2012-04-01, 02:55   

Gesior7 napisał/a:
Tak, czy inaczej, stylowy stunt infernusem, Cloudwalker.


Em, to jest mój stunt, ale zmontowany gościnnie przez Cloudwalkera xd Poprostu słabo widać w rogu mój nick.. ;x


Cytat:
ps. za co dla mnie thanksy od potiego :E


za hehehelmansa.
_________________





Ostatnio zmieniony przez Poti 2012-04-01, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Erney 
Aktywny amator



Wiek: 30
Dołączył: 5325 dni temu
Posty: 132
Skąd: Jelenia Góra

Punkty: 1490
Wysłany: 2012-04-01, 10:48   

A no więc..

Film wyszedł Wam bardzo fajnie. Dużym plusem jest duża ilość fajnych stuntów. Nie podobało mi się tylko to, że kilka stuntów już widziałem w innych filmach oddanych przez te same osoby. Najbardziej mi się podobały następujące stunty: Opener, stunt infernusem Numera z czystym obrotem i lądowaniem na billboardzie, stunt Ulltry w 2:18, ten pierwszy grind Planiego i finisher. Co to montażu to też jest fajny, tylko ta muzyka na początku trochę przymulała :P

Ogólnie to daję ocenkę 8+/10

gz.
_________________


Hiya
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6099 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2012-04-15, 16:30   

huh niezły vid panowie, elegancki montaż z eleganckimi skokami ; D
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka