Poprzedni temat «» Następny temat
Co z forum?

Czy zależy Ci na dalszej działalności forum PKS?
Na tyle, żeby zagłosować w tej ankiecie.
26%
 26%  [ 11 ]
Na tyle, żeby angażować się w działalność forum.
23%
 23%  [ 10 ]
Tak, absolutnie zależy mi na dalszej działalności PKS.
26%
 26%  [ 11 ]
Nie przykładam wagi / nie zależy mi.
23%
 23%  [ 10 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 42

Autor Wiadomość
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2013-02-23, 16:20   Co z forum?

Siema!

Widzę, że niektórzy z Was zastanawiają się nad losami forum.
Dalsze losy naszego forum nie są mi znane, nie potrafię powiedzieć, co dalej z nim będzie, czy będziemy je utrzymywać, czy będziemy w nim działać, czy je zamkniemy. Dobre czasy na forum przyniosło nam zaangażowanie, chęć aktywnego rozwoju, pozytywne nastawienie i wspólne więzi. Pomysły dalej już same nam przychodziły do głowy. Wierzę, że odrobina zaangażowania, odpowiedzialność i pozytywne nastawienie może wrócić dobre czasy dla forum.
Forum Polskie Koło Stunterskie nie istniałoby, gdyby nie wspólny wysiłek użytkowników i prowadzących, wspólne zainteresowania. Dziś wygląda na to, że nie mamy już o czym rozmawiać ze sobą na łamach forum. Prawie w ogóle nie rozmawiamy ze sobą, nie dzielimy się wrażeniami i doświadczeniem, co istotne. Forum istnieje też dzięki hojności sponsorów, to jest naszych użytkowników. Serwer nie jest za darmo. Czy warto opłacać serwer? To już zależy od Was.

Ażeby nieco rozjaśnić sytuację, postanowiłem zrobić mały sondaż.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Cysiek 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5963 dni temu
Posty: 110
Skąd: ~ Olkusz

Punkty: 970
Wysłany: 2013-02-28, 23:43   

Trzeba forum repromować inaczej zagnieździ się tu melancholijna nuda.
_________________


 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6079 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2013-03-01, 19:44   

Szkoda żeby pks zostało zamknięte. Na razie dałem rade opłacić za 3 miechy. Postaram się jeszcze jakoś dofinansować sajt. Repromować? Gdzie? Może postawić serwer do stuntingu? Jakie są tego koszta? Ma ktoś jeszcze wszystkie pliki od starego serwera?
_________________

 
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6359 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2013-03-01, 23:06   

Myślę że opłata za serwer jest do ogarnięcia. Zawsze znajdzie się parę osób, które będą w stanie się zrzucić na półroczną opłatę, oczywiście zawsze postaram się również jak najwięcej kasy przelać na utrzymanie. Co do działaności i aktywności forum, tutaj sprawa jak wszyscy wiemy jest już cięższa. Brakuje nam nowych członków, zwłaszcza tych młodych i ambitnych :P Połowa osób już nie stuntuje albo tez ma znikomy kontakt ze stuntingiem, co pasowało by zmienić. Dlatego pozyskanie młodej kadry to podstawa, ale czy da się gdzies znaleść na tyle osób aby przywrócić forum dawną świetnosć? Tutaj jestem trochę sceptycznie nastawiony, ponieważ patrąc się na rozwój stuningu w IV na tym forum (no i w sumie na paru innych) mozna dojść do wniosku, że jest to znacznie mniejsza aktywnosć niż jak to było przy SA. Tym samym prawdopodobnie w GTA V trudno będzie znaleść ekipę dosyć aktywną w kwesti stuntingu. Jednak jest to do osiągnięcia, poprzez wydawanie jakiś projektów filmowych, może to ruszy w jakiś sposób całą "maszynę" i to forum :)

Już niedługo na forum będzie się tworzył pewien duży projekt który, mam nadzieje, poprawi troche ruch na forum. Można przy tej okazji pomyśleć nad dodatkowymi formami aktywności. Równeiż stworzenie jakiejś stunt ligi było by fajną inicjatywą, szkoda przy tej okazji, że SOTM nie dostaje głoszeń bo jest to w sumei taka mini liga. Podstawą aktywnosci jest ogólne zapewnienie rozrywki, powinniśmy szukac rozwiązań w tym kierunku ;)
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2013-03-05, 22:37   

Ja generalnie nie mam dużo czasu na GTA i na PKS. Staram się wykorzystać swój wolny czas na ważne sprawy w PKS, takie, jak projekty filmów, konkursy, rozmowa na ciekawe tematy.

Jak wiecie, jestem już po studiach inżynierskich. Aktualnie studiuję na studiach magisterskich. Wiadomo, przez to jest niewiele czasu. Cieszę się, że troszczycie się o forum, i chcecie, aby dalej się trzymało. Myśl o tym, że jest po co i dla kogo trzymać forum, mobilizuje, tak samo szacunek obcych, który zyskiwaliśmy, z pasją przedstawiając własne produkcje na obcych, chociaż spokrewnionych tematycznie forach. Jest dosyć dużo for o tematyce GTA i pokrewnych, gdzie można było by zareklamować się. Oczywiście, jeżeli tylko będziemy dalej prowadzić naszą działalność.
Nie mogę być już tutaj codziennie, ale myślę, że przywrócenie forum dawnej świetności jest jak najbardziej możliwe.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6208 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2013-03-29, 21:26   

Dopóki mi się chce tu być, dopóty ma być te forum.


Tak postanowiłem.
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka