Poprzedni temat «» Następny temat
[S]tunt [W]orld - Przełom w Polskich serwerach stunt!
Autor Wiadomość
DeVel 
Nowy użytkownik


Wiek: 25
Dołączył: 4035 dni temu
Posty: 7
Skąd: Krzyżowa

Punkty: 80
Wysłany: 2013-03-11, 19:44   [S]tunt [W]orld - Przełom w Polskich serwerach stunt!


GameMode serwera jest pisany w systemie komend zcmd,od update 1.1 wszystko w MySQL poza logami które są w DOF2 bo lepiej mi tak czytać(nie lubię operować w mysql),pętle robione w foreach.
Serwer jest bardzo optymalny.Ponadto zrobiłem prosty i niezawodny system antymoneyhack,nie istnieje na serwerze takie coś RCON kto się zaloguje od razu dostaje bana,wszystkie rangi są nadawane w bazie danych.Oczywiście są takie rzeczy jak anty spam,reklama www/ip.Autorski gamemode.

Nie będę pisał,że jakiś klimat jest na serwerze czy inne dziadostwa.Jak to inne serwery dopóki nie wejdziecie i nie sprawdzicie to się nie przekonacie czy to rzeczywiście jest prawda.Nie ma zbędnych rang jak j@ takie rangi są żałosne i stworzone na kasę.Oczywiście jest konto VIP,ponieważ zbieram na zakładkę hosted i unikalny styl forum.Ponad 8tys. obiektów co tydzień są dodawane nowe.DM jest dostępny tylko w wybranych strefach jeżeli gracz wyjdzie poza strefę automatycznie kasuje bronie.Aby gracze którym nie odpowiada kupno VIP'a za pieniądze wystarczy tylko grać na serwerze,co 10min dostaje się specjalne punkty(zapisywane)i gdy się uzbiera określoną ilość dostaję się na tydzień vip'a.Aby można było w jakiś sposób pieniądze wykorzystać jest też system domów aby nie był taki nudny serwer można je również zdobyć za wyścig stuntowy.Jest również system klanów,rzecz jasna są estetyczne textdrawy np. pasek stanu,nie są ono przesadnie kolorystyczne.Informacje nad paskiem i ładny licznik prędkości.Informacje o wejściu/wyjściu są pokazywane z boku aby nie zaśmiecać czatu takim czymś.Również zadania matematyczne,zaręczam was iż nie jest to zapchany stunt jakimś elemantami FR.Serwer działał przez kilka dni i zyskał max 22 graczy. Później założyłem hasło by zaaktualizować GM do tego co miało być w następnej wersji.Już nie założę raczej hasła chyba,że z trudnych problemów.


Nazwa: [PL][S]tunt[W]orld@INFBUD.PL
Adres IP: 79.98.145.132:7777
Graczy: X / 100
Ping: X
Mode: PL-Polski Stunt1.1r-02
Map: Stunt Andreas



Zakaz kopiowania treści,obrazków które zostały specjalnie wykonane dla serwera [S]tunt [W]orld.
Reklama wykonana przez DeVel.
Ostatnio zmieniony przez DeVel 2013-04-06, 22:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-03-11, 21:32   

antyfail
/teles nei działa
nie da sie zmieniac koloru auta
nie ma porządnych map stunterskich
antyfail
niemożliwość zmiany pogody itp
kupowanie domów
reklamowanie na martwym forum


słabo
_________________

 
 
     
DeVel 
Nowy użytkownik


Wiek: 25
Dołączył: 4035 dni temu
Posty: 7
Skąd: Krzyżowa

Punkty: 80
Wysłany: 2013-03-11, 22:11   

/teles weź z taką wiedzą...przez takich jak ty dobre serwery nie są doceniane.Wymyśliliście sobie,że na jakimś serwerze gdzie dużo graczy było jest /teles i ma być wszędzie też mi wielka różnica.Wystarczy /pomoc wpisać i tam są teleporty do wyboru stunt,standardowe.

Nie ma porządnych map stunterskich,raptem grałeś 5min. powodzenia jak wszystko zwiedziłeś.Da się zmieniać kolor auta to nie jest "gówniany" serwer jak wszystkie,że komendy te same.
/kolorpojazd .Jak chciałeś tak się stało dodano /teles.Domy są w /ls aby nie zaśmiecać.
Nie odbieraj tego jako prowokację, tylko piszę prawdę i nie mam na celu wkurzenia ciebie.
Zmiana pogody to tylko zapychanie zbędnymi funkcjami mapy, ew. co myślisz o pogodzie w ls np. słonecznej w sf deszczowej a w lv zamieć pustynna?
Antyfail? Nie rozumiem...może antyfall?
Ponadto jak skończy tworzenie webmaster szablonu strony będzie możliwość używania handlingów do nrg do stuntu.Zapomniałem napisać,że można stuntować również hydrą.Strzał z hydry=więzienie na 1min.

Ładna reklama i rozpisana,myślisz,że spamuje by wchodzili i nie wiem vipa brali? Mogłeś też pomyśleć o tym iż mi zależy.
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-03-11, 23:49   

DeVel napisał/a:
będzie możliwość używania handlingów do nrg do stuntu.


o kuŸwa


[cenzura] maciek, wchodze na serwer, /cmd - /teles, nie działa, nie gram elo.
poza tym zesrałem sie ze wiesz jak sie robi stunt serwery
_________________

Ostatnio zmieniony przez Kiper 2013-03-12, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
DeVel 
Nowy użytkownik


Wiek: 25
Dołączył: 4035 dni temu
Posty: 7
Skąd: Krzyżowa

Punkty: 80
Wysłany: 2013-03-12, 12:42   

Ty głupka udajesz czy co?
Wcale nie działają te komendy naucz się pisać jak masz z tym problem.

Taki ciemny jesteś pseudo stunterze iż nie wiesz,że są handlingi do nrg ułatwiające podnoszenie koła?

Podmienianie handlingu w stuntingu jest niedozwolone, kazde uproszczenia wykonywanych stuntow za pomoca zmian w handlingu uznawane sa za moding, tak samo jak modyfikacje wygladu pojazdu ktorym wykonujemy stunt (poza zmianami vinyli), takze nie wyzywaj userow, ktorzy co jak co, ale jakis czas stuntuja i wiedza o co chodzi. Sama reklama servera jest w porzadku.
Ostatnio zmieniony przez Kiper 2013-03-12, 16:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5340 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2013-03-12, 14:36   

mozecie go zbanowac bo tutaj zesram sie ze smiechu
_________________

 
 
     
Poti 
Przyjaciel



Wiek: 30
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 437

Punkty: 24740
Wysłany: 2013-03-12, 15:08   

3 razy nie, dziękujemy.
_________________





 
 
     
DeVel 
Nowy użytkownik


Wiek: 25
Dołączył: 4035 dni temu
Posty: 7
Skąd: Krzyżowa

Punkty: 80
Wysłany: 2013-03-12, 18:38   

Wy udajecie takich zacofanych,czy to naprawdę?

Nie każdy serwer jest taki sam po drugie to mój serwer i regulamin zabrania tylko modów cleo. ^^

Nie słuchaj go Alibi zobaczysz,że fajny serwer i autorski. ^^
Ostatnio zmieniony przez DeVel 2013-03-12, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5239 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2013-03-12, 18:50   

Art napisał/a:
mozecie go zbanowac bo tutaj zesram sie ze smiechu

Masz admina art to go zbanuj. :wink: pff... xD

Nie no zaraz ja się zesram, bo mam bekę, że przed kimś nowym wyglądacie jak nie powiem na kogo... W dodatku ard ma "admina!" HAHAH! Zbanujcie mnie bo nie wytrzymam, zresztą i tak tutaj żadko wchodzę to prawie to samo co ban. xD !

Dobra, co do tematu to jeszcze nie sprawdzałem serwera ale jeśli jest tak jak mówią powyżej to troszkę nie fajnie, bo im więcej ograniczeń tym gorzej np. poszukać zwykłego stuntu bez mapy (przenosząc się do kolegi) taką radą ode mnie byłoby dla ciebie sprawdzenie jak wyglądają inne serwery np. PSA, ISS żebyś wiedział co mniej więcej musisz jeszcze dodać o ile się da, ja się za bardzo na tym nie znam ale myślę, że dobrze by było żebyś spróbował wprowadzić jakieś innowację. :)
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
DeVel 
Nowy użytkownik


Wiek: 25
Dołączył: 4035 dni temu
Posty: 7
Skąd: Krzyżowa

Punkty: 80
Wysłany: 2013-03-12, 18:54   

Taa alibi już słyszałem o tym mózgu xD
I małą historię...
 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6018 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2013-03-12, 21:14   

Dobra [cenzura], albo wypisujecie komentarze na temat serwera, albo stąd [cenzura]. Wszyscy.
_________________


 
     
Kiper 
Moderator



Wiek: 29
Dołączył: 5333 dni temu
Posty: 442
Skąd: Żywiec

Punkty: 4458
Wysłany: 2013-03-12, 22:44   

Proste.
_________________


 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6547 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2013-03-12, 22:46   

DeVel, nie przejmuj się Artem, on tak ma już fabrycznie.

Tryb gry jest bardzo fajny. Sprawdziłem. Jest przyjemny, duży wybór postaci, gra radio, wybór pojazdów według typów, dużo fajnych przeszkód, teleport. Nawet licznik prędkości wygląda całkiem zgrabnie. Widzę, że włożyłeś sporo pracy w budowę trybu gry. Dzięki za info! = )

Polecam tryb gry SA-MP StuntWorld!

P.S.: Widzę, że Y-Less sporo ci pomógł. To w porządku koleś. Zna się na rzeczy, jak nikt inny.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka