Poprzedni temat «» Następny temat
Medatrick PPS[S]
Autor Wiadomość
Daro 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5916 dni temu
Posty: 157

Punkty: 3870
Wysłany: 2014-05-26, 14:39   Medatrick PPS[S]



https://www.youtube.com/w...eature=youtu.be

Stunterzy: Daro, LuxAvenue, McAndreas, Soltys.

Edytor: downight.


Film nowo zalozonej grupy stunterskiej- Serwera SA-MP: Polski Party Serwer

Zapraszam do ogladania i komentowania, dziekuje.
_________________

 
     
VIP|Art 
Dziecko neo


Wiek: 31
Dołączył: 5341 dni temu
Posty: 663
Skąd: Myszków

Punkty: 28050
Wysłany: 2014-05-26, 15:30   

downight <3

daro fajne stunty ze 2 miales, i ktostam tez mial nawet fajny jeden ale nie pamietam kto
myslalem ze bedzie gorzej, gj, zaskoczenie nawet
_________________

 
 
     
Rahim 
Aktywny amator



Wiek: 29
Dołączył: 5249 dni temu
Posty: 181
Skąd: Zielona Góra

Punkty: 2440
Wysłany: 2014-05-26, 23:48   

Oldschoolowe stunciki :D
Podobał mi się ten Twój stunt Daro z użyciem racecar'a na dachu.
Mocne 7.5/10
_________________
===>><<===

...---///Mods For Stunters\\\---...
''''''''''''''''''''''''''''''''''''
 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2014-06-17, 22:35   

Stunty oldschoolowe raczej nie są. Po mojemu zasady starej szkoły (old school) są takie:
Rób stunty które można powtórzyć bez modów i dodatkowych programów, wykorzystuj różnorodność pojazdów oraz otoczenie, ląduj stylowo.
Zasady nowej szkoły w moim pojęciu natomiast:
Im więcej FPS, tym dalej i wyżej polecisz, używaj jak najwięcej dostępnych modów i programów do upiększania stuntów, styl i pomysłowość mniej istotne.

Tu w większości wypadków kierowano się zasadami pojmowanej przeze mnie nowej szkoły (wykorzystywanie jak najwięcej programów, modów, oraz im więcej FPS tym dalej i wyżej polecisz. Stąd uważam że to są stunty nowej szkoły (new school).
Mimo to, całkiem ciekawie wykonane. Nie brakuje tu dobrego stylu wykonania stuntów (profesjonalne wykonanie i stylowe lądowanie). Wykorzystano też różne pojazdy z GTA (samochody, samoloty i małe pojazdy jako przeszkody, motory), co według mnie ma korzenie starej szkoły.

Cieszę się, że w Waszych stuntach przejawia się jeszcze dawna pasja do robienia tego. Nadal nie przestajecie.

Mam jeszcze parę pytań:
Czy wasze stunty były robione w SA-MP, czy w grze bez modu multiplayer?
Jak często gracie (stuntujecie) w GTA?
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Daro 
Aktywny amator



Wiek: 33
Dołączył: 5916 dni temu
Posty: 157

Punkty: 3870
Wysłany: 2014-06-18, 10:07   

Jestes w bledzie moj drogi, gdyz stunty nie zostaly zrobione za pomoca jakich kolwiek programow, ktore daja Ci wieksza ilosc FPS. Aby tylko zostal wykorzystany skrypt, do spawnowania pojazdow i zapisywania pozycji, kazdemu nam znany Danney SCM. Gra toczyla sie na Single Player, co umozliwila, Montazyscie nagrac replay z kilku stron, bo jesli bysmy to robili na samp, potrzebabylo by wiecej kamer, ze tak ujme w czasie rzeczywistym. Wiec z czystym sumieniem mowie iz to wlasnie sa - oldschoolowe stunty.
_________________

 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2014-06-18, 17:24   

Skrypt Danniego to też program. Bez niego lub innego programu do wstawiania pojazdów nie dałoby się na przykład umieścić dwóch pojazdów kołowych na trudno dostępnym dachu w tym samym czasie. A żeby wyżej i dalej latać wystarczy porządny PC.
Wykorzystaliście dużo samochodów do wykonania stuntów, ciekawe pomysły. Macie jeszcze korzenie starego PKS i dawnych zasad. Zrobiliście dobry film, który mi się podoba. Obojętnie czy jest zrobiony w stylu old school, czy w stylu new school.

PS.: Pytałem o multiplayer, bo modyfikacje multiplayer do San Andreas nadal się rozwijają. Pamiętam, jeszcze jakieś 2 lata temu (jeżeli dobrze pamiętam) w SA-MP wprowadzono taką dość okrojoną możliwość śledzenia ruchu graczy i przechwytywanie tego do plików, które można było odtwarzać za pomocą wstawionej postaci NPC. To już było całkiem precyzyjne jak na multiplayer. Wiem, że Ty, Daro lepiej niż ja orientujesz się w sprawach SA-MP. Ale to już chyba oddzielny temat.
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6079 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2014-07-05, 17:20   

Darek wybierałeś muzykę? 'push push' :D ogólnie fajnie starocia ;] downight jest gość!
_________________

 
 
     
downajt 
Amator postów


Wiek: 31
Dołączył: 5616 dni temu
Posty: 86
Skąd: Szydłowiec

Punkty: 1329
Wysłany: 2014-07-07, 11:00   

Nie, to ja wybierałem. Dzięki NN :)
_________________

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka