Poprzedni temat «» Następny temat
gta 5 stunts radwak
Autor Wiadomość
radwa 
Amator postów

Punkty: 510
Wysłany: 2017-03-06, 22:41   gta 5 stunts radwak  

Siemanko i zapraszam na oglądnięcie mojego nowego filmiku z gta stunt taki maly powrocik do tego świata byc moze jeszcze beda jakies filmik ale nie obiecuje XD
pozdrawiam RadwaK RDK
https://www.youtube.com/watch?v=nEULCUspxHw

muzyka Noisestorm - Leaving Now

VIP|Art 
Dziecko neo

Punkty: 27950
Wysłany: 2017-03-07, 14:28     

ten sie nigdy nie zmienia

wrath 
Amator postów

Punkty: 210
Wysłany: 2017-04-06, 19:45     

hehe ale jaja :D :D pozdroo dla Ciebie RADWAK ;- )

Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita

Punkty: 39354
Wysłany: 2017-04-16, 14:41     

Siema! Dobrze widzieć film z GTA V na form. Chyba jeszcze nie było tu stuntów z GTA V. Z GTA IV było tu bardzo mało stuntów. Miło mi, że się podzieliłeś z nami filmem. Chciałbyś może wziąć udział w projekcie filmu "Recompilation"? Mam już troszkę czasu i chciałbym zebrać tyle stunterów ile będę mógł.
Dzięki za filmik, bo stunty są przednie!

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

radwa 
Amator postów

Punkty: 510
Wysłany: 2017-04-24, 19:17     

a możliwe z jakiego gta miało by to być jak co ??

Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita

Wysłany: 2017-04-26, 20:36     

Stunty będą prawdopodobnie w większości z GTA:San Andreas, ale chciałbym też dołączyć stunty z innych części w miarę możliwości. Tu, Twoje stunty z GTA V są bardzo dobre. Nie nagrywałem jeszcze stuntów w GTA V. Czy odtworzenie tych stuntów do filmu jest dużym problemem?

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

Stranger
Gość

Wysłany: 2017-04-28, 18:08     

Żyjecie jeszcze? Memories :)

radwa
Gość

Wysłany: 2017-05-04, 16:57     

JEZELI CHODZI O STUNTY Z GTA 5 TO TEZ MAM MALE POJECIE JA WSZYSTKO NAGRYWAM ZA POMOCA STEROWNIKA W WINDOWS 10 nie wiem czy sa tu jakies repki czy cos w stylu w gta sa

~PKS|Deather 
PKS Team

Punkty: 1480
Wysłany: 2017-07-15, 15:12     

Są repki, przytrzymaj alt i tam masz menu:

F2 - wł. rejestrowanie (nie trzeba trzymać alt - dalej tak samo)
F1 - zapis [ok 3 minuty wstecz mi zapisywało]
F3 - wył.rejestrowania

Jak się nie uruchomi rejestrowania to F1 nagrywa od momentu wciśnięcia 30 sekund.

Potem wszystko macie w Edytorze Rockstar (tam można sobie ustawiać kamere, jakieś ruchy itp.)
Co więcej w edytorze można eksportować filmy bezpośrednio do .mp4 w bitrate 20k(chyba) i 60fps :D

Huh, się spisałem :P
A i repsy można normalnie wysyłać, ważą ok 2MB, te większe dochodza do 20MB (3 minutowe)

Brianpetty
Gość

Punkty: 1480
Wysłany: 2017-12-31, 18:46   uc browser mini  

still find it at this instant

pick out. it includes. The UC Browser mobile phone handset web suffer with in addition,as well as deliversMini internet browser is probably the greatest to \nchoose out of. it offers. any UC cell phone browser agile large internet know-how besides delivers \n \nvisuals and even impressive menu. contained. chrome small will not compete with several other surfers on that store with regards to

of makes use of or whole simplicity, although with the way it experiences ie

nodes to assist you to stream folded copies of the positioning, It can assist you in getting

best out of your small details proposal should you on a 3G or 4G iPad.

. It is a common principle needed for online stores position a the industry small little bit of \ndata, from your technique to retail outlet facts and strategies. this information become all areas \nfrom a login to help recorded in on your following stop by at important information used to trace \nyour web site. It is a reality with respect to websites to include a which is a small part of

important information, into your web browser to purchase information. dansko or sanita always be all sorts of things

from one login to help you stay recorded as part of on your holiday to file used to be able to

your stop by at the web page. because you been to a web business you have on truly rely on.

. It the specific use about web services to place a which is a small section of \ndata, as part of your visitor to retail store facts and techniques. this article <a href="http://www.ucbrowserapp.net">uc browser mini</a> always be everything that \nfrom a user name to keep you drenched in on your next trip to information and facts used for you to trace \nyour your website.. because of almost internet business, specifically substantial ones, absolutely understand this confuse can

with you simply by itself in more ways than standard ones further down: 408: talk to

Timeout HTTP down 408 resume Timeout. all 408 talk to Timeout corruption

monitors inside the web browser windows, like internet pages perform.

.. in either website online, particularly substantial ones, nevertheless remember that this flaws would probably \npresent on it's own in more different options than the frequent ones the following: 408: resume \nTimeout HTTP flaws 408 Timeout. safari selections dialog truly now be shown, Overlaying very own technique \nwindow. First, click the excellent icon_ represented by using a device and positioned in \nthe second best suited end part of of the question. your web browser stylish needs \nshould now be image. safari desires and demands discussion must now be shown, Overlaying your company's technique.

Odpowiedz do tematu