Poprzedni temat «» Następny temat
PRAYER
Autor Wiadomość
Matikziomnajlepszy 
Nowy użytkownik


Dołączył: 841 dni temu
Posty: 3

Punkty: 50
  Wysłany: 2021-12-09, 22:47   PRAYER

 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2022-01-07, 12:21   

Trudno mi wybrać formę komentarza. Początkowo chciałem krótko, ale w filmie jest dużo stuntów wyjątkowych i bardzo dobrych. Sam film bardzo mi się spodobał. Pomyślałem, że skomentuję fajniejsze stunty. Okazało się, że to jest zdecydowana większość, więc mógłbym skomentować wszystkie. Ostatecznie zrezygnowałem i z tej opcji. Było by zbyt długo. Ten film po prostu trzeba obejrzeć.

Na początek wspomnę, że film jest wykonany w starym, dobrym stylu, jest stosunkowo krótki, i wypełniony po brzegi świetnymi stuntami. I taki mi się podoba. W ogóle, to nie spodziewałem się filmu u nas. Sam mam trudności ze zrobieniem czegokolwiek ostatnio. No, ale tak dobry film, w końcu musi mieć jakiś komentarz, albo ocenę.
Co do stuntów, to, jak już wspomniałem jest tu pełno świetnych, ciekawych i wyjątkowych stuntów.
Jest całkiem sporo ślizgów, jak chociażby elegancki, długi ślizg w wykonaniu "Legend" (0:58..1:11), zaraz za nim podwójny ślizg z trickiem pomiędzy jednym a drugim ("FCKR", 1:11..1:18), wyrafinowane kombo, zakończone ślizgiem ("Mati", 1:50..2:05), "Joep" (1:09..1:18) i mnóstwo innych.
Jest dużo unikalnych stuntów, które bardzo rzadko się widuje, na przykład: 2-wheeler Infernusem, po bardzo wąskiej krawędzi ("Bart", 0:31..0:46), "Maxpower" (1:18..1:27) bardzo fajne i spontaniczne kombo, lot NRG-500 przez rzekę ("Joep", 2:05..2:15), bump od wózka widłowego z idealnie wylądowanym saltem ("Vaca", 2:28..2:40), stunt z użyciem pociągu, zakończony eleganckim ślizgiem ("Nem", 3:46..3:54), pionowy wall-ride w górę ("Jomra", 4:21..4:33), car-bump ("Minq", 5:00..5:09), ... . Jeszcze dużo mógłbym wymieniać.
Każdy stunt był elegancko wykonany, nawet ten spontaniczny stunt na MTB ("MaxPower").
Zwróciłem jeszcze uwagę na parę stuntów, których nie wiem, w jaki sposób je w ogóle zrobiono. To jest:
Stunt Cabbie (2:55..3:01) Co to jest? Nie widać, jak pojazd wyfruwa, a ja nie mam pojęcia, jak tego dokonano.
"Ars" (3:54..4:06), kolejny tajemniczy stunt. To jest katapulta w kosmos przy pomocy Packera. Widziałem podobne rzeczy z innymi pojazdami, ale tego nie rozumiem, i jeszcze nie próbowałem.

Podsumowując, jest to krótki, treściwy i bardzo dobry stunt-film, jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy, ze stunt-filmów z GTA:SA, jakie dotąd widziałem.
Gratulacje!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2022-02-19, 02:22   

2/10

A tak serio to fajny edit, ale miałeś lepsze filmy...

Nie wiem w ogóle jak to całe gtas jeszcze się trzyma i podobnie z PKS, wielki szacun za to i te stunty nadal robią wrażenie choć już nie takie jak kiedyś...

No, bo wszystko ma swój początek i koniec. Czy coś... Albo tak pierd0lą tylko...

Ogólnie to nadal nie rozumiem dlaczego stunting jest niedoceniany w sieci, przecież to powinien być e-sport, zamiast tego są jakieś gówno gierki typu dota i srajkraft. Choć przynajmniej zrobili już jakieś live komentarze do stunt filmów - w pore. :D
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka