Poprzedni temat «» Następny temat
DanielO - Lapse of time
Autor Wiadomość
DanielO 
PKS Team


Wiek: 29
Dołączył: 5844 dni temu
Posty: 69

Punkty: 1110
Wysłany: 2020-08-20, 16:26   DanielO - Lapse of time

Siemanko. Chciałbym zaprezentować Wam mój nowy film. Miałem ostatnio sporo czasu i postanowiłem, że zrealizuję moje stare pomysły na stunty. Dzięki Adam za świetny montaż :)

https://youtu.be/RwoSWgdBwU4
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2020-08-20, 18:47   

No nie ma sprawy! To nawet był dla mnie zaszczyt. :)
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
NoName 
Maniak postów


Wiek: 36
Dołączył: 6079 dni temu
Posty: 239
Skąd: Skierniewice

Punkty: 2500
Wysłany: 2020-09-26, 22:15   

Super wideo. Nie wiem jak się teraz to wszystko ma do tych sztuczek zwanych stuntami ale jest dla mnie bomba, że chciało się komuś jeszcze zrobić taki mega film. Szacun za triki. Edit skromny bez [cenzura] efektów tak jak ja to lubię bądź peterson. Pozdrawiam chłopaki! Oby tak dalej.
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6548 dni temu
Posty: 2606
Skąd: Białystok

Punkty: 39714
Wysłany: 2020-10-09, 20:32   

Bardzo dobry filmik! Krótki i na temat.
Stunty są, według mnie bardzo wyjątkowe. Są wymyślne i połączone w nieoczekiwane kombinacje, jak na przykład ślizg rowerem (MTB), gdzie tuż po wylądowaniu lecisz na kolejny ślizg, kilkanaście metrów dalej, i to na sam środek, jakby każdy ruch był starannie zaplanowany. Jest sporo stuntów na MTB, pojeździe którym można stuntować na wiele różnych sposobów, co również widać na filmie (wykorzystano duże wybicia, ślizgi, powietrzne ewolucje). Podobają mi się również stunty innymi pojazdami, szczególnie wozem ratunkowym (Ambulance), tuż przy wjeździe na San Fierro Airport. Tu jest podwójne wybicie i to bardzo skuteczne. Lot wysoki, a pojazd jest dość ciężki i nie łatwo się nim lata. Tu jest bardzo ładnie.
Znalazłem parę stuntów samochodami, gdzie przez moment, pojazd ląduje dachem, co generalnie spotyka się z moją dezaprobatą i narzekaniem. Jednakże jest tutaj jeden stunt z lądowaniem na budynek z kominami w San Fierro (ostatni stunt w filmie), gdzie widać, jakby to lądowanie dachem było zamierzone i pojazd był precyzyjnie ustawiony dachem do dołu tak, aby nie zaczepić przed lądowaniem o ścianę, a tuż po wylądowaniu, aby odbić się od ścianki na dachu i stanąć znowu na koła. Widać, że to jest dopracowane.

Jednego mi tylko tu brakuje, mianowicie napisów końcowych z informacjami o osobach, które tworzyły film. Napisy końcowe jest to też miejsce na krótki przekaz do publiczności, co także można pozytywnie wykorzystać. Tu niestety tego nie ma, za to film jest, jak to już napisałem: "Krótki i na temat".

Cieszę się, że mogę obejrzeć kolejny film, do tego tak dobrej jakości, pomimo, że tak mało aktywności jest tu na forum (niestety także z mojej strony). Przepraszam za późną rcenzję i dzięki za film! Mam też nadzieję, że jeszcze pojawi się tu na forum jeszcze kilka dobrych filmów.

Pozdrawiam!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
Alibi 
Aktywny amator



Wiek: 28
Dołączył: 5240 dni temu
Posty: 159
Skąd: taka powaga?

Punkty: 1790
Wysłany: 2020-12-27, 13:06   

NoName napisał/a:
Super wideo. Nie wiem jak się teraz to wszystko ma do tych sztuczek zwanych stuntami ale jest dla mnie bomba, że chciało się komuś jeszcze zrobić taki mega film. Szacun za triki. Edit skromny bez [cenzura] efektów tak jak ja to lubię bądź peterson. Pozdrawiam chłopaki! Oby tak dalej.


Szkoła downighta :D Vision Effects, te sprawy... Dziękujemy za miłe słowa! :)
_________________




Never look at what you've lost
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka