Poprzedni temat «» Następny temat
PKS Place - "worldwide stunting place"
Autor Wiadomość
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6552 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-05-01, 22:19   PKS Place - "worldwide stunting place"

Więc tak. Dami zaufundował nam doskonały gamemode, na którym tak mało bywamy, ale zapewne gdyby przybywało tam osób, automatycznie i my byśmy wchodzili, czyli taka "reakcja łańcuchowa"
Większość "sław" siedzi na jednym serwerze i zdaje mi się że jest to serwer dosyć cienki.
Nasz serwer ma dobre położenie (środek Europy = niezłe pingi dla wszystkich), doskonały gamemode.
Jedyne czego mu brakuje (albo i jest ale mnie tam nie ma) to komenda /vote kick (sama nazwa mówi). Gdyby Dami nam takie coś zaufundował, moglibyśmy serwer zapodać dalej na takie strony głównie jak GTAStunting czy inne.
Serwer jest doskonały a stoi prawie cały pusty.
Imho nawet teraz możemy dać ten serwer na GTAS i podać hasło.
Co wy na to? Mogę się promocją zająć, bo czasami chcę wejść na serwa, nikogo nie ma, więc rezygnuje.
A kto by nie chciał pograć z mistrzami?
_________________

 
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6336 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-05-01, 22:34   

Baardzo ciekawy pomysł, ale:
1. Ostatnio mam coś z łączem, pingi nie są zbyt fajne. Nawet gdy nie ściągam to są pingi 100-200.
2. Trzeba by było napisać regulamin po angielsku, przetłumaczyc gamemode, ale to raczej wielki problem nie jest.

Serwer można by umieścić w USA, tam jest łącze które wytrzyma 50 osób spokojnie, ale niestety pingi z Europy będą tak gdzieś 100-200.
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 2838
Wysłany: 2007-05-01, 22:35   

Dami, ja na serwerze GTA-SF miałem ping 100-250, spokojnie dało się grać, więc to nie jest problem, a serwer we Francji..

Świetny pomysł
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6597 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-05-01, 22:37   

Dami napisał/a:
2. Trzeba by było napisać regulamin po angielsku, przetłumaczyc gamemode, ale to raczej wielki problem nie jest.


Jeżeli ktoś nie zauważył... (data tematu) :roll:

http://www.gtastunt.lomza...topic.php?t=357
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6552 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-05-01, 22:39   

W europie mieszka większość i tak, więc przenoszenie serwa to wielki błąd imho (pingi podskoczą do 200).
Przetłumaczyć mogę z chęcią. Jak pingi będą do 150 to nie będzie źle.

EDIT:
Byliście szybsi. Widać na drodze coraz mniej problemu :)
_________________

 
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6336 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-05-01, 22:44   

radziuinblack napisał/a:
W europie mieszka większość i tak, więc przenoszenie serwa to wielki błąd imho (pingi podskoczą do 200).
Przetłumaczyć mogę z chęcią. Jak pingi będą do 150 to nie będzie źle.

EDIT:
Byliście szybsi. Widać na drodze coraz mniej problemu :)

Więc tak:
Serw w "Zabrze, Poland" xP ma ostatnio problemy. Nie pomieści więcej niż 10 osób, a pingi jak widzicie są 100-200. Więc serwer w USA miałby podobne pingi, a tam jest potężne łącze 100Mbps więc pomieści gdzieś 50-100 osób. Które rozwiązanie uznajecie za lepsze? Może sytuacja się poprwaiła od tego momentu kiedy próbowaliśmy tam serwa zakładać?
 
 
     
Shark
[Usunięty]


Punkty: 2838
Wysłany: 2007-05-01, 22:45   

serwer w USA byłby dużo lepszy - myślę, że to nie byłoby złe rozwiazanie
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6552 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-05-01, 23:07   

No ale większość stunterów mieszka chyba w europie :/
Weź jeszcze porozmawiaj z tym swoim dostawcą internetowym bo mówiłeś o jakichś problemach :)
_________________

 
 
     
Gesior7 
Administrator
I <3 Chiquita



Wiek: 35
Dołączył: 6570 dni temu
Posty: 2607
Skąd: Białystok

Punkty: 39724
Wysłany: 2007-05-02, 00:37   

Dobry pomysł, gamemode byłby chyba w języku angielskim. Z tłumaczeniem żaden proble, tylko, żeby nie było problemów z aktualizacją gamemode, bo często go ulepszamy. :D
Też pomyślałem, że gdyby nasz serwer odwiedzaliby znani stunterzy, moglibyśmy nauczyć się też dużo od nich. A poza tym byłoby QL!
_________________

In ancient times some random phpbb devs programed a mystic power named: Search button.
Only the chosen ones know how to use it. ツ

 
 
     
VIP|radziu 
Przyjaciel


Wiek: 30
Dołączył: 6552 dni temu
Posty: 699
Skąd: Luboń

Punkty: 14912
Wysłany: 2007-05-02, 00:38   

Od biedy mógłbym przetłumaczyć, wkońcu uczenie się 6 roku angielskiego może się przydać...
_________________

 
 
     
DS
[Usunięty]


Punkty: 14912
Wysłany: 2007-05-02, 08:27   

Wiecie, no serv w USA i mi osobiście pasuje, tylko teraz pytanie czy nie będzie żadnych komplikacji, jak było na pipni.cz Mówili, że awarię mają raz w tygodniu, a my mieliśmy serv sobota, niedziela i w każdy dzień była awaria. :D
 
     
~PKS|Raziel 
PKS Team



Wiek: 30
Dołączył: 6381 dni temu
Posty: 1507
Skąd: Myczków

Punkty: 7299
Wysłany: 2007-05-02, 10:32   

Hmmmm... jezeli dobze pamiętam, to kiedys ktos mnial dac na GTAS. ale pomysł dobry. Może zawitają u nas najlepsi stuntezy
_________________
Coś dla osób, które lubią moje stunty :)

I dla moich przyjaciół!

 
 
     
Fire Dragon 
Wymiatacz



Wiek: 30
Dołączył: 6282 dni temu
Posty: 710
Skąd: jesteś ?

Punkty: 265
Wysłany: 2007-05-02, 12:07   

Ja proponuje aby było coś takiego jak Speed Limiter czy coś, ogólnie to chodzi o to że jeśli ktos przekroczy prędkość 347 czy tam 350 km/h to pokazuje się to na czacie. Zrobic to aby nie było sytuacji z n00bami którzy mówią że są The Best, a używają speeda czy czegoś tam nie wiem jak to się nazywa bo nie mam s0ba :)
 
 
     
Dami 
Aktywny amator



Dołączył: 6336 dni temu
Posty: 193
Skąd: Zabrze

Punkty: 2838
Wysłany: 2007-05-02, 12:18   

Fire Dragon napisał/a:
Ja proponuje aby było coś takiego jak Speed Limiter czy coś, ogólnie to chodzi o to że jeśli ktos przekroczy prędkość 347 czy tam 350 km/h to pokazuje się to na czacie. Zrobic to aby nie było sytuacji z n00bami którzy mówią że są The Best, a używają speeda czy czegoś tam nie wiem jak to się nazywa bo nie mam s0ba :)

Przecież taką prędkość można osiągnąć RAD's method. Włącz sobie licznik z SA CAM Hacka
 
 
     
Skamer 
Ja tu tylko sprzątam
Margines Stuntingu



Dołączył: 6376 dni temu
Posty: 1942
Skąd: Kraków

Punkty: 666626558
Wysłany: 2007-05-02, 12:25   

Fire Dragon napisał/a:
Ja proponuje aby było coś takiego jak Speed Limiter czy coś, ogólnie to chodzi o to że jeśli ktos przekroczy prędkość 347 czy tam 350 km/h to pokazuje się to na czacie. Zrobic to aby nie było sytuacji z n00bami którzy mówią że są The Best, a używają speeda czy czegoś tam nie wiem jak to się nazywa bo nie mam s0ba :)


pozatym to ostrzeżenie włącza się równierz przy teleportowaniu się. Co mnie osobiście strasznie wkurza :/
_________________
" Jest tylko jeden powód dla którego nie warto stuntować :
Crashe replay'ów... "
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka