Poprzedni temat «» Następny temat
Darmowe PSP ,Wii ,X360,PS3,Nokia n93itp
Autor Wiadomość
Kret 
Amator postów



Wiek: 31
Dołączył: 6285 dni temu
Posty: 56

Punkty: 190
Wysłany: 2007-06-01, 22:01   Darmowe PSP ,Wii ,X360,PS3,Nokia n93itp

Na wielu forach natknalem si na ta stronke http://www.xpango.com/fe/htm/home/home_gaming.asp Wysylajac tam specjalne linki na maile znajomych i pobieraj np bezplatne programy mozna nabijac punkty.Aby np zgarnac Psp potrzeba 15 pkt,Se K 750 punktow 14...I tam przy rejstracji jest regulamin ,ale caly po angielsku.I tu jest pytanie-ludzie na forach mowia ze np przyszedl do nich SE k750,ale czy np jest to bezplatne...czy np nawet jak uzbieram te PSp to np za przesylke nie przyjdzie mi zaplacic 1000zl :572: .Czy ktos moglby przelozyc tamtn regulamin na polski(interesuje mnie to czy nie przyjdzie mi jakis rachunek np na iles tam kasy) ktory znajduje sie w rejstracji; http://www.xpango.com/fe/htm/login/register.asp Pomozcie bo fajni by bylo miec np Wii ,ps3 ,psp ,x360,supr fona za friko
_________________
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-06-01, 22:10   

Tak - stare, znane i lubiane.

Tylko, aby zdobyć to musisz najczęściej zakupić ich produkt za 50$ - to samo musi zrobić kilkanaście osób, które polecisz. I dopiero wtedy dostajesz 'darmowe' PSP czy inne bajer.

Niestety - uzbierać tyle znajomych (lub samemu kupować cote kilkanaście razy) niemal nigdy nie kończy sięsukcesem, czyli jednym słowem idealny biznesz do zarobienia na naiwaniakach - a takich w internecie sa tysiące...

Werdykt i decyzja co masz z tym zrobić nasuwają się same...

PS. Do tego w większości przypadków nie przysyłają paczek do np. Polski - a informują o tym dopiero po uzbieraniu wszystkich punktów...
 
     
Kret 
Amator postów



Wiek: 31
Dołączył: 6285 dni temu
Posty: 56

Punkty: 190
Wysłany: 2007-06-01, 22:12   

Tutaj mozesz wybrac Polske.Drool wez przetlumacz regulamin.Bo ludzie w Polsce dostaja i nic nei mowia ze cos musieli zaplacic.Drool please!
_________________
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6575 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2007-06-01, 22:14   

Kret napisał/a:
Tutaj mozesz wybrac Polske.Drool wez przetlumacz regulamin.Bo ludzie w Polsce dostaja i nic nei mowia ze cos musieli zaplacic.Drool please!


Znam te konkursy - namęczysz się, a nic nie dostaniesz - odpuść, bo sam rok temu się na to nabrałem! - Nawet nie ma sensu regulaminu tłumaczyć...

Co do ludzi w Polsce - a myślisz, że w jaki sposób chcą dostać te kilka osób? - Mówią, że to prawda, aby znalazł się jakiś naiwaniak. - Przecież gdyyś napisał, że nic n ie dostałeś, to nikt by tego nie chwycił... :roll:
 
     
Kret 
Amator postów



Wiek: 31
Dołączył: 6285 dni temu
Posty: 56

Punkty: 190
Wysłany: 2007-06-01, 22:21   

Przejrze jeszce net a moze jednak cos z tgo bdzei(ale watpie)PS.Drool masz juz swojego PSP??
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka