Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Mariusz
2009-06-23, 10:12
Pracki 2 xO.
Autor Wiadomość
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5936 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2008-01-20, 09:54   

ok poniżej zapodaje linka:
http://img444.imageshack....595/mac3gs2.jpg
a ten cassi94 i ci co ty znasz ;) ) to są graficy, a ci ludzie mówią, że ty grafikiem jesteś :547:
 
     
psmastereq 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 29
Dołączył: 6051 dni temu
Posty: 368
Skąd: się biorą spamboty?

Punkty: 154
Wysłany: 2008-01-20, 10:15   


eee koles to ma byc dobra praca? owned :X [cenzura] swiatlo, napis, koncept, glebia, w ogole nie ma flowa. jak to jest twoj best to szkoda gadac
_________________
[Obrazek]
Jedlińsk pwnz 4 eva'!!!!!!!!
 
     
Macc 
Prawa ręka mafii postowej


Wiek: 37
Dołączył: 5936 dni temu
Posty: 665
Skąd: Bartoszyce

Punkty: 511
Wysłany: 2008-01-20, 10:18   

ja coś napisałem, że to dobra praca? :547:
omg koleś, naucz się czytać, jak coś napiszesz..
 
     
psmastereq 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 29
Dołączył: 6051 dni temu
Posty: 368
Skąd: się biorą spamboty?

Punkty: 154
Wysłany: 2008-01-20, 10:31   

no comment
pewnie bedzie warn nie? a co tam, jakos przezyje
_________________
[Obrazek]
Jedlińsk pwnz 4 eva'!!!!!!!!
 
     
mAsTeR 
Lewa ręka mafii postowej



Dołączył: 6283 dni temu
Posty: 380
Skąd: Nowy Sącz

Punkty: 440
Wysłany: 2008-01-20, 10:55   

Chyba wyręczę Administracje i powiem Koniec Jak macie chłopaki coś do siebie to idźcie na GG albo na PW a nie tutaj bo to nie odpowiedni temat . I proszę ludzie , w tym temacie oceniacie prace grafików a nie ich samych i niech tak pozostanie .
_________________
 
 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6040 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-01-20, 14:11   

To nie forum graficzne, żeby grasowali tutaj sami dobrzy graficy, ludzie, ogarnijcie się.
_________________


 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 4510
Wysłany: 2008-04-14, 19:50   

Odświeżę sobie temacik...

matczyne łzy

Zdjęcie i obróbka, mojego autorstwa...
 
     
Leeebe 
Nowy użytkownik


Wiek: 29
Dołączył: 5870 dni temu
Posty: 5
Skąd: Bytom

Punkty: 0
Wysłany: 2008-04-15, 14:57   

Słaba ta pracka .
Obrazek z neta
Pare efektów po bokach i jest ;]
 
 
     
psmastereq 
Lewa ręka mafii postowej


Wiek: 29
Dołączył: 6051 dni temu
Posty: 368
Skąd: się biorą spamboty?

Punkty: 154
Wysłany: 2008-04-15, 16:41   

Mogę? Naprawdę? Dziękuję.

A więc... Zacznijmy od pojęcia fotomanipulacji. Jej celem jest udoskonalenie fotografii (ewentualnie stocku zaczerpniętego ze źródeł zewnętrznych) w sposób miły dla oka. Drugim celem jest przesłanie głębokiej informacji, wymagającej odrobiny myślenia, logiki* oraz ... inteligencji wrodzonej.

Poruszając tematy grafiki i określając się "osobą o znajomości tematu" kaleczysz moje oczy, męczysz moje palce**. Ale umysłu nie. Spławianie debili jest dla mnie przyjemnością, a dla spławianego... udręką.

* Logika to w 10% matematyka, a w 90% wrodzona inteligencja. Odpowiednie połączenie i wykorzystanie tych dwóch cech przynosi wręcz nieograniczone korzyści.

** Wszak odpisanie na tak głupi i krótki post męczy opuszki moich palców. Cóż, starość nie radość. Niedługo styknie mi roczek... ;]
_________________
[Obrazek]
Jedlińsk pwnz 4 eva'!!!!!!!!
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 154
Wysłany: 2008-04-15, 17:36   

Leeebe napisał/a:
Słaba ta pracka .
Obrazek z neta
Pare efektów po bokach i jest ;]


Jeżeli powyższa wypowiedź dotyczyła mojej pracy, to zdjęcie jest moje, wykonałem je własnoręcznie, swoim aparatem, więc nie pochodzi z neta...
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5930 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2008-04-15, 17:54   

emm ?? z tego co widze dużo nie zrobiłeś zdjęcie też źle zrobione, ja tam widze tylko troche pojaśnienia kontrast i wycięcie całego rendera nic po za tym, ogółem cienkie nie podoba mi się mogłeś pobawić siekolorem lekko i jakis klimat zrobić a tak to pusty render i tyle ;/
_________________
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 4680
Wysłany: 2008-04-15, 19:08   

Jozio napisał/a:
emm ?? z tego co widze dużo nie zrobiłeś zdjęcie też źle zrobione, ja tam widze tylko troche pojaśnienia kontrast i wycięcie całego rendera nic po za tym, ogółem cienkie nie podoba mi się mogłeś pobawić siekolorem lekko i jakis klimat zrobić a tak to pusty render i tyle ;/


Kolego, rozumiesz, że tu nie chodzi o zastosowanie obróbki i efektów, nie chodzi również o ilość obróbki samego zdjęcia, ponieważ ja nie jestem dzieciakiem rajcującym się faktem, iż w mojej pracy zastosowałem wszelakie możliwe filtry. Mi nie chodzi o tworzenie tandety i kiczu [patrz większość rzeczy wrzuconych przez Ciebie na forum].

Źle zrobione zdjęcie ? Co rozumiesz przez to określenie ? Chodzi Ci o kadr, ostrość ?

To jest zdjęcie, miało pozostać zdjęciem z lekkim doszlifowaniem w celu uzyskania stosownego wydźwięku, przekazu, a nie kolorową sygnaturką z poradnika obsługi programu graficznego.
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5930 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2008-04-15, 19:25   

Rolek napisał/a:
Jozio napisał/a:
emm ?? z tego co widze dużo nie zrobiłeś zdjęcie też źle zrobione, ja tam widze tylko troche pojaśnienia kontrast i wycięcie całego rendera nic po za tym, ogółem cienkie nie podoba mi się mogłeś pobawić siekolorem lekko i jakis klimat zrobić a tak to pusty render i tyle ;/


Kolego, rozumiesz, że tu nie chodzi o zastosowanie obróbki i efektów, nie chodzi również o ilość obróbki samego zdjęcia, ponieważ ja nie jestem dzieciakiem rajcującym się faktem, iż w mojej pracy zastosowałem wszelakie możliwe filtry. Mi nie chodzi o tworzenie tandety i kiczu [patrz większość rzeczy wrzuconych przez Ciebie na forum].

Źle zrobione zdjęcie ? Co rozumiesz przez to określenie ? Chodzi Ci o kadr, ostrość ?

To jest zdjęcie, miało pozostać zdjęciem z lekkim doszlifowaniem w celu uzyskania stosownego wydźwięku, przekazu, a nie kolorową sygnaturką z poradnika obsługi programu graficznego.


xD nie no dobry jesteś jeżeli ja nic nie umiem to ty dupa jesteś czy co ?? Powiedziałem ci prawde i się kłucisz ?? Proponuje ci poszukać jakiegoś forum z fotografią cyfrową a tam moze czegoś się nauczysz, bo na prawdę ostarość przy mocna jest, a jezeli ja jakiś filtrów używam w moich sygnach to ja jestem laska, po prostu wyraziłem swoje zdanie wobec twojej pracy, a jak nie chcesz ocen to nie wystawiaj.

PS nie chce się kłucić, ale chodziło mi o to ze przy ostre to zdjęcie jest lekko tak zwane "oczo świecące " a i jak bys dał dał kroczek w lewo to by mogło lepiej wygladać ( tylko nie metrowy xP ).
 
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 4680
Wysłany: 2008-04-15, 19:38   

Jozio napisał/a:
xD nie no dobry jesteś jeżeli ja nic nie umiem to ty dupa jesteś czy co ?? Powiedziałem ci prawde i się kłucisz ?? Proponuje ci poszukać jakiegoś forum z fotografią cyfrową a tam moze czegoś się nauczysz, bo na prawdę ostarość przy mocna jest, a jezeli ja jakiś filtrów używam w moich sygnach to ja jestem laska,


Pomijając kwestię niemożliwości powiedzenia prawdy, ponieważ Ty najwyżej możesz wyrazić opinię, ocenę to żadnego forum szukać nie zamierzam, nie chce stać się kolejnym szaroburym twórcą sygnaturek, to nie fabryka, żeby tworzyć według wzoru.

Jozio napisał/a:
po prostu wyraziłem swoje zdanie wobec twojej pracy, a jak nie chcesz ocen to nie wystawiaj.


Wyrazić ocenę, a mówić, że praca jest zła ponieważ Chiny okupują Tybet, brak jej kolorów i za mało jest z edytowana, to raczej czcze gadanie, a nie pomocna i wartościowa opinia.

Szanuję Twoje zdanie i rozumiem, że może Ci się dane rzecz całkowicie nie podobać, ale jeżeli już oceniasz czyjąś pracę, spróbuj zrozumieć przesłanie całości.
 
     
Jozio 
Maniak postów


Wiek: 30
Dołączył: 5930 dni temu
Posty: 250

Punkty: 4680
Wysłany: 2008-04-15, 20:02   

Wiem że sygny i ubki to jest sux ale trzeba od czegoś zacząć dlatego juz się bawie w vectory itd. ;]


ok teraz ocenie lepiej :P, troszke kontrastowa ta pracka, troche razi w oczy, ostrość bym zmniejszył ciupke, przyciemnienie dolne bardzo dobrze się zgrywa z pracą, bardziej mogłeś zrobić to zdjęcie pod kontem ( perspektywą ) lepiej by było widać przesłanie do ludzi znaczenia tego zdjęcia, ciemność w tle nie pasuje, hmm moze mało kto tu z wypowiadających to zauważyło ale cień to ty świetnie zrobiłeś bardzo dobrze padł i wyszedł dobrze na jakości zdjęcia, ogółem jak byś poprawił tych kilka rzeczy co wymieniłem zdjęcie by było boskie ;]
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka