Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany, zmiany, zmiany...
Autor Wiadomość
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6619 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2008-03-19, 23:04   

"Róbta co chceta" - 5.00 PLN od Rolka, 10.00 PLN od Damiego, 30.00 PLN od Mastera. Razem 45. Odejmijmy 37,5 za marzec. 7,5 zł. Na kwiecień nie wystarczy (dla mniej spostrzegawczych dodam, że brakuje 30 zł). Wpłacicie, fajnie. Nie wpłacicie, też fajnie. Przynajmniej dzięki wam administracja będzie miała wolne. Aby również zakończyć cytatem - "Ja tu tylko sprzątam".
 
     
Drool 
Ja tu tylko sprzątam
...i wynoszę śmieci!



Wiek: 31
Dołączył: 6619 dni temu
Posty: 1530
Skąd: Łomża

Punkty: 666667056
Wysłany: 2008-03-19, 23:32   

Yama napisał/a:
Drool napisał/a:
"Róbta co chceta" - 5.00 PLN od Rolka, 10.00 PLN od Damiego, 30.00 PLN od Mastera. Razem 45. Odejmijmy 37,5 za marzec. 7,5 zł. Na kwiecień nie wystarczy (dla mniej spostrzegawczych dodam, że brakuje 30 zł). Wpłacicie, fajnie. Nie wpłacicie, też fajnie. Przynajmniej dzięki wam administracja będzie miała wolne. Aby również zakończyć cytatem - "Ja tu tylko sprzątam".


Moim zdaniem przyjmowania zasady, iż forum będzie się dalej utrzymywać tylko wtedy, gdy jedynie szarzy userzy będą płacić jest dość bezsensowne. To administrator powinien był się z tym liczyć.


Płaciłem, fundowałem. Jakoś nikt się nie interesował. Jak dochodzi co do czego, nie można złożyć się nawet za 2 miesiące. Ja mogę forum zamknąć, mi to nie przeszkadza. Administracja chce - niech płaci. Jakoś na razie się do tego nie pali. Podałem adres konta liczbie osób przekraczającej sumę wpłat w złotych. Efekty są widoczne. Szkoda tylko, że to forum nie może beze mnie istnieć - bo jak wybiorę administrację, to ta nie radzi sobie, większość nie potrafi konsekwentnie rozprawiać się z dzieciakami, a jak dochodzi do najmniejszego problemu technicznego... masakra. Zobaczymy, jak wam pójdzie samym. Mam nadzieję, że celem mojej najbliższej wizyty tutaj nie będzie zamykanie forum. To by było na tyle. /zmiana strony startowej
 
     
ciasteczkowy potwór 
Maniak postów



Wiek: 31
Dołączył: 6504 dni temu
Posty: 233
Skąd: Polska

Punkty: 5856
Wysłany: 2008-03-20, 00:09   

Rolek - w sprawie logosa to masz na myśli stronę, czy samo logo pksu (które jest zapożyczone od naszego przewoźnika)?

A może administracja ruszyłaby szacowne dupska (nie uwłaczając ofkz :) ) i wreszcie do zbierania kasy podeszła na poważnie (jak to zrobić napisałem)...
_________________

Gimme' da ciastkaz!
 
     
Rolek
[Usunięty]


Punkty: 5856
Wysłany: 2008-03-20, 00:25   

Stronę, logo strony...
 
     
VIP|Charnel 
Przyjaciel



Wiek: 34
Dołączył: 6253 dni temu
Posty: 949
Skąd: mazowsze

Punkty: 11914
Wysłany: 2008-03-20, 13:06   

no tak apropo to mi się wydaje że loko PKS jest ® i używanie go bez zgody to wykroczenie ;)
_________________

 
     
Mariusz 
Moderator
sex



Dołączył: 6064 dni temu
Posty: 1179
Skąd: prawiePoznań

Punkty: 4510
Wysłany: 2008-03-20, 14:44   

Zróbcie sobie forum na sms na webd.pl 10 zł miesięcznie strasznie mało a host dobry, kiedyś sam miałem tam forum, ale nie wiem jak jest teraz, być może wykasowali te możliwość, ale jak ktoś na przykład musi typować co miesiąc kartę za 30 zł niech sobie wyśle sms na forum.
_________________


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Style created by Matej from mStyles modified by Drool
statystyka